Деси,аз също имам този проблем с Камен,но,сега ще ти пратя линк,да прочетеш за какво става въпрос,аз лично се успокоих,и изобщо няма да правя нищо http://www.pedsurg.net/za_pacienta_fimoza.htm ,можеш да пишеш на професора по всяко време във форума
Прочетох го и за пореден път се успокоих - нищо не правя на Митко освен да мия пишлето нормално. Наполовина е забелено так и хич не се притеснявам от това. А и педи ми каза изобщо да не дърпам това е нормалното състояние и всичко ще стане постепенно, а не насилствено от някой хирург. А и винаги се сещам за едно момченце познато дете, което след такова забелване на около 1,6 г. получи страхотна уроинфекция с 40 гр. температура и после доста дълго го лекуваха, а кожичката пак залепна.
да оздравяват за маскарада, че представям си как го чакат 
страшни сте 
Едно голяяямо 6
или е било с покани



Четох как са се държали някакви депутати с жени с репродуктивни проблеми..ужас направо.
. Препоръчани теми