ПЪРВОКЛАСНИКЪТ писмо написа сам, от дядо Коледа ще чака дар голям !

  • 16 491
  • 317
# 90
Вайда, браво на момчето smile3501, да продължава все напред и нагоре!!

Гита,малката танцьорка е върха PartyМалкия не искаше да свършва клипчето за да гледа бебето как танцува.

Днес дадох на Роско задачите от състезанието-е уж лесни,а половината ги обърка ooooh!Вместо да изважда-събира,пропусна едно,две неща,но важното е да свиква да мисли,защото от бързина и с настройката,че това го знае и недоглежда.
Виж целия пост
# 91
Гита  Joy много се смях с малката Емма страхотна е  Hug
определено се е забавлявала
Виж целия пост
# 92
Благодаря ви за милите думи за танцорката ни. Засрами всички батковци и каки вчера. За нея това е много важна работа за вършене-слага сериозната физиономия и започва. Така е и в къщи. Започне ли музика, която й харесва, зарязва всичко останало и отива с танцова стъпка към източника на музика(явно й е важно да е до него  Mr. Green) и започва друсане на дупе, вдигане на ръце, обикаляне с приклякване...

Днес най-накрая купих на Танти сборник по математика. То детето само иска да се упражнява за състезанието, а на мен ми е трудно да измислям задачи, та за това.
Виж целия пост
# 93
ГИта пу, пу страшна е танцьорката, направо нямам думи! Да ти е жива и здрава и каката също Hug
Тя и моята така танцува, но в проходилката все още или като се държи за някъде, иначе и тя много обича.  Hug
А ти какъв сборник си купила със задачи, я кажи, че аз купих един ама той ги решава в него за нула време и му е скучно иска още, а и на мен ми е трудно да измислям!
Виж целия пост
# 94
....
А ти какъв сборник си купила със задачи, я кажи, че аз купих един ама той ги решава в него за нула време и му е скучно иска още, а и на мен ми е трудно да измислям!

Какъвто имаше в книжарницата-един зеленикакъв. После ще пиша точно какъв, че приспивам Емма  Tired
Виж целия пост
# 95
....
А ти какъв сборник си купила със задачи, я кажи, че аз купих един ама той ги решава в него за нула време и му е скучно иска още, а и на мен ми е трудно да измислям!

Какъвто имаше в книжарницата-един зеленикакъв. После ще пиша точно какъв, че приспивам Емма  Tired

А не е спешно, не се тревожи, когато можеш, аз не съм тръгнала да го купувам веднага  Mr. Green
Виж целия пост
# 96
....
А ти какъв сборник си купила със задачи, я кажи, че аз купих един ама той ги решава в него за нула време и му е скучно иска още, а и на мен ми е трудно да измислям!

Какъвто имаше в книжарницата-един зеленикакъв. После ще пиша точно какъв, че приспивам Емма  Tired

А не е спешно, не се тревожи, когато можеш, аз не съм тръгнала да го купувам веднага  Mr. Green

Значи, казва се "задачи по математика за първолаци" на ИК Калоянов, автор е Евелина Динева. Изглежда почти така , но не съвсем. Само че, чак сега виждам, че съобразен с учебника на изд. "Булвест", а ние сме с на "Просвета"  Tired
Виж целия пост
# 97
Ние в училище учим по учебниците на "Просвета", ама помагалото ни е на издателство "Слово" и аз съм взела и такъв сборник и не е лош, а от училище след това купиха друг, който е за училищна и първи клас и не ми харесва особено.
Искам да споделя и още нещо. Мойто момче вчера като се прибра беше неяо разстроен и аз го питам какво му е и той като ревна и като каза, че училището било гадно и само там не му се стояло и т.н. Аз много се притесних и да си призная макар, че днес каза че било хубаво в училище още не ми е чсно защо така реагира. Исках да порааботим днес след училище, ама той не изяви желание и аз не съм го насилвала  newsm78
Виж целия пост
# 98
Да Гита точно този сборник и аз го купих наскоро, но той ги решава много бързо задачките в него и вече не му е интересен, а иначе от училище им купиха друг сборник, но от него решават само в училище, та за вкъщи вече няма какво да решава, благодаря все пак! Ще потърся и нещо друго! Hug
Виж целия пост
# 99
Здравейте!

Да се похваля и в тази тема, че малкият ми син е на 1-во място на Коледното математическо състезание с 50 точки.  bowuu  newsm44  bigdance2

Не знам как да пейстна тук една картинка с бонбони за почерпка. (някой ако може да помогне)
Виж целия пост
# 100
Diana_gr
ЧЕСТИТО   bouquet
Виж целия пост
# 101
Diana_gr, браво на детето! Още много успехи му пожелавам!
Виж целия пост
# 102
Diana_gr ,
това се казва постижение,браво на момчето.. smile3501
Виж целия пост
# 103
Diana_gr , голямо браво на момчето ти!
Виж целия пост
# 104
Благодаря за поздравленията!   bouquet
Нека повече деца да участват на тези състезания и да се представят отлично!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия