Клуб "полицeйска съпруга"-2

  • 42 971
  • 654
# 465
Поли  welcome  Увеличава се отбора на полицейските съпруги!  smile3525
Виж целия пост
# 466
какво стана с парите за дрехите? Чух,че заповедта била разрисана, ама??
Виж целия пост
# 467
Ами и моя мъж казва че е разписана ама пари няма Rolling Eyes

Lina dm  Hug
Виж целия пост
# 468
Добре дошла на адашката Поли и от мен  Hug
Виж целия пост
# 469
Здравейте момичета.
виртуална почерпка от мен по случай третия РД на моето слънчице.


Виж целия пост
# 470
Жив и здрав да ти е!  bouquet
Виж целия пост
# 471
ЧРД на слънчицето ти. Жив и здрав, много игрив и усмихнат. И да слушка мама и татко.
 newsm59
Виж целия пост
# 472
Поли, честит ти рожденник!!!Да ти е жив и здрав,много щастлив и усмихнат!!!
Весело детство!!!  bdbaloni  happy bd  newsm44

Поли за теб  smile3525  Hug  newsm51 
Виж целия пост
# 473
Здравейте момичета, приемате ли още една в клуба!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 474
 PeaceРазбира се-колкото повече-толкова повече LaughingДобре дошла  Hug
/ Flutter освен това сме и в един фенклуб-отразен в подписа ти Wink -не пиша там но чета всичко.....за Едуард Flutter/
Виж целия пост
# 475
Благодаря, аз също не пиша често, но много чета!  bouquet
 Току що си смених подписа, не по друга причина, просто ми омръзна този на Едуард Sad
Виж целия пост
# 476
Девойки, спешно ни трябва колан за униформен!!!

Моя от вчера е с униформа / от цивилен / и няма дрехи..За предпочитане от текстилните .
Зная, че сте кът с униформите, но ако на някой му е останал.. Peace


Виж целия пост
# 477
Поли, честити рожденник! Да ви е здрав и само да ви радва  bouquet


Рени, мисля,че мъжът ми има излишен. Само да не го изхвърлил, довечера ще пиша Hug
Виж целия пост
# 478
Рени, от къде си? Ако още не сте намерили колан, у дома се мота един текстилен. Но ще мога чак в понеделник да ти потвърдя, щото не съм в Драгоман в момента.
Виж целия пост
# 479
От Добрич съм. Имаме временно един кожен от приятел,но трябва да го върне.
Моля  Hug ви, ще изчакам ..и ще си го платя!
Благодаря за отзивчивостта, дано намерим поне един.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия