Гоблени-36

  • 41 214
  • 398
# 195
толкова лесни никой не връща пари в ибея  Peace дай линк, да погледна, не е вярно че международните не се следят. като пратят дименшъните винаги ми прашат и кода за онлайн проверка на статуса  Peace


Дъмпи, ето това е линк
към покупката. А парите наистина са върнати, вече са на сметката newsm78. Предполагам, че ги върна бързо за да няма лош отзив за нея...знам ли. Лошото е че гоблена го няма. А иначе преди няколко месеца си поръчах гоблен и панама от един американски онлайн магазин и пакетчето пристигна за две седмици...
Виж целия пост
# 196
Зори, очарователна зима(имам слабост към всякакви пейзажи)!!! Heart Eyes

Чудесни подаръци виждам получавате - да им се радвате!
И аз ще дойда на варненската среща Peace
Лек ден и спорно шиене, на тези които шият Wink
Виж целия пост
# 197
did-tag    bouquet - видя ли сега каква стана тя - колко желаещи има за моето подаръче прекрасно  Crazy Надявам се, че няма да имаш нищо против да споделя схемичките му с останалите  Wink Дано мацката, на която го дадох за сканиране се е справила добре  Praynig
Хайде, момичета - за всички, които го пожелаха  Hug :

Скачать файл 1.rar
Виж целия пост
# 198
Ха-такааа...!Я да видим сега какво се случва тук,докато бачкам Mr. Green ....
son4eto16 ,   bouquet  ! Добре си дошла! Айде изфукай се ,че да те похвалим! Hug
Bilkova,давай и другарчето на поспаланкото ! Peace
naiema,супер стават,тез миниатюрки!....Мн-даммм... Thinking
Дъмпер,говорих с "Дедо Кольо"  hahaha ....и той каза,че няма да те забрави!!!! Hug
Мимито & Светла....айде да видим кой ще се хвали ,че има юначе с накривено калпаче!  Party
Goody Heart Eyes.... Joy....ти гъбяса,бе душко ,от работа....я как си позеленяла hahaha ....ама последното място в опашката си е мое! Mr. Green
geniko,както винаги ,са много добри! Peace
elanca,аз не съм я шила,ама на мен си ми изглежда добре Thinking....ама тя не беше ли в кафяво?!
unchita,браво! ....А защо е розовко?! Wink
tsvete79, hahaha ....това ,което виждам-мммм....много ми харесва! Mr. Green
vessito75, fingerscrossed !
Ей, 3ори , много готин,тоз пейзаж! Peace
.... Колежките ми ме подиграват, че скоро ще започна да си лепя схемите като тапети....
Vesito, hahaha ....това е много велика идея! Като си гледам схемите и аз мога да се възползвам от нея!
Супер подаръци!!!!  Peace ....Айде и аз отлитам.... newsm52


Виж целия пост
# 199
Наиема, много е хубав и панамата като едновремешната ленената ....  bouquet
С един кат ли е шито, защото ми се вижда много ситно .
На два ката е шит - само контурния е един.Между другото за първи път опитвам контурен бод и много се измъчих.
Благодаря на всички за милите думи!!!!!!!
Някой беше питал каква и от къде е панамата.Нямам никаква идея - имам е от баба и даже се притеснявам дали не е лен и като го изпера да се свие.
Страхотни красоти сте направили за Коледа!!!!Браво!Благородно завиждам на всички с подаръчета.От скоро съм сред вас и не съм разбрала за инициативата.
Виж целия пост
# 200
did-tag    bouquet - видя ли сега каква стана тя - колко желаещи има за моето подаръче прекрасно  Crazy Надявам се, че няма да имаш нищо против да споделя схемичките му с останалите  Wink Дано мацката, на която го дадох за сканиране се е справила добре  Praynig
Хайде, момичета - за всички, които го пожелаха  Hug :

Скачать файл 1.rar

Той си е твой  Simple Smile. Пък и споделена радост - двойна радост. Даже и аз ще си го смъкна, за да не го купувам 2-ри път.
Виж целия пост
# 201
gesh44, той е добър дедо Кольо, знам че ще ми донесе и гоблени по много и нинтендо уи, ако му остане празно място в торбата  Whistling
vvvitality , мерси за схемата  Hug
Fun, изглежда си добре продавача  newsm78 знам ли какво е станало, евентуално той да си е взел парите от пощата и затова да ти ги връща и на теб. има обаче готината мадона феручи  Crazy сега ме вкара в размисъл  Thinking аз вчера си продадох моята мадона феручи и сега като че ли ми липсва
Виж целия пост
# 202
Здравейте момичета!

Редовно преглеждам темата и се радвам на красотите които създавате! Не съм се включвала до сега защото немам с какво завчршено да се похваля  Blush
Но пък си имам 2 започнати.
ЗА Fun - аз в момента съм започнала същия гоблен на Вервако и съм го закупила от същия продавач в E-bay. Не мисля че проблема е в нея.За пощите коментара ми е че има много какво още да се желае в обслужването.Продавачката е застрахожала пратката и даже и да се е изгубила тиа ще получи парички така , че за нея не е проблем да ти върне парите.
Този weekend ще снимам моите творения и аз да се похваля!
Виж целия пост
# 203
 smile3529ЗА ПРЪВ ПЪТ МИ Е! Та искам да ви питам дали може по снимка примерно да се изработи схема за шиене на гоблен? Някой чувал ли е подобно нещо някога?И ако няма да стане моля препоръчайте ми детски гоблен с малко момиченце или нещо подобно PraynigИ още нещо къде да търся да си избера гоблени в нета? knitБлагодаря  bouquet
Виж целия пост
# 204
ЗОРИ  страхотен зимен пейзаж нямам думи smile3501 smile3501 smile3501
Повече няма да го гледам че ме блазни много newsm53
Виж целия пост
# 205
Зори, пейзажа е направо вълшебен! Кога ли ще му дойде реда та да го ушия и аз...  Crazy
Май и аз трябва да си претапетирам стаята - във схеми  Joy
Виж целия пост
# 206
Здравей Мухито Hug

Гобленчета на детска тематика колкото щеш, ако искаш първо погледни на първа страйничка има доста сайтове може нещо да си харесаш smile3521
Виж целия пост
# 207
Момичета, имам нужда от съвет.
Избоцках ей туй за едно приятелче. http://picasaweb.google.com/donsyy/Gobleni#5276312410873697234

Реших обаче да вмъкна и светещия конец като контурен бод, ама нещо не ми харесва. Май е по-добре без него,а  Thinking
http://picasaweb.google.com/donsyy/Gobleni#5276312434835653682
Виж целия пост
# 208
donsita, можеш да пробваш ако шиеш по 1 контурен бод на 1 обикновен бод, дали няма да се получи по-добре.
gesh44 , уж се води лилаво и наистина леко лилавее картичката, но от светлината изглежда направо розовко  Mr. Green Получателят си я хареса, ама аз очаквах по-ентусиазирано да реагира някак си - като знам, че съм я правила 3 дена и очаквам реакция като за толкова  Crazy Плюс това първо гледа ушитото и вика "а, това пиленце ли е някакво"  ooooh! Викам не, не е пиленце - това е подарък с картичка (той картичката я видял явно като някакво абстрактно пиле, дупчицата за кончето явно на очо му мязало  Thinking) И аз естествено се размрънках, че не му е харесало колкото исках, пък той ми вика "Е, добре де, нали ти казвам, че е хубава, зарадвах се, какво искаш - цигански колела ли да тръгна да въртя"  hahaha Иначе пък много ми харесва нещицата, които шия и много им се радва  Flutter Отивам да се оправям за довечера   ura
Виж целия пост
# 209
Донси,май е малко груб този конец.С колко нишки е или си е така?Иначе е станало много хубаво-хареса ми шрифта на буквите.Ако не държиш да свети според мен го махни newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия