Съпруги,чиито мъже пътуват по суша - 6

  • 68 030
  • 748
# 615
Здравейте , момичета!  bouquet
Диди , още малко търпение , сега ще мине и февруари.  Peace
Миленче , най-хубавия подарък си получила за РД.  Hug
Зменчо , кога се прибрахте в БГ? За постоянно ли се прибрахте ,
кво се е случило , не потръгнаха ли нещата? Rolling Eyes
Хубав ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 616
Благодаря Жабче,доре дошла на Зменчо на БГ земя. Hug
Виж целия пост
# 617
Ами,Жабче,какво да ти кажа,вече не давам прогнози за постоянно или не Mr. Green
Явно такъв ни е  бил късметът,миналата година докато се уговаряше мъжо за лятната отпуска се оказа,че шефът му фалирал и ги метна на борсата.Постоя той известно време,но получи оферти за работа тук от Бг и се прибрахме.За сега всичко е добре - той работи,аз също започнах,детето е в страхотна градина,но като че ли все още ни влече навън......
Но ще видим - всяко нещо с времето си Party
Виж целия пост
# 618
Kъсмет , дано всичко потръгне както вие желаете.  Hug
Виж целия пост
# 619
Здравейте момичета.Ето да почерпя за моя 34-ти рожден ден Grinning
Виж целия пост
# 620
Здравейте момичета.Ето да почерпя за моя 34-ти рожден ден Grinning

Честит рожден ден bdbaloni!Много balloon здраве и повече хубави мигове със семейството си   1dating :bouquet
Виж целия пост
# 621
Честит рожден ден Миленче.много здраве и весело изкарване!!!
Виж целия пост
# 622
Честит рожден ден milen4eto78!  baloni
Пожелавам ти много здраве и щастие за теб и хората , които обичаш!Весел празник!
Виж целия пост
# 623
Mиленче , честит рожден ден!
Здраве , щастие , любов , късмет и сбъднати мечти!
Весел празник!
Виж целия пост
# 624
Честит рожден ден, Миленче!  newsm59 smile3525 Желая ти здраве, късмет и много щастливи мигове с любимите хора.
Виж целия пост
# 625
Много ви благодаря момичета за прекрасните пожелания!Направихте деня ми много по-усмихнат!

Ние тази сутрин изпратихме нашия тати да тръгва за Германия.Въпреки,че сега сълзите ми не спират,съм много щастлива,че бяхме заедно на рождения ми ден Simple Smile
Хубав ден на всички  bouquet Hug
Виж целия пост
# 626
Миленче, Честит Рожден Ден (на патерица)! Да си жива и здрава и много щастлива!
[/color]
Виж целия пост
# 627
Привет , девойки!  bouquet
Тук сутринта имаше снежец , народа му се радва  Joy
Мин. година ги валя , сега пак , а да видат що е то снЕг.  Mr. Green
http://milkakrasteva.snimka.bg/other/snyag-v-yioret-02-02-2012g.651535
Това от терасата ми.  Peace
Хубав и слънчев ден!  bouquet
Виж целия пост
# 628
Привет , девойки!  bouquet
Тук сутринта имаше снежец , народа му се радва  Joy
Мин. година ги валя , сега пак , а да видат що е то снЕг.  Mr. Green
http://milkakrasteva.snimka.bg/other/snyag-v-yioret-02-02-2012g.651535
Това от терасата ми.  Peace
Хубав и слънчев ден!  bouquet

Оооо,браво Жабке,видели сте и вие снежец. Joyхаха ,то ви е посолило като сол,а ела при нас да видиш какво става,днес пак вали и взеха да ни омръзват тези ниски температури.Приятен ден.
Виж целия пост
# 629
здравейте момичета,как сте?днес моя мъж ме успокои,че най рано до 2 седмици ще си дойде Sadмалката не спира да го пита кога ще си дойде..гадно,ама няма как-да са ни живи и здрави!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия