Възможно ли е от диетата така да се е получило?Аз съм чувала за опасни последствия от нея и за това още не смея да я
почна.Ох,дано прегледа мине добре,пиши после какво са ти казали.Стискам палци!
Аз лично имам няколко познати на тази диета, две от които от година и половина, на никой не се е отразила зле засега. Ама за пръв път чувам само на кола да кара някой
То не че аз съм много на ти с диетата, може, но ми е много странно, мислех, че се хапват определени храни, не че въобще не се яде. Както и да е, дано всичко е наред при теб! 





Оправяй се жабче,че без теб май сме за никъде


Дано се пооправят нещата. 

Лека и спокойна нощ на всички
Ще се молим и другите изследвания да са добри.



Препоръчани теми