Клуб "полицeйска съпруга"-2

  • 42 969
  • 654
# 510
yaya86
Честито момченце и от мен!
Пожелавам ви да бъде жив и здрав,много послушен и весел!
НА ТЕБ ПОЖЕЛАВАМ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!   bouquet
Виж целия пост
# 511
yaya86, честита ви радост в къщи.

Жив и здрав да ви е малкия Стефан, много послушен и весел   bouquet
Виж целия пост
# 512
Честито   bouquet  bouquet  bouquet Да сте живи и здрави всички  HugМалкият Стефчо е голям сладур .  Simple Smile
Виж целия пост
# 513



Това е явно запазена марка поза на наследниците на полицаите .Ето ни и нас  Joy

ЧЕСТИТА РАДОСТ У ДОМА!
ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!
МНОГО ПРЕКРАСНИ МИГОВЕ ЗАЕДНО!
[/b]
Виж целия пост
# 514
Благодаря много за пожеланията  Hug

А моят мъник само така спи Simple Smile явно има общо с полицейската работа Simple Smile
Виж целия пост
# 515
  А такаааа.Като една полицейска съпруга ви надуших,без да знам за съществуването на такава темичка  Hug.Мога ли да се присъединя към вас?
Виж целия пост
# 516
 Hug Добре дошла maya_78 във виртуалното полицейско семейство  Heart Eyes


Виж целия пост
# 517
   Благодаря ZLATNA. Само попрехвърлих страниците,чудна темичка сте си спретнали.
   Да се представя и аз.Казвам се Мая,от Бургас съм.Съпругът ми е служител в "Гранична полиция" на ГКПП "Аерогара" Бургас.По линийката виждате,че сме родители на 2 принцеси близначки.Амииии,незнам какво повече да пиша.По нататък ще се опознаем предполагам   bouquet
Виж целия пост
# 518
maya_78, добре дошла   bouquet
Отбора ни се увеличава  Party
Виж целия пост
# 519
maya_78 , моят съпруг също е ГП само че на Аерогара София  Simple Smile  То и аз бях ама напуснах та сега съм само страничен наблюдател Simple Smile
Виж целия пост
# 520
  Абе имах едни мераци преди време да му ставам колежка,но бързо ме разубеди.И май по-добре.С тези смени,незнам кога щяхме да се видим заедно  Crazy
Виж целия пост
# 521
Момичета,честит ни нов министър  Grinning
Дай боже,от тук нататък само хубави неща да пишем в темичката  Peace
Виж целия пост
# 522
Хич и не бързам с поздравленията  Mr. Green
Както казват - На ново прасе и на нов началник не се радвай
'щото не се знае каква свиня ще излезе  Whistling Whistling
Виж целия пост
# 523
ха-ха,не я бях чувала тая сентенция  Laughing
Виж целия пост
# 524
Честито ! newsm44 Да се надяваме , че ще оправи бакиите и увеличи възнаграждението ни  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия