Отчет на набор 2003 - 40!

  • 15 221
  • 300
# 75
Здравейте и от мен. И аз само минавам да се запиша в старата година, че после живот и здраве в новата. Аз съм по добре. Довечера мислим да изведем Вики на площада в село. Ще има фоеверки, музика и хорo. Дано не е толкова студено.  Praynig
В утрото на Новата Година,
с блясъка на идващите дни,
нека радостта не ви отмине
с щастие и обич да ви дари!
Честита Нова 2009 Година!


Виж целия пост
# 76
Вики_хриса, забравих да кажа, колко се радвам, че резултатите са добри!
very nice, хубаво е, че сте реагирали навреме!
Иринка, радвай се, че детето не го влекат компютърните игри най-вече (защото анимациите, както и да е, ама..). Ела да видиш вкъщи какво става. Последните месеци успявам да го контролирам и почти не сяда на компа, но като се върне татко му, от сега знам какво ще е.  ooooh!

За първи път от години ще съм си вкъщи на Нова Година. Вече съм готова с всичко, остана само довечера да подредя масата. Обещала съм на Кристиян да гледаме анимации довечера.  Crazy

Пожелавам на всички ви весело посрещане на новата 2009 година!
Виж целия пост
# 77
Честита Нова Година! Много късмет, щастие и здраве!  bouquet
Виж целия пост
# 78
Vivi, честит рожден ден и от мен! Embarassed
Здраве, щастие, любов!
Вики-хриса,  Hug

Желая ви весело посрещане на Новата година!  Tada
Виж целия пост
# 79
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2009 ГОДИНА!    bigdance2  bigdance2  bigdance2
НЕКА ЩАСТИЕТО И ЛЮБОВТА НЕ НАПУСКАТ ВАШИЯ ДОМ, А ЗДРАВЕТО И КЪСМЕТЪТ ВИ СЪПЪТСТВАТ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!
Виж целия пост
# 80
Честита Нова 2009 Година
Здраве, щастие, късмет и усмивки. Нека всичко което сте си пожелали да се сбъдне.
Виж целия пост
# 81
чЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

Много здраве и късмет... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 82
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Желая ви успех във всичко което умеете!
Късмет във всичко, което не зависи от вас!
И сбъдване на всичко ,за което мечтаете!

На наборчетата желая да за здрави и щастливи дечеца, и много да слушкат!

Честит именник  на Алая!
Виж целия пост
# 83
Честит Имен ден на всички празнуващи.
Здраве, щастие и всичко най добро.  bouquet
Виж целия пост
# 84
Честита Нова Година!
Много здраве и късмет  party006 cheers Kissing Heart Kissing Heart

Честито на всички именници!
Виж целия пост
# 85
Честита Нова Година!

Много здраве, щастие, успехи и любов пожелавам на всички!   bouquet

Честито на всички, които празнуват днес! Да им е живо и здраво името!
Виж целия пост
# 86
Честитта Нова Година!

Много здраве, щастие и пари!

Честито на всички именници днес  Hug
Виж целия пост
# 87
Честита Нова Година на всички!
С пожелание за мир, просперитет
и щастие в предстоящата година!
Нека бъде година на сбъднати мечти!
И преди всичко здраве за семействата ни!
Честито на именниците и наздраве!

Виж целия пост
# 88
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Много здраве и весели игри на наборчетата.  Hug
Посрещнаха ли новата година с вас дечицата? Павел се помъчи и успя да поспи от 4 до 6 и си изкара до 12 и половина. (той по принцип е от лягащите в 8 и се чудех дали ще издържи).  Heart Eyes
Целувки, прегръдки, че и хорце тропнахме.  Party
Виж целия пост
# 89
Честита Нова Година, момичета! Здраве, здраве и пак здраве!
Честит имен ден на всички празнуващи днес!
Ние снощи бяхме у мама. Съвсем кротко посрещнахме Новата година. Прибрахме се около 1.00 вкъщи, като бебка заспа мигновено почти, а Косето беше настроен да гледа Маската по ТВ. Не позволих, разбира се. Иначе като никога си поспа следобяда. Убедих го лесно, като му обясних, че ще стоим до късно на гости при вуйчо му!
Аз днес съм на работа... Но не съжалявам изобщо. По Коледа почивах достатъчно. А работя в радио и няма как... Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия