Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои зеленчуци са в сезон?
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви техники за шиене и методи за шиене на гоблени са споменати в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои зеленчуци са в сезон?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви техники за шиене и методи за шиене на гоблени са споменати в дискусията?
В дискусията се споменават бродиране с гергеф, използване на френски възли и избор на правилния размер на пантофа за шиене. В дискусията се споделят различни методи за шиене на гоблени. Някои участници предпочитат да опънат гоблена върху гергеф, което позволява по-бавно, но равномерно шиене. Други споделят опит с подшиване на краищата на пантофа с машина или ръчно, като използват различни техники за подготовка на конците и шиене.
-
Какви видове проекти се споделят във форума?
-
Какви технически подробности се обсъждат във форума?
дай линк, да погледна, не е вярно че международните не се следят. като пратят дименшъните винаги ми прашат и кода за онлайн проверка на статуса
. Предполагам, че ги върна бързо за да няма лош отзив за нея...знам ли. Лошото е че гоблена го няма. А иначе преди няколко месеца си поръчах гоблен и панама от един американски онлайн магазин и пакетчето пристигна за две седмици...

- видя ли сега каква стана тя - колко желаещи има за моето подаръче прекрасно
Надявам се, че няма да имаш нищо против да споделя схемичките му с останалите 
:
....и той каза,че няма да те забрави!!!! 
....ти гъбяса,бе душко ,от работа....я как си позеленяла
!
. Пък и споделена радост - двойна радост. Даже и аз ще си го смъкна, за да не го купувам 2-ри път.

ЗА ПРЪВ ПЪТ МИ Е! Та искам да ви питам дали може по снимка примерно да се изработи схема за шиене на гоблен? Някой чувал ли е подобно нещо някога?И ако няма да стане моля препоръчайте ми детски гоблен с малко момиченце или нещо подобно
Благодаря
Викам не, не е пиленце - това е подарък с картичка (той картичката я видял явно като някакво абстрактно пиле, дупчицата за кончето явно на очо му мязало
Отивам да се оправям за довечера