
Тази година картинката е маааааааалко по-различна - на 31 декември -нощна... 
Тази година ще почива на 31 , но на 1 януари е цял ден на работа
- но той не е съгласен с мен - какво щял да празнува като на сутринта ще стане в 5,30 и ще е на работа да вечерта. А за Бъдни вечер ще се прибере за късна вечеря, но така е - вече 16 години съм "свикнала" да работи по празниците , а да почива когато аз съм на работа
Последно беше 2003 на НГ на смяна, сега пак... съдба!
Та къде казвате ще е женското парти на самотни полицейски съпруги?
Поне на Бъдни вечер и Коледа почива и ще сме заедно.


Тази година ние ще бъдем заедно на коледа и на нова година.Така му се падат смените за сега.Казвам за сега,защото вси4ки знаем,4е те са едва ли не са на повикване и има ли обстановка няма празник,няма делник те трябва да са там. 


Препоръчани теми