Да ви радва много , здрава да е и щастлива!!!

А за една прекрасна мама...



А рождения ден с приятели ще бъде в събота.
хайде да не се състезаваме за най не знаещо бебе щото аз печеля. Печеля също и по не учене на бебока на каквото и да било т.е. горкото сигурно ще кара всяка година в яслата по 2 пъти. Яслата обаче е голяма работа. Изабела ходи там вече месец и половина и там я научиха да яде сама филия с пастет
!
! Кажи моля те, в коя ясла ходи Изабела и бързо ли се адаптира в обстановката? Преди 10 дни аз пуснах Сияна в една частна забавачка в квартала. Тя ходи само 4 дни и се разболя
, та сега още я лекувам. Това, което повече ме притеснява, обаче, е че за тези 4 дни страшно много се промени - много плачеше и беше супер изплашена от всичко.. вечер като си я взимахме беше направо неадекватна (а обикновено е пълна с енергия и само търчи из къщи), свираше се в някой ъгъл и седеше там без да мърда
.. абе, въобще не беше нашето дете.. Та ще ти бъда благодарна ако споделиш как се справя Изабела
.
Нещо ми се бъгва нета и за съжаление не мога да сложа подобаващи картинки към поста си...
! Сега разбирам защо и харесва
хм...Добре си ни дошла! 
и поради тази причина чувствам Норвегия като втора родина


, че вчера се бракувах и станах г-жа Стоянова. 
Препоръчани теми