Кои са любимите ви тъжни песни?

  • 146 549
  • 660
# 660
Песните от детството са най тъжни. Много ме разстройваше финалната песен на "Синьо лято", испанския детски сериал. От БГ филмите песента на "Войната на таралежите"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия