Ще стискам палци , дано се уредят нещата.


Да кажеш после дали има резултати,че и аз съм на диета....

Като аз не се премерих като почнах диетата , ми след два дена , ма все едно половин кило плюс , минус. 




Ти стриктно ли я спазваш диетата?С триците ли даже? И не ти ли писва все месо и зеленчуци? Айде сега дай ми само положителни отговори и да започвам
И ако не всеки ден през ден взимам по една чаена лъж. на ден домашен мед. Пак по препоръка на доктор.
Това са ми прегрешенията.
Аз от вечерта си накисвам 3 суп. лъж. в едно кис. мляко и го оставям на стайна температура. По някога слагам подсладител течен или малко степче от някакъв предпочитан плод. Ако реша сутрин го накисвам във малко вряло прясно мляко и като поизстине го ям. А и може сандвич да си направиш , като разбъркаш 3 суп.лъж. трици , 1 суп. лъж. кис.мляко 0.1%, 1 кафена лъж. бакпулвер и 1 яйце. Разбъркваш хубаво и го печеш за 4-5 мин. във микровелето на максимална мощност.Посли си го намазвам с крема сирене ескуиза 0.2% и няколко парчета пуешко филе и става царски сандвич. 
Аааа и вода около 2 литра трябва да се изпива.
, а аз спя десети сън тогава. През деня на работата не може....Гледам поне веднъж седмично да хвърля по едно око






И аз да се похваля-за 10 дни съм свалила близо 3кг.(пия Редуктил,по лек. предписание)

Препоръчани теми