Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 350 991
  • 536
# 150
Може ли да ми препоръчате магазин за такива уреди в Монтана - може на лични Peace Praynig
Виж целия пост
# 151
Има нов магазин Технохит.
На улица Георги Бенковски, до кръстовището и с Пискюлиев, посока Образцов дом. Близо до него има храна за дома. newsm78 офф как го обясних...
Като разбера точния адрес - ще го напиша.
Или някоя мама от Варна, ако знае точния адрес - да го напише.
Виж целия пост
# 152
Има нов магазин Технохит.
На улица Георги Бенковски, до кръстовището и с Пискюлиев, посока Образцов дом. Близо до него има храна за дома. newsm78 офф как го обясних...
Като разбера точния адрес - ще го напиша.
Или някоя мама от Варна, ако знае точния адрес - да го напише.
Това ще да е нещо ново.
По описание е до "Хъшове" на Бенковска  newsm78
Виж целия пост
# 153
ТЕХНОСВЯТ-уреди с транспортни дефекти и втора употреба,това е най-некоректната фирма относно гаранцията на уредите,транспорта и начина по който се предлагат уреди втора употреба за нови с транспортен дефект.Познаваме единия от продавачите в магазините Бисер,с който сме приказвали много обстойно по тази тема,тъй като си бяхме купили хладилник,миялна и пералня и за наше огромно учудване се оказва,че не са с транспортен дефект,а са втора употреба.Преди да влязат в магазина те се почистват много добре и на  обикновения човек изобщо не му минава през ума,че би могло да се прави такава процедура,тъй като той е с нагласата(впечатлението),че уредите са нови с транспортни дефекти.Въпреки,че са втора употреба изчистени да не ви казвам с какви химикали(доста вредни за здравето,които се впиват в пластмасата на уредите) дори си позволяват на някои да им слагат найлони като току що произведени от завода.Отделно всичките им уреди пристигат повредени,които се ремонтират и не се знае колко още ще издържат.След всички проблеми,които сме имали с тях си правим всеобщо известно заключение,че всичко евтино излиза двойно по-скъпо.Нека повече хора се информират и разберат,че на техен гръб и нерви някои си правят парички.За информация: автоматична пералня на 1200 оборота с регулация на оборотите в Метро е 382 лева с ДДС с 2 год. гаранция-чисто нова(издават ти касова бележка),а в Техносвят 400лв.(не издават касова бележка).  Що се отнася до Технохит същата пералня е 420лв.
Виж целия пост
# 154
Въпросната пералня е Zanussi
Виж целия пост
# 155
gigi8282, да ме извиняваш .. но явно този Бисер се е изпокарал с шефовете и си търси отмъщението
за Техносвят ясно са означени втората употреба от транспортните дефекти.
В Технохит много от нещата са нови модели, та няма как реално да са втора употреба

Тези уреди имат едно предимство - произведени са за бели държави и са доста по-издръжливи от продаваните в Техномаркт, Технополис и др. нашенски мафиотски вериги
Примерно на свекито пералнята от Техномаркет се развали точно 1 седмица след гаранцията .. готино нали
Хладилника и бучи странно въпреки, че е на 2 г..
Прахосмукачката ни изгоря на 7м, гаранция 6м ,- хей такива весели неща

А за втората употреба е вярно, обработват се особено хладилниците с гадни химии.., за дрехите втора употреба важи въщото
Виж целия пост
# 156
Тук не става въпрос за Бисер,а за некоректното отношение на фирмата към уредите в гаранционен срок и представянето на стоки втора употреба за чисто нови(подвеждане на клиентите).Що се отнася до коментара ти “произведени са за бели държави”,аз бих казала,че са били произведени за бели държави,тъй като хладилника,който бяхме взели от тях беше с рециклиран турски компресор в България(отварян,преправян да работи известно време).На пералнята постоянно и изгаряше някаква платка,която често преправяха,а да не казвам и как започна да трака силно.Миялната изкара 3 месеца като по чудо-помпата и била прецакана казаха техниците.След няколко месеца главоболия направо изкарахме уредите пред блока,теглихме кредит и си купихме чисто нови уреди от Метро с 2 години гаранция,включително и LCD телевизора Samsung и досега сме нямали никакви проблеми.Успех в пазаруването на всички,на които им предстои това и не се доверявайте на продавачите,тъй като ви гледат в очите и ви лъжат нагло.Важното за един европеец е да е спокоен и доволен от себе си и от околните,но за да стане това и в България ще изхабим доста нерви и средства.
Виж целия пост
# 157
МОмичета да се изфукам - купихме си сушилня БОШ за 260лв  Crazy. Чакам с нетърпение да я донесат и да я пробвам.
И тъй като никъде не го срещнах като инфо да споделя магазинчето от където я купихме. Намира с на ул. Ген. Цимерман 57.
Продават само 2ра употреба с 6 месечна гаранция, но уредите са предимно Миеле, АЕГ, БОШ, СИМЕНС, НЕФФ И ала бала. Цените са в диапазона на 180-350лв....НЯмат фаца, но след основно почистване мисля, че не отстъпват на излъсканите 2ра ръка в Технохит/Техносвят. ..А и марката си е марка Peace

Дано съм била полезна
Виж целия пост
# 158

И тъй като никъде не го срещнах като инфо да споделя магазинчето от където я купихме. Намира с на ул. Ген. Цимерман 57.
Къде точно е това ,не се сещам за улицата  newsm78?
Виж целия пост
# 159

И тъй като никъде не го срещнах като инфо да споделя магазинчето от където я купихме. Намира с на ул. Ген. Цимерман 57.
Къде точно е това ,не се сещам за улицата  newsm78?

Това е точно срещу оградата на Окръжна болница.....първата или втората пресечка преди кръстовището на ГЕн.Колев и Цар Освободител Peace
Виж целия пост
# 160
Във Варна още един магазин за бяла техника втора употреба: Срещу Електромаркет в ЗПЗ
Виж целия пост
# 161
Ето - след дълго следене на тази тема, се навих да си вземем пералня и миялна от Марти 76. Марката, естествено, е Миле. Сега остава да ги дотъркаляме до вилата и да ги вържем. Гаранцията е две години, но дано не ми се налага да ги връщам до София за ремнот. Пожелайте ми късмет!
Виж целия пост
# 162
Супер.Честито.Безпроблемно да си ги ползвате.Аз мъжа ми го заведох до там огледа нещата,но нещоооо Sick И право в Техномаркета към Враждебна при нещата с тр.дефекти. Огря ме сушилня Електолукс с гладачната система на супер цена с ожулена странична част.Да ви споделя,че имаше фурни за вграждане намалени с по 300 лв.заради нарушена опаковка.Изобщо много запазени и далаверски неща видях там за разлика от РУМ-а в Дружба.
Виж целия пост
# 163
Повдигам темата с надеждата някой да има инфо за други магазини в София Simple Smile
Търсим си хладилник, утре ще ходим до транспортните дефекти в Технополис, някой може ли  да ми подскаже за какъв процент намаление става дума там?
Виж целия пост
# 164
Абе момичета, в Бургас случайно да знаете да има такъв магазин-искам и аз сушилня Бош за 200-300 лева Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия