Отчет на набор 2003 - 38

  • 15 621
  • 291
# 105
Здравейте мами и дечица от набор 2003.
Малко късно се включвам в тази тема, въпреки че я чета отвреме-навреме, ама най-накрая реших и аз да се запиша.
Майка съм на едно момченце, родено на 08.03.2003 - казва се Мартин, ходи на детска градина, сега е в трета група. Луд е на тема Маккуин Светкавицата и всичко свързано с това филмче. Иначе обича да рисува и оцветява, сега се е запалил по писане на азбуката и цифрите. Много обича да кара велосипед и сега е нещастен, защото времето не позволява.
Един от проблемите ни обаче е, че не иска да спи самичък в стаята си, ама за това аз съм си виновна, защото никога не е отделян от нас, дори при бабите си не иска да остава сам, ама ще трябва да се научи.
За сега толкова от нас, че съм на работа и пиша малко нелегално Simple Smile
Виж целия пост
# 106
Добре дошли на Мартин и мама Dani-ela   welcome
Виж целия пост
# 107
Добре дошли на Мартин и мама Dani-ela   welcome
Добре дошли и от нас!!!  Heart Eyes  bouquet
Росита за Бен 10
http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/index.php?cPath=62 … 1e478a3a9ef44125b
Виж целия пост
# 108
Добре дошли на Мартин и мама Dani-ela   welcome
Добре дошли и от нас!!!  Heart Eyes  bouquet
Росита за Бен 10
http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/index.php?cPath=62 … 1e478a3a9ef44125b
Супер е,но малко скъпа ми идва,аз намерих едни който изтрелват кръгчета,но са абсолютни боклуци,бях взела такива на спайдермен и се счупиха почти веднага.
Виж целия пост
# 109
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!Специален морски поздрав и от мен-http://www.vbox7.com/play:7dd170d8
Да си призная честно изкарах два суперски дни Mr. GreenВ събота си бях наумила да пазарувам за РД на Мимката и ми се взе ума.Тя си поръча две неща-лаптоп нинджи и бебе от дядо коледа.Лаптоп й взех на български,с доста по-добър дизайн от нинджите и по добре организиран-беше едно чудене......Освен това най-сетне прдадох фронта и купих изкуствен бор ,та и него украсихме още на шести,покрай приготвянето на вечерята-въобще  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy/color]
Само се надявам всичко с детенце да е наред-днес направихме контрола на гърлен секрет,а тя не стига че не пие антибиотици,ами и като се наложи да пие/не  повече от два пъти годишно/ винаги сме с проблем някакъв-този път си имаме дисбактериоза.
Иначе чакаме с нетърпение всички празници,че този месец при нас са повечко Laughing
Момичета,някой давал ли е цитросепт-покрай тази бактерия и т.н. четох за него,но някак не смея-ако имате опит ,моля,споделете!
Виж целия пост
# 110
Сашо има от тези подобия и още е здрава.  Joy
Хич не го светвам, че може да се купи някак си истинската.  Wink
Казвам че, я продават само в Щатите.  hahaha
Катринка, дано всичко да е наред с Мимката!  Praynig
Виж целия пост
# 111
katrinkag,бързо оздравяване на малката,на моята приятелка детето има някакви бактерии и в момента вместо антибиотик слагат някаква ваксина-6 бр,после реимунизации 3 бр.,цитросепт не сме позвали.Можеш ли да ми кажеш за лаптопа,аз също не мисля да купувам нинджите,гледах един на Метро за около 54 лв,мисля беше Откривател или нещо подобно.
 Чиби мога да им взема,да видим колко ще издържат Simple Smile
 Относно скъпите подаръци или казвам че са много скъпи или че не ги продават тук,както с рекламираните по Джетикс,но Влади като разбра че са на румънски,ми каза че Румъния била наблизо и мога да отида да му купя-баба му ходи до Румъния за един ден и той вече е наясно,че може набързо да отскоча до там Laughing
Виж целия пост
# 112
Роси погледни и това
http://www.hasbro.de/mcp.php/de/app/product/details/103/743/index.html
Виж целия пост
# 113
това е със зъбите,но тук не знам дали ги има,още не съм ходила по магазините
Виж целия пост
# 114
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ! ЧЕСТИТО И НА СТУДЕНТИТЕ!Весел празник!
В събота най-после украсихме елхата в къщи и взе да ми идва коледното настроение. Дано само да няма болни за празниците. Praynig Всички бързичко да оздравяват! Hug
Момичета,някой давал ли е цитросепт-покрай тази бактерия и т.н. четох за него,но някак не смея-ако имате опит ,моля,споделете!
Аз го давам, но като имуностимулатор, от ноември до март, да ни пази от болести. Доволна съм. Сведох боледуванията до минимум.
Виж целия пост
# 115
Чиби мога да им взема,да видим колко ще издържат Simple Smile
 Относно скъпите подаръци или казвам че са много скъпи или че не ги продават тук,както с рекламираните по Джетикс,но Влади като разбра че са на румънски,ми каза че Румъния била наблизо и мога да отида да му купя-баба му ходи до Румъния за един ден и той вече е наясно,че може набързо да отскоча до там Laughing
Сашо много си я пази. Добре, че Щатите за достатъчно далеко.  hahaha
Виж целия пост
# 116
Марти от сега ми е поръчал за шестия си рожден ден,този зъболекар.Сега сме твърдо на трансформери.
Виж целия пост
# 117
Марти от сега ми е поръчал за шестия си рожден ден,този зъболекар.Сега сме твърдо на трансформери.
Добре, че Сашо гледа понякога само Cartoon.  Laughing
Виж целия пост
# 118
Марти знае,че ако е много скъпо,няма да купим.Пък и до следващия рожден ден ще е забравил.
Виж целия пост
# 119
И ние имаме поръчка трансформер,че нашите не били участвали в филма Laughing,имам няколко поръчки и за кукли и бебета с памперси от Марти,ама казах че няма да стане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия