Отчет на набор 2003 - 40!

  • 15 221
  • 300
# 105
Да,Иринче за 1ви път я посрещнахме заедно с Дани. newsm19 Въпреки,че от мерак не спа следобяда,също изкара до 00:30ч. Tired
Браво на детето. Моят не би издържал. В 8 часа вече е полузаспал вечер. Вярно, че е на крак всеки ден от 7 и не се спира, но вечер в 8 и 5 вече не издържа. Иначе последните 3 години си е с нас на Нова Година. Миналата година бяхме в Анталия на 21 градуса. Беше супер.  Party Тази вкъщи кротичко.
Виж целия пост
# 106
Е, завиждам ви за снега. Искам и аз. Вече толкова дни почти не излизаме никъде. Габи обича по принцип да си играе вкъщи, но вече доста й се събра. Ама навън е много студено и ветровито.
Искам на планина със сняг...
Виж целия пост
# 107
Е, завиждам ви за снега. Искам и аз. Вече толкова дни почти не излизаме никъде. Габи обича по принцип да си играе вкъщи, но вече доста й се събра. Ама навън е много студено и ветровито.
Искам на планина със сняг...
Тук е и студено, и мрачно, и влажно, и ветровито. Въпреки снега, никак не е приятно.  Sad И поне следващите 10 дена така го дават. Даже има един ден другата седмица с минимална минус 16. Егати!  Sad
Виж целия пост
# 108
Честит 6-ти Рожден Ден на Анна на Анда
Здраве, щастие и много усмивки.  newsm59  nbirthday   bigdance2
Виж целия пост
# 109
Честит Рожден Ден на Анна !Много здраве и много подаръци.  party023  bigdance2 Tada bdbaloni
Виж целия пост
# 110
Честит Рожден Ден на Анна! Да расте здрава, много красива и усмихната!   newsm59

Еееех, вече на шест... Кога мина това време?  Shocked
Виж целия пост
# 111
Честит рожден ден на Анна! Здраве, щастливо детство и много усмивки!   newsm67  bigdance2

Растат хлапетата  Sad

Тук започна да вали снаг. Дано натрупа  Nature Snowman
Но не искам и да си помисля колко е студено, брррр
Виж целия пост
# 112
Честит рожден ден на Анна! Здраве, щастливо детство и много усмивки!


Ели-честит ви сняг и на вас! Hug Дано натрупа! Peace
Аз чакам към обяд една приятелка с тостер и ще правим дом. тостове,че Дани отдавна ме е заврънкал. Wink
Виж целия пост
# 113
ЧРД на Ането!

Много весели игри и много подаръци!!!

Виж целия пост
# 114
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРИНЦЕСАТА. ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ПОСЛУШНА.




Ели за съжаление жалкото подобие на снеговалеж спря. smile3516  Тези деца кога ще се нарадват на сняг, незнам.
Виж целия пост
# 115
 bdbaloni hbday happy bd baloni baloni на АННА! Честита ни първа 6г. в темата, много здраве и безгрижно детство.   bouquet
И при започна снеговалежа, макар и много слабо...
Виж целия пост
# 116
Честит рожден ден на Анна! Много здраве и безгрижно детство и желая! newsm59

За сняг си говорите гледам.......при нас слънце пече  Nature Sun With Face, но си е студеничко........снега сигурно ще дойде утре, когато ще чакам на опашка за прием в ясла за малката.  Mr. Green
Виж целия пост
# 117
Честит Рожден Ден на Ането!

Много весел празник днес й пожелавам!
Да е жива и здрава и много щастлива!


Предпоследен ден от ваканцията.... младежът хич не гори от желание да ходи на училище, но няма как.
Тъй като и тук времето е доста студено, едва откраднахме 1-2 дни подходящи за игра в парка. За сметка на това, доста време прекарваме в библиотеката. Румен се влюби в една дървена къщичка с прилежаща ферма и си играе с часове там. През това време майка му спокойно успява да прочете, ако не книжка, то поне някое списание. Блаженство Wink
Виж целия пост
# 118
Честит Рожден Ден на Йордан!Много здраве , щастливи усмивки и весели игри.


При нас продължава да вали сняг и е много красиво.Габи вече няма търпение да тръгва на градина.
Лек ден на всички.
Виж целия пост
# 119
Честит рожден ден на Анна!
Да расте здраво и щастливо дете!

Честит рожден ден на Йордан!
Весели игри и щастливо детство!
 newsm59  bigdance2 bdbaloni
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия