Гледах... Хареса ми... Препоръчвам! - 11-та Серия

  • 43 537
  • 513
# 360
ТинаХрис, аз също очаквах много повече от 4 luni, 3 saptamâni si 2 zile. точно ситуацията не изглеждаше толкова отчаяна и безнадеждна и през цялото време също като теб се дразнех на наивно пресъздадената история. просто така и не успяха да ме накарат да повярвам, че положението е "задънена улица" и някак драмата ми остана чужда Confused

някой вече да е гледал Австралия с Никол Кидман и Хю Джакман?
Виж целия пост
# 361
Аурора, "Австралия" и аз го чакам с нетърпение. По трилъра поне обещава да е хубав. Чакам си и "Нощите в Роданте", ама не е ясно кога ще ги гледам.  Confused
Виж целия пост
# 362
Има ли някой субтитри за "Нощи в Роданте" - може и на английски. В замунда няма, а заради малкия в повечето случаи се налага да гледам без звук.   bouquet
Виж целия пост
# 363
Има ли някой субтитри за "Нощи в Роданте" - може и на английски. В замунда няма, а заради малкия в повечето случаи се налага да гледам без звук.   bouquet
заповядай
Виж целия пост
# 364
някой вече да е гледал Австралия с Никол Кидман и Хю Джакман?

Аз. Хареса ми. Не съм супер впечатлена, но ми хареса. Изобщо Никол Кидман ме радва, а в този филм в добавка със сексиест мен алайв  Sunglasses беше приятна гледка.
Виж целия пост
# 365
Мерси, Trudi.
Имате ли отзиви за един стар филм - Оскар и Лусинда
http://us.imdb.com/title/tt0119843/combined
Фенка съм на Р.Файнс и мисля да изгледам филмите му.
Виж целия пост
# 366
Beautiful
http://www.imdb.com/title/tt1173686/
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=151831&hit=1
Много тежък филм, дойде ми в повече Confused - лош избор направих предвид празниците, трябваше да гледам някой лек, забавен хАмерикански Wink 3-Iron (въпреки че между двата не може да има сравнение) по ми хареса Peace Този ми се отрази твърде mind fuc*ing Mr. Green Идеята за красотата като проклятие беше твърде преувеличена - мъжете, които постоянно се обръщат след красивата жена, търсят вниманието й, желаят я....Предполагам, че изборът на тема е направен с оглед постигане на някаква "универсалност" - видиш ли, избираме си нещо простичко като "красотата", правим филм и се обръщаме към всички нации Crazy Не мисля обаче, че красотата е универсално понятие и едва ли не е поставена на пиедестал във всички общества. Даже напротив, на Запад обикновено критерият "външност" остава на по-заден план - красиви мъже, които избират грозни ( в нашите очи ) жени, понятията "слаба", "дебела", "ниска", "висока" също се възприемат различно, но да не се отклонявам Laughing. А тук едва ли не, всеки мъж се обръщаше след нея и се влюбваше болезнено маниакално Rolling Eyes - явно само в Южна Корея мъжете са толкова избирателни и така запленени от красивото Mr. Green За финалната сцена на масата на аутопсия да не говорим Shocked ooooh! - това "натъртване" на красотата като съдба, като "всеки си носи кръста" просто беше излишно Peace Хубаво е в един филм да има някава символика, сцените да говорят сами за себе си, и изобщо зрителят да не буквализира, като гледа Mr. Green, но чак толкова Thinking
Другите два момента, които малко ме подразниха Mr. Green - фактът, че героинята не знаеше какво иска - хем не желаеше така определената й съдба, хем, когато фризьорът й отказа, едва ли не щеще да го убие, задето вече не я смята за красива - последното, съгласно българския превод, не съм го гледала с англ. субтитри. Т.е. "боли ме, сърби ме, драго ми е"  Rolling Eyes А полицаят Twisted Evil - как пък поне той не сдържа нагона си и не се опита да бъда малко по-положителен герой Crossing Arms
Накрая, може ли да помоля Praynig за препоръки относно филмите на Wong Kar Wai - засега имам свален само In the mood for love
http://www.imdb.com/title/tt0118694/
но ще съм благодарна, ако споделите и други заглавия  bouquet
Виж целия пост
# 367
Здравейте препоръчвам My Blueberry Nights,  In the mood for love,  2046,  Eros,  Chung Hing sam lam Hug

Тези съм гледала  харесаха ми ...  bouquet
Виж целия пост
# 368
Аурора, благодаря за прекрасния филм A Moment to Rememberbouquet Разби ме, така не бях ревала отдавна Cry
Много хубав филм!
Виж целия пост
# 369
Гледа ми се френски филм. Моля ви, препоръчайте нещо добро! Hug
Виж целия пост
# 370

Точно за него влизах да пиша. По-скучен филм скоро не съм гледала. Превъртах на доста места. Едва накрая стана малко по-интересно, но само в сравнение с началото.  Tired
И освен това и Даян Лейн и Ричард Гиър играха адски слабо. Все едно някаква пародия гледах.
Не го препоръчвам!

Смъкнала съм си много азиатски филми и им се точа.  Grinning
Виж целия пост
# 371
От вашите предложения си дръпнах Сменено дете с Анджелина.

Иначе ме чака и Seven pounds с Уил Смит.Утре ще пиша отзиви.
Виж целия пост
# 372
Гледа ми се френски филм. Моля ви, препоръчайте нещо добро! Hug

 Blush Не знам дали е добър, защото не съм го гледала още Mr. Green Но се изкуших заради Дж. Айрънс Crazy и го дърпам в момента:
Un amour de Swann
http://www.imdb.com/title/tt0088315/
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=152890&hit=1
Виж целия пост
# 373
доста поизостанала, но не мога да не го отбележа - тощу-що изгледах "Животът на Дейвид Гейл" - http://www.imdb.com/title/tt0289992/, най-сетне...как можа да отлежи толкова дълго на хард диска ми. много ми хреса! благодаря за препоръката!  bouquet

Geia Hug

Виж целия пост
# 374
Сън /Bi mong a.k.a. Dream - 2008 - най-новото на Ким Ки Дук с  БГ суб Hug / Thinking не съм го гледала, но зная, че си има отявлени фенки тук Wink/
http://beta.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=a2f52b2ad49b … 8f4bdbe6503b688f1

Една любов на Суан - http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=152890&hit=1- някога много ми хареса Peace  Ще го гледам и сега от позицията на времето
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия