Кой какво сервира снощи, Кой какво ще готви днес.

  • 60 738
  • 639
# 375
Снощи бях в мама Wink,така че не съм приготвяла вечеря,но днес за обед готвя кисело зеле със свинско месо....ами това сънувах все пак,макар и да не му е сезон още.А,забравих да кажа,ще бъде гарнирано с мноооооооооого люти чушчици #Crazy
Виж целия пост
# 376
Сготвих телешкия жулиен на Афродита тая вечер, обаче утре ще се яде... Разкошност се получи,много съм доволна, благодаря!
Утре ще произведа супа топче и пълнени пиперки с гъбки. Пекоф тиква и ще си я изям цялата, че и другата, ще направя и френската салата на Белалим, мисля нейна беше... Имам баба и ще готвя на воля.. Кеф!
Виж целия пост
# 377
Сготвих телешкия жулиен на Афродита тая вечер, обаче утре ще се яде... Разкошност се получи,много съм доволна, благодаря!
Утре ще произведа супа топче и пълнени пиперки с гъбки. Пекоф тиква и ще си я изям цялата, че и другата, ще направя и френската салата на Белалим, мисля нейна беше... Имам баба и ще готвя на воля.. Кеф!
ОУУУУУУУУ, а как се парвят тези пълнени пиперки с гъби???
Виж целия пост
# 378
Ами как.. Точна рюцепта не помня, ще импровизирам. Задушават се гъби с лук, доста тряба да са явно. Ще приложа и стафиди, щото ми харесва вкусът, а свеки слага и малко ориз, ама малко, за присъствие. Подпровка според настроението, обаче с тия стафиди няма да търпи кой знай колко миризми, примерно чер пипер и .. не мога да измисля другото. Чубрица не ще да е. Пълнят се пиперките, дето някъде им викат чушки, ама да си гледат работата и се запичат. Ще напълня опечен пипер. Така си представям гозбата...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 379
Ами как.. Точна рюцепта не помня, ще импровизирам. Задушават се гъби с лук, доста тряба да са явно. Ще приложа и стафиди, щото ми харесва вкусът, а свеки слага и малко ориз, ама малко, за присъствие. Подпровка според настроението, обаче с тия стафиди няма да търпи кой знай колко миризми, примерно чер пипер и .. не мога да измисля другото. Чубрица не ще да е. Пълнят се пиперките, дето някъде им викат чушки, ама да си гледат работата и се запичат. Ще напълня опечен пипер. Така си представям гозбата...  Heart Eyes
КрасТавичке, пробвай с многоооо ама мноооого малко розмарин и машерка. Стафидите ги понасят, а и гъбите също
Виж целия пост
# 380
Вчера готвих пълнен пипер с ориз и кайма.
Днес мисля да пробвам едни спагети,намерих ги назад във форума и от тогава все са ми в ъкъла Embarassed,май на Тиа бяха newsm78,с бял сос
Виж целия пост
# 381
Оня ден, телешки филенца с гъби, лук и вино, печени в гювеча, шопска салата, за десерт плодова салата със сладолед, вчера на обяд, печена сьомга във фолио, картофено пюре, шопска салата и салата от всякъкви зелении, за десерт щтрудел с топка сладолед, за довечера правя пълнени чушки с яйца, сирене и извара.
Виж целия пост
# 382

Моля!Радвам се че съм ти помогнала. Joy
Виж целия пост
# 383
*mimis* моля те кажи как ги правиш тези пълнени питки с кайма и лук.Звучи много вкусно и много бих искала да пробвам.Предварително благодаря. Praynig Thinking
Виж целия пост
# 384
*mimis* моля те кажи как ги правиш тези пълнени питки с кайма и лук.Звучи много вкусно и много бих искала да пробвам.Предварително благодаря. Praynig Thinking
И аз я питах, ама май нещо не е влизала скоро, ще й изпратя ЛС да погледне тук Wink
Виж целия пост
# 385
Снощи - мариновани пилешки пържоли на фурна и броколи със сирена; днес - не знам още  newsm78
Виж целия пост
# 386
Здравейте  Grinning

Вчера готвих пилешки пържоли със сос от синьо сирене и ананас и варени картофи като гарнитура. Днес май ще правя гювечета, за да поизпразня хладилника Wink
Виж целия пост
# 387
Вчера правих мусака, за салатка печени пиперки с оцет, олио и чесън. Следобед със съпруга ми правихме палачинки, станаха страхотни, с него сме супер екип в кулинарството Simple Smile.
За вечеря днес ще има салатка от извара с кисели краставички, кисели морковчета, чесън, варено яйчице, а към тази салатка ще прибавим наденичка печена на скара.
Виж целия пост
# 388
Снощи правих кюфтенца на фурна с гъбен сос, а днес за вечеря ще се огранича в една пилешка супичка Laughing
Виж целия пост
# 389
Снощи печено пиле с гарнитура задушени зеленчуци, тази вечер сирене по шопски, за десерт по желание на децата бананов шейк - банан, мляко, ванилов сладолед.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия