Партитата продължават, ДЕКЕМВРИйчетата на годинка стават!

  • 13 955
  • 292
# 270
Честита Нова Година на всички!!!

Виж целия пост
# 271
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Виж целия пост
# 272



Честита Нова година! Нека животът ни бъде изпълнен с много любов, щастие и благополучие!


Виж целия пост
# 273
Честита Нова Година, момичета! От сърце желая на всички много здраве, любов и успехи през Новата 2009-та година!!!
Виж целия пост
# 274
Мили момичета, Честита Нова 2009 година!!!

Нека тя ни донесе най - вече здраве, много усмивки и сбъднати мечти!
Благодаря ви , че ви има
  Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 275
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, желая  много здраве на всички, много щастие и любов в семействата , нека новата 2009 година ни донесе само хубави емоции ипрекрасни моменти с малките ни слънчица Hug  bouquet 
Виж целия пост
# 276
Честита нова година!
Виж целия пост
# 277






В секундите надбягани от пулса на сърцето,
пристига сняг на прага ни и става много светло!
Приижда с гръм и музика, облечена във бяло,
среднощната илюзия да почнем от начало -
да сложим ясна граница на своя ден предишен
и върху чиста страница - ден първи да напишем!
След празничните изстрели в пространствата далечни,
ще срешнем нови истини и хора по - човечни!
Тревоги ще изпитаме, ще се стремим към нови цели..
В нощта прииждат дните ни, като снежинки бели..

В тази нощ озарена от щастие,
в тази нощ ние пак се прераждаме!
Тази нощ ни възвръща надеждите
в благодатното радостно бъдеще!
Нека чашите празнични - пълни са,
и сърцата на всички ни - слети са,
а нощта във която всички обичаме
да бележи Нова година!



п.п. Пингвините: http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,696.msg78295.html#msg78295
Виж целия пост
# 278
ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА! ЗДРАВЕ ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ!
Честит рожден ден на Десислава! Щастливо и весело детство да има  Heart Eyes
Виж целия пост
# 279
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКОЛ И АЛЕКСАНДЪР!
Да растат здрави, умни и щастливи, много обичани и глезени! Hug

мили мами, за вас

СкорпитУ, Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 280
С голямо удоволствие влизам да честитя първата годинка на днешните ни рожденици Никол и Александър   bigdance2. Желая им от сърце да са здрави и да се радват на прекрасно детство!

С малко закъснение искам да честитя празника и на Никола, Мерт и Деси! Желая им да са много усмихнати, щастливи и леееко пакостливи  Joy!
Виж целия пост
# 281
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ ВИ! ПОЖЕЛАВАМ ЗДРАВЕ И ОЩЕ МНОГО ЗДРАВЕ ЗА ДЕЦАТА НИ, ЗА СЕМЕЙСТВАТА НИ, ЗА ХОРАТА,КОИТО ОБИЧАМЕ!

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКСАНДЪР И НИКОЛ! ДА СА ПАЛАВИ, ДА СА ПО МАЛКО ПОСЛУШНИ, ДА РАДВАТ МАМА И ТАТЕ!

Скорпи гледах ви снимките, Яната е невероятна!


Виж целия пост
# 282
Честита Нова 2009 година!
Пожелавам ви от сърце здраве, благополучие, щастливи дни и много късмет!



Честит рожден ден на Никол и Александър! Да растат здрави, весели, щастливи за радост на всички!

Виж целия пост
# 283
Честита Нова Година!!!!!!!!!!!!!!
Много усмивки, много весели моменти и много-много щастие и късмет през 2009та!!!!!!

Най-после се завърнахме и бързам да ви честитя празниците. Честити рождени дни на малките слънца на патерици!!! Честито и на днешните дечица!!!!

И много-много специални поздрави за моята сладка адашка Янчето!!!!!!

Скорпи, и на теб, кака, честито!
Гледах снимките, изкарали сте си страхотно!

Айде, после ще пиша пак.

Между другото, какво стана с ОБЩИЯ РОЖДЕН ДЕН?
Виж целия пост
# 284
Честита нова 2009 година!
Честито и на всички малки рожденници, които съм пропуснала! Нека са много здрави и усмихнати!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия