Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 350 971
  • 536
# 405
Само се записвам и отивам да преброда темите до тук. Само един магазин за уреди с транспортни дефекти и има в Пловдив? За втора ръка дори в Продавалника ми излизат няколко, в къщи сме с миялна втора ръка от един магазин в Кичук Париж и една печка с плот за вграждане от "БрайтСервиз" и двете са марка Сименс и сме доволни. Сега искам сушилня, въпреки упоритата съпротива от ММ. И съм се насочила към втора ръка. Само се чудя, като са по-стари модели, дали и в консумацията на ток нещата не са по-зле. Не ми се ще да гълта като ламя тока. Според мъжо, в къщи няма нищо друго, което да хаби над 3 кв.ч  newsm78
Виж целия пост
# 406
В София може ли да се намери добър хладилник под 200лв (с височина около 80см)?

Изключвам Технохит, Екоойл (бяхме там, но малки хладилници нямаха, за морето ги пренасочвали... - имаше доста перални  (AEG,Miele) и фурни)

От първия пост, това не се отваря:
http://www.fagorbg.com/

Този на Ботев/Сливница - видях пост че не били коректни?!
Последната ми идея е на Козлодуй (до Мария Луиза).

 mieleservis.net - тези не работят днес, а и нямат нищо в сайта.
Виж целия пост
# 407
Някой купувал ли е пералня втора употреба с гаранция и каква марка?

Спрял съм се на Баукнехт, АЕГ (Миеле евентуално).
Другата дилема е 6 или 7кг.
Виж целия пост
# 408
Погледнете и магазина в Люлин 2 на бул. Тодор Александров преди околовръстното в нов блок  - Technovision. Има Горенье, АЕГ и са нови.
Виж целия пост
# 409
Някой купувал ли е пералня втора употреба с гаранция и каква марка?

Спрял съм се на Баукнехт, АЕГ (Миеле евентуално).
Другата дилема е 6 или 7кг.
Да Миеле, от Марти76. Много съм доволна. Миелето, няма нищо общо с другите перални.
Виж целия пост
# 410
Някой купувал ли е пералня втора употреба с гаранция и каква марка?

Спрял съм се на Баукнехт, АЕГ (Миеле евентуално).
Другата дилема е 6 или 7кг.
Да Миеле, от Марти76. Много съм доволна. Миелето, няма нищо общо с другите перални.
Относно Миеле - как се качва 100 и кусур кг пералня по етажите?! Разглобява ли се?
Виж целия пост
# 411
Двама мъже няма да се затруднят. Влиза и в асансьор.
Виж целия пост
# 412
Някой купувал ли е пералня втора употреба с гаранция и каква марка?

Спрял съм се на Баукнехт, АЕГ (Миеле евентуално).
Другата дилема е 6 или 7кг.
Да Миеле, от Марти76. Много съм доволна. Миелето, няма нищо общо с другите перални.
Относно Миеле - как се качва 100 и кусур кг пералня по етажите?! Разглобява ли се?
Oт Март76 я докараха с тяхна количка.  Монтираха. Гаранцията беше 2 години.
Виж целия пост
# 413
Страхотна тема, чак сега я открих   bouquet
Момичета кажете в Бургас  има ли такива магазини за уреди с транспортни дефекти? За сега съм харесала ТехноХит във Варна
Виж целия пост
# 414
Страхотна тема, чак сега я открих   bouquet
Момичета кажете в Бургас  има ли такива магазини за уреди с транспортни дефекти? За сега съм харесала ТехноХит във Варна


http://www.texnosviat.com/
Виж целия пост
# 415
Много,много доволна останах от Tehnovision
Купих 5 уреда АЕГ правени в Германия,чисто нови,с минимални дефекти/драскотини/ всичките са последни модели,клас А+
Спестих точно 540 лв.от цената на уреди със същите параметри,продаващи се в големите маркети,но клас надолу в марката и качеството.
Виж целия пост
# 416
Записвам се да ви следя.
Какво ? направо ти се зарадвах за покупките.Аз също ползвам АЕГ уреди.
Виж целия пост
# 417
http://texnomax.com/
Много ми ги похвалиха, сега и ние гледаме за печка.
Виж целия пост
# 418
  bouquet
Виж целия пост
# 419
L'Agent, не е ли малко смело да се купува уред по интернет с транспортен дефект, без да видиш какъв е декта. Тези нямат магазин в София.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия