Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 350 980
  • 536
# 255
От онзи ден имам една микровълнова с 20 лв по малко за какво ... за това че е малко хлътнало отгоре,което аз не виждам Shocked и няма кутия Simple Smile и ми я дадоха с толкова гаранция колкото бих взела и нова ...еми това е Simple Smile Rolling Eyes

Честито!  Peace А от къде я купи?
Виж целия пост
# 256
Запис Grinning
Виж целия пост
# 257
От Техномаркет в Плевен,вече и тук си имаме секция с такива уреди,да ви кажа честно купуват се защото когато бях минавала бяха едни и сега като реших да си купя вече ги бяха сменили Simple Smile дали са се изкупили незнам ,но...се радвам
Виж целия пост
# 258
Момичета,правя малък завой в темата,но е важно да прочетете и разберете важноста на този проблем,който късае на практика всички-пряко или косвено:http://bgpetition.com/podpiska_nap/index.html
Виж целия пост
# 259
От Техномаркет в Плевен,вече и тук си имаме секция с такива уреди,да ви кажа честно купуват се защото когато бях минавала бяха едни и сега като реших да си купя вече ги бяха сменили Simple Smile дали са се изкупили незнам ,но...се радвам

Мисля, че всички трябва да имат право на избор, така че и аз се радвам, че имате секция с уреди с транспортни дефекти, които може да купите на по-ниски цени!
Виж целия пост
# 260
Здравейте , мамчета , искам да попитам някой знае ли къде в Балчик има магазин за уреди втора ръка, или евентуално някакъв линк , ако има , че искаме да си купим малко хладилниче, по-евтинко , ако може , Embarassed   ........
Извинявам се ако вече е обсъждан този въпрос , но аз четох , четох и не намерих инфо .......

Предварително благодаря за отговорите  Hug
Виж целия пост
# 261
Има едно малко магазинче -отстрани на супермаркет "Аквилон", но там няма кой знае какво.Защо, не огледате складовете в к.к."Албена" ,през пролетта се намират интересни неща.Успех!
Виж целия пост
# 262
Момичета,  ако някоя от вас е ходила скоро в аутлета в Люлин,  би ли ми казала  имаше ли перални и на какви цени приблизително Simple Smile
Виж целия пост
# 263
Момичета,  ако някоя от вас е ходила скоро в аутлета в Люлин,  би ли ми казала  имаше ли перални и на какви цени приблизително Simple Smile

Аз ходих миналата седмица да си взема гаранционните карти. Имаше перални, около 600 лв. се върти цената за Фагор. Мисля, че са подобни на тази, която аз купих - 1000 оборота, клас АА.
Може да е имало и на Едеса, но не обърнах внимание.
Виж целия пост
# 264
полезна тема. запис.

Искам да ви попитам, последно в Технохит пробутват ли втора употреба или са само с дефекти от транспорт? И още нещо важно, някой ползвал ли им е сервиза вече? Коректни ли са в обслужването на гаранцията?
Виж целия пост
# 265
Tози модел е на около 10г.
Употребяваните уреди,ако са добра марка и не са зверски експлоатирани са добра инвестиция,нищо че не са много икономични,за сметка на това обаче са с качествено изпиране,изсушаване,не късат дрехи...Много от тях са обороти на центрофугите в пъти по-високи от една нова пералня от световно неизвестна марка,незнайно къде сглобявана,но пък с много А и + на фасадата.Особено модели с цени 250-300лв... ooooh!
Виж целия пост
# 266
Опитай се сега същата логика да я прехвърлиш върху хладилник, фризер и съдомиялна и ще имаш друго мнение..
Виж целия пост
# 267
Опитай се сега същата логика да я прехвърлиш върху хладилник, фризер и съдомиялна и ще имаш друго мнение..
Говоря конкретно за пералните.
12 г.съм в бранша,така че не е необходимо някой да ме убеждава за нещо относно техническите и еко характеристиките на битовата техника.
Виж целия пост
# 268
DjastaPrasta, имаш ли впечатление за този модел - Indesit RA 28 T?
Изобщо не го намирам в нета на бг...
Изобщо някой ако има вчепетления, много моля да сподели.
Виж целия пост
# 269
полезна тема. запис.

Искам да ви попитам, последно в Технохит пробутват ли втора употреба или са само с дефекти от транспорт? И още нещо важно, някой ползвал ли им е сервиза вече? Коректни ли са в обслужването на гаранцията?

Здравей Azalea,
купували сме си доста техника от Технохит. Преди месец имахме проблем с пералнята. Оказа се, че е задръстен филтър. Техниците дойдоха в същия ден,  в който се обадих и въпреки, че това обслужване (изчистване на филтъра) не е в гаранционното обслужване 2 г. те не ни взеха никакви пари.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия