Паническо разстройство-част 2

  • 201 097
  • 912
# 195
Здравейте!
Аз още не съм намерила време да ида на лекар. А и вие казвате с хомеопатия. Как се казват хомеопатичните хапчета и как се пият?
Виж целия пост
# 196
По интернет дори хомеопатия не се иzписва. Иz темата можеш да видиш кой какво полzва , но zа да го полzваш ти или се информираш особено добре и си 100% сигурна че е zа теб или отиваш на лекар, хомеопат или каквото смяташ , чЕ ти е нужно.
Явно в събота иzригванията са били особено силни, zащото на много хора им е било ужасно zле , а сега майка ми писа , чЕ и кучето 2 дена не е искало да хапне нищо и само лежало ... В понеделник се оправило. Следващите май са на 30 ти до 2 дена след това да се внимава. Успех на всички и си zнайте чЕ има многоо чувствителни хора  Hug
Виж целия пост
# 197
Здравейте момичета  Hug. Приемате ли ме в редиците ви? Аз също съм като вас с проблеми от 2-3 години. Точно за нова година бях със страшна криза. От тогава до сега вече един месец съм на софанакс, но няма полза. В понеделник пак ме хвана, че и като бях навън. Сутринта ми нямаше нищо, водих детето на училище, прибрах се, поушетах, реших да изляза да си платя сметките. По пътя се сетих че не съм си изпила хапчето, казах си, ще го изпия като се върна, нооооо не стана, по средата на пътя просто ми прилоша. Реших да се върна, това е близа 15 мин път. Не ме питайте как се пребрах до нас, имах чувството, че по някое време ще звъня в бърза помощ. Макар мче, незнам с какво можеха да ми помогнат. От тогава до сега, няколко дни вече, като трябва да изляза да водя детето на училище и после да отида да го взема е просто кошмар. Страх, сърцебиене, но няма кой да ми го вземе... Днес ще звъня на моя хомеопат, ще го помоля да ме прегледа, да ми изпише нещо, че вече имам чувството че ще се побъркам. Вие ме разбирате най-добре де. Ще пиша пак какво е станало, разбира се ако ме приемете де. Намерих ви, не искам да ви изпускам, така ще съм спокойна че не съм сама.
По въпроса за околните съм го преживяла и аз. Да не съм се преструвала, да съм се стегнела, какво имало толкова... Дано не им идва на главата, че е нещо ужасно и тогава ще разберат какво ми е.
Извинявам се че стана дълго  Hug
Пожелавам излекуване на абсолютно всички   bouquet
Виж целия пост
# 198
Здравейте момичета  Hug. Приемате ли ме в редиците ви? Аз също съм като вас с проблеми от 2-3 години. Точно за нова година бях със страшна криза. От тогава до сега вече един месец съм на софанакс, но няма полза. В понеделник пак ме хвана, че и като бях навън. Сутринта ми нямаше нищо, водих детето на училище, прибрах се, поушетах, реших да изляза да си платя сметките. По пътя се сетих че не съм си изпила хапчето, казах си, ще го изпия като се върна, нооооо не стана, по средата на пътя просто ми прилоша. Реших да се върна, това е близа 15 мин път. Не ме питайте как се пребрах до нас, имах чувството, че по някое време ще звъня в бърза помощ. Макар мче, незнам с какво можеха да ми помогнат. От тогава до сега, няколко дни вече, като трябва да изляза да водя детето на училище и после да отида да го взема е просто кошмар. Страх, сърцебиене, но няма кой да ми го вземе... Днес ще звъня на моя хомеопат, ще го помоля да ме прегледа, да ми изпише нещо, че вече имам чувството че ще се побъркам. Вие ме разбирате най-добре де. Ще пиша пак какво е станало, разбира се ако ме приемете де. Намерих ви, не искам да ви изпускам, така ще съм спокойна че не съм сама.
По въпроса за околните съм го преживяла и аз. Да не съм се преструвала, да съм се стегнела, какво имало толкова... Дано не им идва на главата, че е нещо ужасно и тогава ще разберат какво ми е.
Извинявам се че стана дълго  Hug
Пожелавам излекуване на абсолютно всички   bouquet
Hug добре си дошла и дано по скоро напуснеш клуба с добрата новина, че си се излекувала   bouquet

Виж целия пост
# 199
Да си призная честно, взех да се съмнявам че ще стане скоро това. Благодаря ти от сърце  Hug
Виж целия пост
# 200
Добре дошла и от мен!
Аз също се съмнявам, ча скоро ще се излекувам, но трябва да имаме надежда. Аз да ви питам може ли наистина да се припадне при ПА?
Виж целия пост
# 201
Добре дошла и от мен!
Аз също се съмнявам, ча скоро ще се излекувам, но трябва да имаме надежда. Аз да ви питам може ли наистина да се припадне при ПА?

По оптинмистично , момичета  Wink Припадането и беz ПА става  Wink Всички сме ендакви, просто някои повечЕ се плашат zа определени неща, а други същите не ги премислят , просто ги приемат  Wink
Виж целия пост
# 202
Добре дошла и от мен!
Аз също се съмнявам, ча скоро ще се излекувам, но трябва да имаме надежда. Аз да ви питам може ли наистина да се припадне при ПА?

И аз много пъти съм се питала и съм имала чувството,че ще припадна,но истината е,че вече 10 години с ПР не съм припадала нито веднъж.
Виж целия пост
# 203
aynur добре дошла Hug  bouquet HugВчера бях при психотерапевтката  и днес ще ходя пак.При мен причината за ПР е, че  години  правя всичко защото трябва, един вид не живея своя живот, а на човека до мен ,преди време започнах да правя това което аз искам, започнах да чистя и да слугувам когато аз реша, когато имам настроение за това и ПР изчезна дори не се сещах за него, нооо...... след седмици се върнах в стария коловоз, може би така ми беше по лесно по вече отъпкания път и ПР се завърна.Сега имам задача пак да тръгна по по трудния път по скоро да си върна моето АЗ ,но когато години наред правиш нещо по определен начин е трудно да се отбиеш от пътя, но знам вече че при мен това е изхода.Психотерапевтката ми каза така" Има хора които решават да търпят симптоматиката, да пият хапче когато им е трудно само и само защото така е по лесно отколкото да тръгнеш по трудния неотъпкан път да се бориш "Надявам се да се справя възможно най скоро. Ще ви държа в течение как се развиват нещата при мен. Преди време ходех при психоложка, но тя ме учеше как да се справям когато получа ПА вътрешно усещах че не това е начина и съм благодарна че намерих тази жена която още първия път ми каза" Мен не ме интересува симптоматиката, тя не е важна в случая важно е да открием какво я предизвиква и да го премахнем или променим" И ето че намерихме верния път, сега вече се иска аз да се справя. Желая ви всичко най добро и вярвайте че изход има
Виж целия пост
# 204
Аз да ви питам може ли наистина да се припадне при ПА?

Не. Нито аз съм припадала /а, съм имала много тежки кризи/, нито съм чувла някой да е припаднал. По-скоро можеш да припаднеш от всичко друго, но не и от ПА.

nellito, много се радвам за теб. Това е начина. Лека полека ще свикнеш с новия "коловоз".
Виж целия пост
# 205
nellito, дано го преодолеем всички Hug. Май наистина като видим зора и прибягваме към хапчето, а не да се опитаме сами да се овладеем  Rolling Eyes

Пък за припадането, стига де, само това ни трябва сега  Whistling. Никой няма да припадка ей  Naughty
Виж целия пост
# 206
Здравейте паники  Grinning, аз съм като вас ,първата тема за ПР мисля ,ако се се лъжа че аз я започнах ,сега виждам че има и продължение и че сме доста хората в такова кофти положение.Аз съм така от 7 години ,преди три месеца спрях лекарствата пих Ксетанор ,пих ги година и нещо и бях ок ,докато преди месец не загубих баща си и всичко отначало.Не ми се пият вече лекарства и вместо психиатър си търся психотерапевт в София,но те са толкова много че не знам кого да избера ,записах се за следващата седмица при Мален Маленов ако някой го е чувал и ще видим до къде ще стигна .Чао хайде да се отървем от това ПР!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 207
Здравейте!
Малко ме успокоихте, че не се припада от ПА. Дано да се оправим всички по-бързо.
Лек ден!!! И без ПА днес  Laughing
Виж целия пост
# 208
Брей, темата ни чак на 5 страница, дано да е, защото всички са добре  Praynig
Аз исках да питам, забелязали ли сте, да настивате по-често от преди ПР. Аз напоследък през две-три седмици съм болна, гърло, хрема...никви защитни сили, а не контактувам с много хора Thinking
Ако и при вас е така, как си засилвате организма, аз нещо не успявам, пия фрешове, витамини, ама пак съм болна Sad
Виж целия пост
# 209
Брей, темата ни чак на 5 страница, дано да е, защото всички са добре  Praynig
Аз исках да питам, забелязали ли сте, да настивате по-често от преди ПР. Аз напоследък през две-три седмици съм болна, гърло, хрема...никви защитни сили, а не контактувам с много хора Thinking
Ако и при вас е така, как си засилвате организма, аз нещо не успявам, пия фрешове, витамини, ама пак съм болна Sad

Мое лично мнение е , че и двете zачестяват при магнитни бури . Прочетох тук там иz нета и може да се получат и давта симптома при по чувствителниет на магнитни бури хора.
Виж zа Януари дните с магнитни бури и си сметни ц 2 дена и провери кога как си се чувствала  Hug

http://zonazdrave.com/content/view/538/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия