Всеки първокласник за това мечтае-бързичко да пише, много да играе

  • 23 065
  • 290
# 225
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТАНТИ! ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО, ЩАСТЛИВО И УСМИХНАТО ДЕТЕ!
 Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada

моите чавета видят ли тази торта и аз ще трябва да купувам същата Laughing
Виж целия пост
# 226
Честит рожден ден на Танти   bouquet
Честит имен ден на именичките!

Задачите не можах да ги отворя  Sad МОже ли някой да ги публикува? Или на ЛС? Или по друг начин?
Ханс не ще да чете pdf формат. И не успях да му инсталирам програма за четене.
А домашния гей нищо майкрософтско не отваря.
Виж целия пост
# 227


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, Гита Ог!
Виж целия пост
# 228
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТАНТИ!!!!




ЗА МАМА Hug
Виж целия пост
# 229
Гита Ог,честит празник и от мен.. Hug
Виж целия пост
# 230
Честит РД на Танти Simple Smile и   bouquet за мама Гита Simple Smile

какви задачи си подхвърляте. И аз искам да метна едно очо Simple Smile
Виж целия пост
# 231
Честит празниктанти да си жива и здрава  bouquet
за мама
Виж целия пост
# 232
Честит рожден ден на Танти ! Много весели игри, успехи навсякъде и приятелки добри! Честит празник и на мама Гита !    bouquet




Днес  носихме гирлянди. Украсили празнично стаята. Момичетата украсявали, докато момчетата ритали топка на двора. После изненадаааа.
Днес  им върнали контролните по математика- задачи с  десетици и единици .
Половината задачи на Криси сгрешени  Rolling Eyes Десетици, единици оплел е конците. Трябва сериозно да се заема. Още го затрудняват ама ще свикне. При мен няма НЕмога  Wink
Сега спи. Изморяват се доста децата. И аз лягам до него, да заредя акумолатора Laughing
 
Виж целия пост
# 233
Крис не ляга на обяд сега се е заел сериозно  да решава задачи за олимпиадата Hug
Виж целия пост
# 234
Честит празник на порасналата Танти! Щастливо детство!   bouquet
Виж целия пост
# 235
Честит рожден ден Танти да си жива и здрава и маного да радваш мама и тати.Гига  Hug честит празник
Виж целия пост
# 236
ЧЕстит РОжден Ден на Танти! Весело и щастливо детство, да е здравичка и отлична ученичка, за радост на мама и тате!

Много сте напред с материала, ние още сме на числото девет, а задачите и аз не съм му ги показвала, нямам как да ги разпечатам, а и не ми се занимава, купила съм му сборници да решава! А онзи ден взех, че снимах на ксерокс диктовките по БЕЛ, и ги направих и на спирала, че ги турсих по книжарниците, ама все не успявам да ги намеря, излязоха ми двойно, че и отгоре даже, ама какво да се прави, а те не били нищо особено, аз си мислех, че съдържат само текстове, а то повечето са думички. Е сега пише детето какво да прави, даже и тая вечер пак ще пишем! Hug
Виж целия пост
# 237
Завиждам на тези, които могат да поспят следобяд. Ние ставаме в 6,30 ч. и в 7,30 излизаме. До 18 ч. съм на работа, след това прибирам децата от детската и училище и след 19 ч. сме в къщи. На всичко отгоре Александра се оплаква, че не може да спи. Снощи в 22,30 дойде да ми се оплаква, че не й е добре и не може да заспи, а сутринта като я събудих ми каза, че тази нощ почти не е спала Shocked Дожалява ми, че по 9 часа седи в това училище Confused
Виж целия пост
# 238
И ние сме на 9.
Галя не може да стане сутрин, но, затова пък, вечер не може да легне.
Голяма глезла е.
За украса нищо не съм чула. Пратих 2 гирлянда и това е всичко.
Виж целия пост
# 239
Честит рожден ден на Танти и от мен Hug да расте здрава и послушна  bouquet
Ние сме на 10.Оги от две години не спи на обяд,сега ходи и на тренировки,как не се изморява не знам,сутрин става в седем,вечер до десет.Освен,ако не съм го наказала,тогава в осем и половин си ляга и заспива Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия