Дядо Коледа пристига с вълшебната шейна и подаръци раздава на нашите деца /2002/

  • 28 775
  • 291
# 195

Много здраве и щастие на всички Hug
Виж целия пост
# 196
ЧЕСТИТА НОВА 2009 ГОДИНА.
Пожелавам на всички наборчета и техните семейства много здраве,късмет и любов.
Нека децата ни да растът щастливи,нека с лекота да се справят в училище. Hug
Виж целия пост
# 197
Честита 2009 година и от нас!
Много здраже късмет и щастие на всички наборчета и техните семейства!
Виж целия пост
# 198
Честита Нова година!
Много здраве и късмет! Да все такива сладури нашите дечурлига.  bouquet
Виж целия пост
# 199
За новата година - здраве до амина,
шарени торбички, пълни със парички
 и гърненце с мед - да е на късмет!!!



Честито на днешните именици!!! Да са живи и здрави! Черпя и аз, племеникът ми е Васил. Заповядайте момичета, за негово здраве:


Виж целия пост
# 200
Да е жив и здрав племенника ти!
Честито на всички именници днес!
 Tada Tada
Виж целия пост
# 201

 Много здраве, щастие и късмет на всички!
Виж целия пост
# 202
Честита нова 2009 година!!!! Да сте живи, да сте здрави и щастливи! Нека новата година да ви донесе много успехи, усмивки и незабравими мигове с любимите ви хора!
Виж целия пост
# 203
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА И ОТ НАС! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 204
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
ПОЖЕЛАВАМЕ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ !
Виж целия пост
# 205
Честита Нова Година ! Успешна и изпълнена с положителни емоции!
Виж целия пост
# 206
Честита Нова Година!
Успех във всичко,което умеем,
късмет във всичко,
което не зависи от нас
сбъдване на всичко,
за което мечтаем!
Виж целия пост
# 207
  HugСлед цялата суетня по празниците, ха ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА и от нас. Много, много здраве и късмет на всички. Дано новата година ни носи само положителни емоции, много радост от дечицата ни и сбъдване на мечтите ни. Аз не успях да почерпя за именните ни дни - на 17.12 за Дани и на 1.01 за мен, но ще се реваншираме  Laughing (пък и вярвам, че гладни не сме останали тези дни Joy)
Виж целия пост
# 208
Честита Нова Година!

Желая много здраве, щастливи мигове, сбъднати мечти и много, много детски усмивки в домовете ви!
Виж целия пост
# 209
Здравейте и от мен. Много здраве и късмет през 2009 година! Искам да попитам мамите от  София дали са се ориентирали в кое училище ше записват децата си в първи клас. Разбрах, че в началото на годината започват да се подават молби. Аз съм в една чуденка къде да я запиша- в 18 или 32 училище или в кварталното 101 при добър начален учител.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия