Гоблени-38

  • 59 205
  • 437
# 255
Момичета ,аз паля мотора и отивам на гости при мама..
Ще обера подаръците под елхата и,  ще оставя децата и ще си дойда. Wink

На вас пожелавам много весела Коледа,много подаръци и усмивки..  Hug

Виж целия пост
# 256
А аз по празниците ще съм тук:)
И за утешение реших да си купя някой Дименшън:)
Така и така привършвам един и хвърлих око на 4 от новите
 

 

лошото е, че не мога да реша кой ми харесва повече:)
Виж целия пост
# 257
и аз съм тук  Hug ще ви чета
аз съм за ангелчето, грабна ме  Simple Smile
Виж целия пост
# 258
и аз ще съм тук по празниците...т.е. чак на 31.12 смятаме да ходим до селото на Сънчо,но до тогава съм на линия Grinning
Хипатия,и аз много харесах момиченцето Hug
Виж целия пост
# 259
Дъмпер, ти не се разсейвай:)
Ще ми се да видя по-скоро Тайната вечеря
Цветовото съчетание е страхотно и ще е радост за очите , закачена на стената Simple Smile

Виж целия пост
# 260
Здравейте момичета,
имам един малко глупав въпрос, но какви са гоблените Вервако или Фервако, в смисъл в коя страна се произвеждат?
Дъмпер, а какви са размерите на тази тайна вечеря? Много са хубави всичките ти гоблени!
Хипатия, и аз да съм и аз няма да мога да избера кой е по-хубав. Може би ще решиш в момента от настроението точно какво ти се шие: пейзаж ли, лице ли.
Весели празници момичета и бъдете здрави!
  bouquet
Виж целия пост
# 261
Весели празници на всички!
Нека в добро здраве да се радваме на делата сътворени от нас и нашите любими хора. Желая Ви най-вълшебната Коледа и най - невероятната Година.
Нека бъде благословена, успешна и ползотворна.
 
Хипатия пеперудките и момиченцето са аууу  smile3521. Искам ги и аз, но незная дали ще се справя с техните бодове и техники.

Виж целия пост
# 262
Хипатия мен ме грабна гоблена с магазинчето и кафето  в  уличка на Париж ли Италия ли и аз не знам каде точно е Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesОтдавна го гледам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 263
Момичета, весели празници ви желая, ние също палим колата, отиваме два дена при свеки и после сме в София, така че който иска да се видим да свирка. Два дена няма да ме има на линия, но в София ще ви държа из късо отново  Twisted Evil

Да сте здрави ви желая, усмихнати, позитивни и с много сръчни ръчички, че да шиете всичко наред.

Хипатия, аз съм лакомо око и си харесах всичките, дори си ги представих визуално окачени вкъщи  ooooh! И не е редно да всяваш така препразнично смут в сърцето ми. Взимай ги всчките и не му мисли или си направи план на разсрочено закупуване  Wink
Виж целия пост
# 264
Хипатия, как да не се разсейвам, като пускаш такива неща  Crazy
размерите са 108 на 37 см
Виж целия пост
# 265
Здравейте момичета сръчни Simple Smile
Аз си ви чета, но не пиша, нямам и нищо завършено да показвам.
Поздравления за подаръка който сте спретнали на Дъмперчето! Тя си го заслужава Simple Smile, пожелавам и бързо да напредва с него и да показва снимчици Hug
Хипатия аз си падам по пейзажи, но момиченцето е наистина страхотно Flutter. Който и да си избереш все ще е сполучлив избор, а можеш да вземеш и два, а най-добре всичките Wink
Виж целия пост
# 266
Ето и аз снимах вече докъде съм я докарала с иконата, в короната уших единия цвят ламе - сребристия, много не се вижда от снимката, но е там , обаче в тази корона има още 2 цвята ламе,но какво да се прави все ще го свърша някога.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282880&pid=9562115

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282880&pid=9562129

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282880&pid=9562128
Ките, това е моята елхичка и да знаеш,че под нея сега се намира твоят подарък.
На всички момичета, които запалиха моторите и изчезнаха по гостита, ви пожелавам весело изкарване на празниците.

Хипатия и аз харесах момиченцето и пеперудите.
Виж целия пост
# 267
Хипатия страхотни са гобленчетата  Peaceтруден избор, от къде поръчваш тези Дименшъни?
Дъмпи и аз с интерес ще следя Тайната вечеря и другите ти гоблени са страхотни Shocked
Зорница възхищавам се на твоето търпение аз да съм го отворила на минутата.
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
Виж целия пост
# 268
пристигнал ми е подаръка от цветимира   bouquet нямам снимка, видях си го на камера само, но е страхотен. раждането на Исус със страхотна рамка.
благодаря ти Цвети  Hug
Виж целия пост
# 269
zornitsa и аз сега шия тази икона. Би ли споделила колко време ти отне да я ушиеш? И много ли е сложна с тези 52 цвята? Аз съм още в самото начало. В момента само съм ушила част от рамката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия