

уж била сляпа, само уж
).Според мен са ти казали за леля Сафет,много е популярна в средите си и много хора я търсят.Живее на ул."Вярност"-точно зад Пфое мол строят нова кооперация,до нея от долната страна е долепена една нова жълта къщичка,там живее лелката.Телефон незнам,просто отиваш и чакаш-отпред винаги има хора,по това ще се ориентираш.Само да поясня,че улицата зад мола е "Тихомир",а ул."Вярност" сключва ъгъл с нея,на този ъгъл е строежа,под него-жълтата къщичка.Не съм си ляла там куршум и нямам лични впечатления,просто живея наблизо.И не вярвам на подобни намеси.Навремето една гледачка обявила мъжо за Сатана и прокълнат,защото куршумът му не се събирал и не образувал фигура,а се разпръсвал на хиляди капчици...

Ама там е със записване доколкото знам.
...както и по гледачки не ходя от мнооого години..

уж била сляпа, само уж 

Препоръчани теми