
Още един млад живот загасна в изпълнение на своя дълг пред родината си
А , какво прави Прокуратурата за тия , които заслужават 
, но явно и тях ги е ударили кризата 
За протестите съм , защото наистина трябва да бъдат подсигурени нашите мъже , по отношение на заплащане , база и отношение


Привет сладурки от "Бийч партито" на гранд х-л Варна
- почивалите на станцията на МВР ще се сетят за що иде реч
-доста по-доволни сме
При възможност ще пиша повече и ще кача снимков материал,че ми дават зор тука да приключвам с лаптопа

от магнолията-все още е тук и все така прекрасна 
и аз съм на кантар от момента в който чух предложението на Цветанов,по-добре да се помисли за защитата и правомощията като цяло,за обурудването да не говорим.Не искам да вярвам,че липсата на нормална защитна жилетка е причина за трагедия катио последната-Любо е на възрастта на съпруга ми
и не искам да си спомням за събитията пред нар.събрание,когато три дни не спах и не ядох от притеснение/колкото и смешно и наивно да се виждаше на някои/защото въпреки обурудването пак имаше ранени полицаи.медиите според мен тогава предпочетоха да покажат "спвщите по градинките,люпещите семки и издевателстващите над мирните граждани,дебели,невъзпитани и неорганизирани полицаи
"
Сега все пак оставам на слънчева вълна и отивам да се топна в морето
Препоръчани теми