Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 350 983
  • 536
# 180
Здравейте,пазарували ли сте от "Свежен" Варна.Харесах си една пералня със сушилня Hoover ,перфектна е от всякъде,680 лв.Обиколихме всички такива магазини,майка ми си е пазарила от Технохит и Техносвят,перфектни уреди излязоха,но от тази фирма не съм чувала отзиви.
Ето и модела пералня за който говоря :
http://www.reevoo.com/reviews/mpn/hoover/hnwl7166
Виж целия пост
# 181
Здравейте,пазарували ли сте от "Свежен" Варна.Харесах си една пералня със сушилня Hoover ,перфектна е от всякъде,680 лв.Обиколихме всички такива магазини,майка ми си е пазарила от Технохит и Техносвят,перфектни уреди излязоха,но от тази фирма не съм чувала отзиви.
Ето и модела пералня за който говоря :
http://www.reevoo.com/reviews/mpn/hoover/hnwl7166
От там и аз нямам впечатления, дори не съм го чувала магазина. Съжалявам!
Но ще следя и аз, че не сме приключили с покупките още  Peace
Виж целия пост
# 182
Е,купихме я,мерси все пак.
Виж целия пост
# 183
Здравейте,пазарували ли сте от "Свежен" Варна.Харесах си една пералня със сушилня Hoover ,перфектна е от всякъде,680 лв.Обиколихме всички такива магазини,майка ми си е пазарила от Технохит и Техносвят,перфектни уреди излязоха,но от тази фирма не съм чувала отзиви.
Ето и модела пералня за който говоря :
http://www.reevoo.com/reviews/mpn/hoover/hnwl7166
Бива го магазина,техниката е много разнообразна като марки,с добри показатели,гарантиран европейски произход.
Имам лични впечатления,за това отговарям.
Виж целия пост
# 184
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА, ТОКУ ЩО ГЛЕДАМ В САЙТА НА ТЕХНОХИТ, ЧЕ ПРЕДЛАГАТ И GORENJE ( www.technohit.bg)!!! ОПРЕДЕЛЕНО СМЯТАМ ДА СЕ ПОИНТЕРЕСУВАМ ПО-ПОДРОБНО Simple Smile
Виж целия пост
# 185
Здравейте,пазарували ли сте от "Свежен" Варна.Харесах си една пералня със сушилня Hoover ,перфектна е от всякъде,680 лв.Обиколихме всички такива магазини,майка ми си е пазарила от Технохит и Техносвят,перфектни уреди излязоха,но от тази фирма не съм чувала отзиви.
Ето и модела пералня за който говоря :
http://www.reevoo.com/reviews/mpn/hoover/hnwl7166
Бива го магазина,техниката е много разнообразна като марки,с добри показатели,гарантиран европейски произход.
Имам лични впечатления,за това отговарям.
Щом е така може ли адрес на магазина
Виж целия пост
# 186
Щом е така може ли адрес на магазина
  Ами...дано Geiza се включи в темата и го даде,защото аз не бих могла да обясня,както се вижда под аватара ми съм от Русе Laughing Ходила съм в магазина два пъти,помня че минахме покрай Макдоналд и след някакво казино завихме на ляво,после май надясно...по една ъясна улица,на която има Маркет СВА под блок,следват два магазина за у-ди с дефекти и 2 у-ба от ляво,а магазин "СВежен" е още малко по-нагоре,от дясно.Ще се радвам ако си ме разбрала,защото даже идея нямам квартала как се казва,кой район е.. newsm78
Виж целия пост
# 187
Сега виждам че питате за адреса.И аз не помня точно улицата,гледам на картата май е Неофит Рилски,като идвате от  бул.Левски,после следва Ян Палах ,продължавате направо от светофара и се завива после наляво и се влиза в тази улица,Неофит Бозвели.Вижте на някоя карта.
Виж целия пост
# 188
Здравейте момичета. Поручах и капарирах перална машина от Технохит http://technohit.bg/?p=1284 . Тъй като я нямяха в наличност в София ще я доставят от Варна следващата седмица. Изпратиха ми снимки с дефектите и аз я одобрих и капарирах. Сега обаче съм малко притеснена защото прочетох във форума че някой от уредите са втора употреба Confused Как мога да разбера още в магазина дали е нова  newsm78 ?
Благодаря предварително на всички отзовали се!
Виж целия пост
# 189
аз смятах да ги посетя през уикенда, наистина ли има и втора употреба, защото ако е така да не си правя труда да ходя
Виж целия пост
# 190
Това го прочетох тук в форума. Иначе сайта на технохит не споменава нищо такова.
Виж целия пост
# 191
Те не си признават, но според мен имат уреди втора употреба. На няколко уреда имаше залепени листчета с имена и телефони - какво ли означават newsm78  Гледахме скоро една пералня в Технохит и като отворихме вратата ни лъхна странна миризма. Казаха ни, че ги пробвали и затова така миришела, иначе си била нова. Отворихме още една, но тя си миришеше на нова, за разлика от първата. Освен това на първата имаше листче с име и телефон, а на втората нямаше. Всеки сам да си направи изводите.
Ние се отказахме от покупката най-вече заради цената, беше съвсем малко по-ниска от цената на нова такава пералня.
Виж целия пост
# 192
Имената и телефоните според мен са ако някой е купил или капарирал като мен. Спецялно пералната която аз смятам да купя е доста намалена. Сравнявах цените и нова вървеше от 450 до 480 евро в чужди сайтове.В Техномаркет почти същия модел пак на Аристон даже по слаб 1200 оборота (моятя е 1400) е 1099 лв. Така че ми се стори добра сделка  newsm78
Виж целия пост
# 193
Може и така да е, но онази пералня се продаваше и ако я бяхме купили, то тогава какво се случва с този, който я е капарирал. Пералнята определено беше ползвана, а я обявяваха за нова. И в двата случая са некоректни. Ние бяхме подготвени, че може да има и втора употреба, но очаквахме по-добра цена, а тя не беше. В твоя случай определено е добра сделка, така че - честито!
Виж целия пост
# 194
Дано само имам късмет да не е  повредена че се похвалих на целия свят  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия