Всеки първокласник за това мечтае-бързичко да пише, много да играе

  • 23 065
  • 290
# 195
Аника81,
честит имен ден.. Hug Много здраве и усмивки ти пожелавам.

Ellypr,честит празник и на теб,  bouquet
да ти е живо и здраво момчето.
Виж целия пост
# 196
Аника, Честит Имен ден!   bouquet


Добро утро момичета, днес моите двама маймуни са леко хремозни...уфффф...
Не спрях Вики от училище и се надявам да не се разкашля и дане вдига температура (малкият също).
Другата седмица е концерта на Вики, от неговият клас има още едно момченце и две момичета. Госпожата по пиано ги учи как да се покланят - с дясна ръка на сърцето и лява отзад на кръста. Ще свирят в една църква (Фантичке, в църквата за която говорихме  Wink ). Ще бъдат официално облечени - момчетата с папионки, момичетата с рокли  Blush Ако успея да оправя фотоапарата, после ще ви пусна снимка на пианиста  Laughing

Лек и хубав ден, без болести!
Виж целия пост
# 197
Аника,Честит Имен Ден!

Честит празник на всички празнуващи!  bouquet


И аз да ви почерпя за именния ден на малкото ми момиче.
Виж целия пост
# 198
Благодаря, Кetri!




Хайде и от мен малка виртуална почерпка за малкия.
Честито на всички празнуващи, независимо от повода!
Виж целия пост
# 199
Честито и от мен на всички празнуващи - малки и големи!
Виж целия пост
# 200
 Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 201
Честит имен ден на всички именници! Много здраве, щастие и усмивки!   bouquet
Виж целия пост
# 202
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ!Ellypr,да ти е живо и здраво момчето.  bouquet
Виж целия пост
# 203
Честито на всички празнуващи днес - рожденници и именници   bouquet

ние пак сме болни - повръщане и разстройство от 4 ч сутринта  ooooh! дано пропуснем инфекциозна
Виж целия пост
# 204
Честит рожден ден на Дани,  newsm59
Честит имен ден на именяците днес  bouquet да сте живи и от здраве да не се оттървете. Весело изкарване .
Вайда децата са.... Joy Joy Joy
 Xai дано да се опарвите бързо Praynig
Виж целия пост
# 205
Честито и от мен  на всички именници и рожденици! Да са живи и здрави и много, много щастливи!  bouquet
Виж целия пост
# 206
Живи и здрави да са всички именници и рожденници от здраве и късмет да не се отърват цяла година!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 207
Честито на именниците. Честито на всички с красивото име Анна, Ана!
Честито и на рожденниците! Дани  Hug  Laughing




Олинце, дано се разминете само с хрема и да се оправяте бързо  Praynig
xai, дано бързичко да ви мине и да не е нещо сериозно  Praynig
Никакви болести, че празници идат!  Naughty
Виж целия пост
# 208
Хайде и аз да се включа в поздравленията  много здраве и много ама много поводи за празнуване и забавления. Да са радостни и усмихнати всички деца и големи   bouquet Hug
Виж целия пост
# 209
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,ДАНИ !!!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!

ВАЙДА,така се смях с тези чаши,големи са сладури, тея наши първокласници.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия