Гоблени-35

  • 40 623
  • 372
# 330
голям кеф с тези подаръци, чакам с нетърпение. аз и в немската томбола участвам  bowuu така че очаквам и оттам подарък
Виж целия пост
# 331
Здравейте,аз от доста време само ви чета и сега се реших да пиша.Аз нямам кой знае какви постижения в гобленарството,но ми прави голямо удоволствие да шия.А сега намерих едни детелинки и се сетих,че някой търсеше схема http://www.goblenite.org/attachment.php?attachmentid=29068&d=1166910325. Hug
Виж целия пост
# 332
Аз да ви питам, дали някой е купувал такава панама http://www.axioma.3clab.com/panama.html- LEMA. Ще купувам 28 каунт, но се чудя тази дали е добра, продават я на метър, или да взема от парчетата панама на Милена стил. Искаше ми се на метър, ама Милена стил продават само парчета. Пфу! #2gunfire
Виж целия пост
# 333
какво ще шиеш на нея?
Виж целия пост
# 334
Аз да ви питам, дали някой е купувал такава панама http://www.axioma.3clab.com/panama.html- LEMA. Ще купувам 28 каунт, но се чудя тази дали е добра, продават я на метър, или да взема от парчетата панама на Милена стил. Искаше ми се на метър, ама Милена стил продават само парчета. Пфу! #2gunfire

MamaGeri,  Виждам, че си от Пв и отговарям - не съм я ползвала тази панама, но с/у Централна гара в магазинчето я имаше в бял и екрю вариант на метър-22 лв/м. А за новата политика ма Милена, не искам даже да я коментирам повече, то бива, бива ама чак толкова .............................  #2gunfire

Веси, ако това ще те успокой и аз немажах да стигна до срещата, макар кафето да е на съседната от нас улица.

И за да не пропусна някой -   bouquet за всички показали пак красоти!

И най-накрая - чакам с нетърпение да видя подаръците.

И съвсем на последно място - довърших си моята абстракция, но фотото е при мъжо у офиса.......Cry
Виж целия пост
# 335
Ей тези на Херитидж. Всъщност още се чудя дали не взема Аида 14, защото се шият с кръстчета. Но пък има и малко полукръстчета, които ще се шият по-лесно на 28 каунт. Та не знам какво да правя. Но тая седмица трябва да си купя панама и конци, щото вече ръцете ме сърбят неудържимо.
Виж целия пост
# 336
Ехо и от мен! Честит рожден на Кита с малко закъснение - пожелавам й най-хубавото й пожелание да се сбъдне!

И сега да се разпиша набързо с моите произведения:
ето това е книгоразделителя, който купих от магазина на ДМС и който уших:


с чорапчето стигнах до тук, ама ще го довърша през януари - пстана ми само елхата, но предпочитам сега да печем курабийки (снощи забърках АКК, да не остана по-назад :=) ) и да се готвя за имен ден и рожден ден на малкия, а и да четем за дядо Коледа, пък и пак трябва да ходя в командировка на 15.12  и ще загубя няколко дни, така че няма да се презорвам.:
http://media.snimka.bg/1457/009170365.jpg

а това са украшенията, които наших минала коледа, но снощи украсихме елхата и реших, че е добър повод да се похваля:




И понеже някой питаше за Жеравна, тя е до тук, но заслугата е изцяло на майка ми, защото тя страшно я хареса и помоли да  шие, а пък ми даде нейния Фар на Дайменшънс:
http://media.snimka.bg/1457/009170341.jpg  

 толкова за сега, че съм в офиса Sad.
Виж целия пост
# 337
ами виж на каква панама се шият оригиналите и вземи от нея  Peace
обичам мечо пух, страхотен е
Виж целия пост
# 338
Яд ме е за срещата-исках да видите балерината от Дим.Нещо една такава тъмна ми се струва.Продължавам тъпо и упорито да я шия.Ако не беше оригинал от Дъмпи сигурно щях да се замисля дали да продължа.Та ми се искаше да хвърлите по едно око. #CrazyДругия път! Cry
За пловдивските маг. и аз ще се въздържа от коментар. #2gunfire
bendgi,това прасенце на мен прилича JoyНали съм щастлива мама праска. Joy
mamaGeri,супер са тия цветя.Почвай ги и показвай.
Манжелка,ми той чорапа е почти готов-какво му се чудиш?
Виж целия пост
# 339
Ами ето тук в сайта им пише на 27 каунт или аида 14. Добре де, благодаря. Ще реша.
Веси, ще показвам, разбира се. А вие в Пловдив къде и кога се срещате?
Виж целия пост
# 340
Ами ето тук в сайта им пише на 27 каунт или аида 14. Добре де, благодаря. Ще реша.
Веси, ще показвам, разбира се. А вие в Пловдив къде и кога се срещате?
цитат от goblenite. org
ПОСЛЕДНАТА СРЕЩА ЗА 2008 ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА 28,12 - КОЛЕДНО-НОВОГОДИШЕН БАНКЕТ!
Пак ще се съберем в 13 часа, но ще е в ресторант в Кичука!
Магнолия се нагърби с резервациите - ще помоля във възможно най-кратки срокове да уточним бройката!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 341
Manzhelka Коледния чорап става много красив и като гледам малко ти остава за да го завършиш. От колко време го шиеш? А книгоразделителя колко струва и има ли с мотиви, които не са детски - аз да ушия един за мене например  Wink
Виж целия пост
# 342
Хора полудях по тия коне, само за тях мисля. В крайна сметка ще си ги шия по оригинална схема, само че с конвертирани конци на Анкор /тука само такива продават/. Скоро ще пътувам за Кърджали, та въпроса ми е някой ако знае дали там има магазин за гоблени, в който да има Аида 16 да сподели. Ако там не намеря вече и ако не е много нахално ще се обадя на ketri  Praynig
Навих и мъжа ми това да е подаръка за рожденния ми ден тъй че, само панамата да намеря и го почвам. Heart Eyes
Виж целия пост
# 343
Здравейте,момичета.
Пак съм ви изпуснала,но с голямо желание от първа до последна страница,разгледах всичко което показвате.
Мога да кажа,че прекрасни неща сте сътворили.
Изпуснах и срещичката от що съм блейка или по -точно все нещо друго излиза на преден план.
Все по-рядко успявам да влизам във форума и нашата темичка.Днес обаче си дадох почивка и наваксах.
Засега съм в творчески застой и няма с какво да се похваля.
Успешен ден ви желая.
Виж целия пост
# 344
Момичета, страхотни сте! Учудена съм колко запалени гобленарки има в Бг и се радвам, че са млади хора.
Неличка - тези теменужки ми бяха второто гобленче в живота, но така и не го довърших, защото кошничката започна да става на места лилава и си помислих, че ми е объркана схемата, по точно цветовете. Моля, ако имаш схема и ключ да ми я пуснеш да погледна. Иначе твоето е станало много хубаво.
Поздравления за всички!

П.С. Кетри - видях те Laughing По хубост не отстъпваш на мадамата от снимката ти в профила (май аватар се казва) Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия