Гоблени-36

  • 41 214
  • 398
# 285
Ето ги камбанките

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9279221
Виж целия пост
# 286
ВЕСИ,много са красиви камбанките.
Виж целия пост
# 287
Много са сладки тия камбанки.

аз съм друга чуденка. така и не захванал голия , ами се втренчих в сезоните на дименшън.

шие ли ги някой в оригинал, да ми покаже как става , или някой да ги е шил на друга панама?
Тази оригиналната нещо не ме кефи. Чудя се дали да ги почвам въобще или да си взема някоя Аида или направо да ги продам?  newsm78
Виж целия пост
# 288
 Вземете голям чук и ме ударете по главата.Обърках си Дименшъна.Ших с един конец кръстчета с три нишки.Свърши ми конеца и аз патката,чак тогава се усетих,че трябваше този знак гобленов бод да го шия  Banghead
 Сега ще търся подобен конец и давай с начале.Ще се самоубеся и ще изчезна безкрайно.
Виж целия пост
# 289
Веси, влюбих се в камбанките ти  Hug
Може ли схема, ще ме извиниш, ако вече си пускала, ама в последно време, не успявам да се задълбоча във всичко  hahaha
Donsita, аз имам сезоните, но не съм ги започвала - защо ли го казвам, така и така не мога да ти отговоря на въпроса  newsm78
Sissak, много гадно това - има ли начин да ги разшиеш и да запазиш конеца, много ли е като количество?
Какво става с предложението за среща, то май преди празниците всеки е със сгъстена програма... ние по предварителен план-график сме тук до около 24 и после 10-тина дни - почивка в провинцията  Party
Виж целия пост
# 290

Много са красиви  Peace

sissak много гадно. И на мен ми се случи това, но се светнах навреме и разпарях малко. Дано да намериш подходящ конец
Виж целия пост
# 291
И аз искам схемата на камбанките, ако може...  Blush
Айде на срещитееее - топли пресни срещи - който може да организирааааааа  Mr. Green
Аз по план съм тука до 20-23, след НГ пък съм с куче, живот и здраве, та казвайте Wink
donsi, ако ще се "отърваваш" от сезоните, да знаеш, че съм кандидат  Hug
Виж целия пост
# 292
sissak, напиши номера и името на конеца. На мен ми останаха малко конци от предишния Дим. Ако имам, ще ти дам.
Виж целия пост
# 293
ето и нещо от мен http://www.snimka.bg/album.php?album_id=316287`
Виж целия пост
# 294
Веси, камбанките са много красиви, много се радвам!

а пък аз още си чакам подаръчето   Praynig   baby_neutral  Praynig
Виж целия пост
# 295
Ето ги и моите коне - за съжаление не си спомням комплектовка на коя фирма са.Шити са с ДМС конци.
Виж целия пост
# 296
Vesito, чудни са тези камбанки! Grinning
son4eto16, и твойте китки много нежни Simple Smile, ти ли си разчертавала панамата?
Manzhelka, и на мен ми се приядоха такива кексчета, фигурките твое производство ли са?
Виж целия пост
# 297
Здравейте момичета.Всички до една сте показали много красиви неща.Нищо не ви спира...дори и празниците.(На мен ми казаха,че сега от 20 ти до 27 и не се шиело).
По цял ден се ровя в интернет и само схемички са ми в главата.Искам всичките да ги ушия...де да имах повече от две ръце Simple Smile
Ето и някои от схемичките,ако на някой ще му бъде интересно :
http://irein1988.multiply.com/photos
Аз бавно,но упорито напредвам с моя гоблен.Но засега ще се въздържа да се хваля,по нататък.А до тогава не спирайте да ме радвате с вашите произведения Simple Smile
naiema-Конете ти са чудни.
Виж целия пост
# 298
благодаря ших на неразграфена
Виж целия пост
# 299
Веси, страхотни са камбанките!!!

Една жертвичка да чака подаръче тези дни  newsm47.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия