Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да проследя поръчка от La Redoute?
Какво представлява Baby Shopping Guide?
Какво представляват контракциите на Бракстън-Хикс?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да проследя поръчка от La Redoute?
За да проследите поръчка от La Redoute, трябва да влезете в профилa си и да щракнете върху бутонa „Suivre mes commandes“ (Проследяване на моите поръчки). Там ще видите състоянието на поръчката, като например „En cours de preparation“, което означава, че поръчката е в процес на обработка. Статусът ще се промени, когато поръчката бъде изпратена до вас.
-
Какво представлява Baby Shopping Guide?
Baby Shopping Guide е като каталог, който включва различни продукти за бебета, като козметика, шишета, стерилзитори, пюрета, адаптирани млека, комплекти за хранене, дрехи , колички , легла , играчки и други. Този каталог предоставя информация за различни марки продукти и техните цени, което помага на бъдещите майки да се ориентират и да изберат подходящи продукти за тях.
-
Какво представляват контракциите на Бракстън-Хикс?
Контракциите на Бракстън-Хикс са подготвителни маточни контракции, които не са болезнени и се случват 3-4 пъти на ден, характеризиращи се с леко неудобство. Тези контракции са нормални и подготвят матката за предстоящото раждане. Опасно е, ако контракциите започнат да стават по-чести през деня, което може да бъде предупредителен знак за предстоящо раждане.
-
Коя програма за обработка на снимки е подходяща за публикуване на снимки?
-
Как да сменя документите си след смяна на името?
А и благодаря за хубавата закуска мммммм
Направо ме вбесява. Аз тази седмица гледам какво хапвам, избягвам сладкории и тестени и той пак отгоре 1 килце / абе мам...... му /А уж в тия седмици по килце на две седмици аз го правя за дни. А Коледа още не е дошла и празничното огрухтяване покрай нея. Пфу 
ние знаем , че ще ги разбиеш 
и чакаме добри новини от Марков днес.
момичета какво стана с килограмите и здравословното хранене. Ще ядете шамарки. Банички, сладкишчета. Аз съм съвестна поне няколко часа, но ще видим до кога
Аз мога да се радвам на такава закусчица само ако мама е покрай мен, защото в готвенето съм голяма трагедия!
. Аз ще ходя при доц. Балев чак след 2 седмици и ми стана едно притеснено от тези разговори за пъпната връв. А бебчо от 2 дни се е обърнал някакси супер странно и ме подпира в дясното ребро, а раздава ритници само към пикочния ми мехур или някъде там и направо
от 2 нощи не мога да спя изобщо, потънала в мрачни притеснения(бременелска история), но нали няма на кой да се оплача....
май с теб се познаваме от преди(на едно парти в Кости бяхме заедно преди 2 годинки май беше, а и мисля, че имаме общи приятели). Разконспирирах те от снимчиците
и ми стана адски приятно

много цунки на всички
Само си мисля,че баницата се слага в предварително загрята фурна и то на 200 C ..ама твойто "мило" ще яде,къде ще ходи 
Раждах заедно с една мама , на която и беше трето раждане , нямаше нито една стрия , а никога не се беше мазала с нищо . Така че , според мен всичко си е до тип кожа 
Фокси или някой който е пазарувал ХЕЛП
Първо не може докато кърмим, после дори и да не кърмим вече, не може да се напиеш като хората, щото като ревне детето, няма как да го обслужиш
и то какво става ... скоро няма да се пие
Ако бебето се кърми - супер! Ако има кърма, още по-добре! Но 6 месеца аз имах чувството, че ми е пораснала помпа на цицата, имах мускулна треска на палеца и накрая стресирах се окончателно от този процес. Иначе самата помпа я препоръчвам, много е щадяща за гърдите. То малко като оня виц стана, дето на един рибар му паднала една жаба на челото и той отишъл на доктор да се оплаче: Докторе, една жаба ми се залепи на челото, а жабата се провикнала: Помощ, докторе, човек ми порасна на гъза ....
и всички жени бяха готини