СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"VI

  • 20 276
  • 300
# 30
Записвам  се за 18.12. 08.30ч ще взема плодове .
Виж целия пост
# 31
Сега виждам темата-може ли да се запиша и аз?
Виж целия пост
# 32
Разбира се Simple Smile Добре дошла
Виж целия пост
# 33
Давам си скайпа, който има въпроси всякакви може да пита и там. Само се представете първо, че трудно давам ауторизе Simple Smile

Skype: crazysco
Виж целия пост
# 34
о.к. Скорпионче  Peace
Да кажа и тук за да не се дублираме с някоя мама. Аз съм взела шоколадови дядо коледовци и вафли нескуик.
Виж целия пост
# 35
С evil решихме да вземем плодове за дечицата.Надявам се е добре.
Виж целия пост
# 36
За ходенето утре, на който не му е удобно в Етно, предлагам да ни изчака на Лукойла на магистралата в началото. Но моля да ми кажат кой ще е там и с колко подаръка, за да сме спокойни че всичко е ОК. И мобилните на ЛС - ако обичате Simple Smile
Виж целия пост
# 37
Здравейте мами с ГОЛЕМИ сърца  Heart Eyes   Hug
И аз сега виждам темата  Embarassed Ще се радвам да ме приемете сред вас и да ви помагам до колкото мога.
За съжаление няма да мога да присъствам на тържеството на дечицата. Моля Ви, пишете как е минало, какво е било настроението на малките съкровища и ако може някоя снимчица  Praynig . Пожелавам ви приятни изкарване и на всички  Hug
Виж целия пост
# 38
Сега се връщаме от Овчарово. Беше невероятно, както винаги. Много усмивки, песни и смях. Децата изнесоха тържество с толкова богата програма, че учителките от всички Варненски градини, могат само да се поучат. Оставам изненадана от песничките и стихотворенията, които знаят. Те са неизчерпаема енциклопедия. Всички бяха много красиви, а молките снежинки...
Чакам skorpionche да пусне снимки
Виж целия пост
# 39
Най- хубавото е, че бяхме повече майки, децата много ни се зарадваха. Имаше време да си поиграем повече с децата и всички останаха доволни. Благодарим на всички, които дойдоха с нас и се надяваме винаги на вашата подкрепа, за да има повече прегръдки за малките сладури Hug
Виж целия пост
# 40
Снимки като се добера до вкъщи Simple Smile И аз да кажа, че много се радвам на всяка нова мама Simple Smile Най-добре ще е и те да опишат преживяванията си Simple Smile И да кажат че няма нищо страшно Simple Smile
Виж целия пост
# 41
Няма нищо страшно /това мен никога не ме е притеснявало/....Наистина е невероятно да видиш радостта и вълнението на тези деца , да им обърнеш малко внимание /защото е малко , за съжаление .../ те имат голяма нужда от ласките и грижите , които даваме на нашите деца ....
Виж целия пост
# 42
 Аз също съм очарована от дечицата LaughingЗа страшно-няма Laughing,но да си кажа честно едва сдържах/всъщност не успях Embarassed/ сълзите си.Прекрасни дечица,искаше ми се да ги прегърна всички до едно Hug
Момичета,радвам се,че ви открих.С удоволствие ще идвам на посещенията в дома винаги,когато мога.Страхотни сте!  bouquet
Виж целия пост
# 43
Когато отидох за първи път в дома празнувахме рождени дни. Учителката им пожела и те да намерят своите мама и татко. Така ревнах, че и сега като си спомня още се просълзявам. Приятелите ми ме питаха как беше и аз казах: Бях на място, където, на децата за рождения им ден им пожелават любящо семейство.
Виж целия пост
# 44
Не зная какво да напиша...Такъв хаос от емоции ме обзел, че не мога да кажа,
радвам ли се или тъжа. Колкото съм щастлива, от срещата с децата, толкова ме
и боли .
Възхищавам ви се! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия