Отчет на набор 2003 - 39!

  • 18 035
  • 289
# 105
Вики_хриса, много сложна е твоята джуджешка задача.  Joy
На един колега детето миналата година беше поръчало голяма зелена машина с копчета.  hahaha
Чиби така съм се смяла като прочетох какво си написала  Joy  hahaha
Утре тръгвам на работа да търся. Лошото е че се очертава да е с мен. А дори и да не е трябва да я  прибера от сестра ми и не знам как ще се разхождам по автобусите с любопитна детеи чанти. Надявам се, че е тъмно и няма да обърне много внимание  Joy
Виж целия пост
# 106
Mam4е,знам,че ще получиш желания подарък,дори и да се позабави малко Hug  bouquet
Виж целия пост
# 107
ЧРД, на празнуващите!   bouquet
ЧРД, на Яни на ПетяК  Hug

Живи, здрави и с късмет през 2009та да са всички
   bouquet

Виж целия пост
# 108
Ооооо, много рожденици днес !
ЧРД на всички дечица празнуващи днес ! Да са здрави, да са винаги усмихнати и много щастливи !!!  nbirthday Весел празник и мноооого подаръци !
Виж целия пост
# 109
Вики_хриса, не разчитай много на тъмнината.  Naughty Много са досетливи.  Joy
А колегата и жена му така и не намерили въпросната машина.  hahaha
Водили детето до почти всички магазини за играчки в града с надеждата да покаже я покаже, но уви.  Laughing
Виж целия пост
# 110
Честит рожден ден на Илиян,Мартин и Матей!
Да са много здрави и щастливи!

Благодаря на всички за пожеланията.
Уикенда нямахме нет вкъщи и не съм ви писала и чела.
В събота посрещнахме дядо Коледа на летището. Кацна от Лапландия със самолет Laughing и подари на всички еднакви подаръци. Ще ви пусна снимки, като се оправи вкъщи нета.
Така, че ние открихме тържествата.
Утре ще правим в градината сурвачка, довечера ще нижем пуканки.
Вики_хриса, добре дошли на родна земя Hug
Също така, не помня дали ви пуснах снимки от благотворителния коледен карнавал, на който участвахме във Варна. Беше много весело и събрахме около 3000лв. за дечицата в един дом до Варна.
Пускам снимките сега: http://entertainment.webshots.com/photo/2496892510061584759uyBFpG
Виж целия пост
# 111
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА ЗА ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ.
Виж целия пост
# 112
Честит рожден ден на Матей, Илиян и Мартин!
Да са живи и здрави, щастливи и безгрижни!
   ura nbirthday  Gift

viki_hrisa, добре дошли на родна земя!  bg

Аз днес пак пазарувах и пак останаха някои работи за купуване....   Laughing  Ей, дай ми пари и ми гледай сеира...  Mr. Green
Нашето тържество ще бъде на 19-ти /петък/ в едно заведение, събираха по 8 лв. за куверт. Слави вече няма търпение и само за това говори....
Мамче, ако знаеш и аз колко често си свиря на йониката на Слави....  Embarassed 
Забранявам боледуванетоооооооо!!!
Виж целия пост
# 113
Днес има много рожденици,
Да са живи и здрави и весел празник с много подаръци newsm59 nbirthday newsm67  bigdance2 Tada
Виж целия пост
# 114
Честит рожден ден на Матей, Илиян и Мартин! Здраве, здраве и пак здраве!
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

Вчера Косето какви ми ги наговори - колко ми били нежни ръцете, колко съм била красива, била съм най-хубавата майка и т.н.  bowuu  А дори нищо не поиска след това! Joy
Виж целия пост
# 115
Честито на всички рожденици живи, здрави и безгрижно детство  Hug

Нашето тържество е на 22  Peace / само да избутаме дотогава живи здрави/
За подаръци още не съм тръгнала  ooooh!  и се чудя какво чакам, винаги последния момент. Имам поръчка за трансформер и мотор с костенурките нинджа да видим къде ще ги търся.
Виж целия пост
# 116
По повод подаръците, Валери вече разпитва какво ще плоучи за рождения си ден /той  е през март/. Обяснявам, че преди това аз съм наред и той ме пита какъв подарък искам. 'Песен, рисунка или стихче', казвам аз. 'Не, това не е подарък. Трябва ти играчка. Какво да ти измисля? Пояс искаш ли? Или предпочиташ вълшебна пръчица?'
Ако видите майка с пояс и с вълшебна пръчица, да знаете че съм аз.
Виж целия пост
# 117
Честит рожден ден на Илиян,Мартин и Матей!
Мили мами,да са Ви живи и здрави юнаците!Да ви носят много поводи за гордост и огромно щастие!
Весел празник с много подаръци!

Виж целия пост
# 118
Честит рожден ден на Илиян, Матей и Мартин!
Бъдете здрави и засмяни, дечица!
Виж целия пост
# 119
Бети, много е галантен Косето.  Hug
Призма, грижи се детето да не те объркаме с друга мама.  hahaha
И аз се моля Сашо да удържи фронта до утре здравичък.  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия