Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 350 983
  • 536
# 210
Момичета понеже не видях в темата да питам,знаете ли за такъв магазин за уреди с трансп.дефекти във В.Търново?
Виж целия пост
# 211
http://www.biznesa.com/modules/weblinks/singlelink.php?lid=726  има  -техносвят
Виж целия пост
# 212
Момичета, правилно ли съм разбрала, че не препоръчвате да се пазарува от Технохит, а от намалените стоки от Техномаркет?  Thinking
Виж целия пост
# 213
Намалените стоки в Техномаркет са стоки, които с правени за източна Европа, в Технохит нещата са внос от Англия, правени за там.. Разлика в качеството има. В Техномаркет отстъпката е не повече от 5-10%, според мен не си заслужава да си купиш нещо ударено само заради 50 макс 100 лв
В Технохит, гаранцията на уредите е 18 месеца, резервни части има.
Викахме ги за ремонт, пък то се оказа профилактика ( хванала съм навреме преди да се счупи една джаджа в сушилнята, защото се е задръстила с мъхчета  Blush. Бяхме извън срока на гаранция и нямаше проблеми да дойдат те
Виж целия пост
# 214
KOTE , имахте ли възможност да видите сушилнята преди да я закупите?
Виж целия пост
# 215
Mдаа и миялната, и хладилника  Mr. Green
Виж целия пост
# 216
Искам да попитам какво е мнението ви за марките BOSH,SIEMENS и AEG? Става въпрос за сушилня втора употреба.

В нашия умрял град Миеле се намира много трудно.Звънях във всички оказиони и само едно Миеле имаше обаче е от балканската война  Laughing  И ми казаха,че избягвали да ги внасят,защото били много тежки за ремонт  newsm78

Та явно остават вариантите BOSH,SIEMENS и AEG   Thinking Имаше и една друга немска амрка,но не толкова известна.Казаха,че тя е съвсем съвременна с електроника и сензори и беше най-скъпа 300 лв  Thinking
Виж целия пост
# 217
Моята сушилня е Бош, ами всичко много добре, ама 3 пъти вече се разваля за няма и 2 години
Верно, ремотнират я за няколко дни, после 6 месеца гаранция, ама...вече си имам едно наум  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 218
Моята сушилня е Бош, ами всичко много добре, ама 3 пъти вече се разваля за няма и 2 години
Верно, ремотнират я за няколко дни, после 6 месеца гаранция, ама...вече си имам едно наум  Rolling Eyes

Благодаря ти за бързия отговор   bouquet

Тогава ще се ориентираме към AEG освен,незнам  newsm78
Виж целия пост
# 219
Видях, че Технохит имат почти до нас магазин. Когато го посетя, ще споделя мнение. Дано да има нещо интересно!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 220
Да вметна,че сушилните на Миеле,не са толкова добри....Пералните наистина са перфектни,но за сушилните,хладилниците  съ6м с особено мнение.
Най-добрите сушилни са с агрегат,те са и по-икономични.
Виж целия пост
# 221
Да вметна,че сушилните на Миеле,не са толкова добри....Пералните наистина са перфектни,но за сушилните,хладилниците  съ6м с особено мнение.
Най-добрите сушилни са с агрегат,те са и по-икономични.

Какво е агрегат?
Виж целия пост
# 222
И аз не знам какво има предвид под агрегат. По-издръжливи и прости са сушилните тип коминни, но пък за тях си требе отдушник или дупка в стената, където да се изведе парата  Peace
Виж целия пост
# 223
Да вметна,че сушилните на Миеле,не са толкова добри....Пералните наистина са перфектни,но за сушилните,хладилниците  съ6м с особено мнение.
Най-добрите сушилни са с агрегат,те са и по-икономични.

Какво е агрегат?

Може би кондензатора.. Thinking
Виж целия пост
# 224
Да вметна,че сушилните на Миеле,не са толкова добри....Пералните наистина са перфектни,но за сушилните,хладилниците  съ6м с особено мнение.
Най-добрите сушилни са с агрегат,те са и по-икономични.

Какво е агрегат?

Може би кондензатора.. Thinking
Хладилен агрегат-мотор за хлагилни системи.
Използва се за по-бързо охлаждане и кондензация на горещата пара при сушилните машини.Този тип уреди са клас А,останалите сушилни без тази екстра са В,С...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия