Занимавки, моделиране и апликации за малки и големи 2

  • 352 973
  • 1 209
# 135
Ето малко апликации от последната плейгрупа на тема Интернационални костюми на плейцентър Приятели. http://playcentrepriateli.multiply.com/photos/album/5/5#30 Използвахме колаж от салфетки; получиха се интересни неща, макар че майките бяха по-активни от дечицата, които все пак са доста малки. Но важното е да се правят нещата заедно; врпчемм скоро попаднах на един принцип, който ми се стори много разумен - с по-малки деца майката прави нещата, детето помага; по-голямото дете прави нещата заедно с мама; а голямото прави нещата (почти) само, мама евентуално помага, ако има нужда и насочва. Освен това е много важно да обясняваш всичко, което правиш, или пък да даваш инструкции на детето какво да прави и как да го прави по-добре.
Виж целия пост
# 136
рядко надничам тук и виждам колко много пропускам  Blush
днес попаднах на това, надявам се да е полезно на някого  Hug
http://akidsheart.com/bible/ot/jonah/jonahpzl.htm
Виж целия пост
# 137
veroniki  хубаво е нарисувано коремчето.
Вела  страхотни неща
Иржи маските са върховни
А няма да казвам как ми се прииска да имам и аз такава нарисувана стена. Страхотни са.
Ето малко неща и от нас :
роза
Пешеходна  … 86;на
рисунки 
http://media.snimka.bg/2047/010349117.jpg
заек и акул … 72;ма
мама
лисица
мама
мама
А това е целия албум
Има и други нови неща в албума но не съм ги описвала
Виж целия пост
# 138
О, страхотна тема! благодаря ви!   bouquet
Виж целия пост
# 139
Момичета,търся как се правят разни неща от лист хартия,като едно време не знам дали обяснявам правило-лодка,шапка,солничка
Виж целия пост
# 140
Роси заповядай
http://www.origami.org.uk/origamicrane
http://oriland.com/index.asp
Виж целия пост
# 141
  bouquet
Виж целия пост
# 142
Момичета, търся играта Cooking Academy. Намерих я в Замунда, но е с троянец, намерих я и в Мастер БГ, но няма сийд, абсолютно никакъв.
Продължавам да търся,ако ви попадне ще съм ви много благодарна ако ми кажете къде е.
Виж целия пост
# 143
Тази безплатна версия ще ти върши ли работа?
Виж целия пост
# 144


 хубава идея за отпечатък от детска ръчичка:)
Виж целия пост
# 145
Вела, благодаря, но това е демо версията и е само 60 минути. Трябва ми кракната версия.
Виж целия пост
# 146
Eто малко неща и от мен:
http://www.basteln-gestalten.de/herz-basteln
http://www.kikisweb.de/basteln/herzen/herzen.htm
http://www.prittworld.com/de/pritt-world/bastelideen/bastelideen … ttertag/herz.html
http://www.prittworld.com/de/pritt-world/bastelideen.html
http://www.bastelideen.info/
http://www.kindersuppe.de/Fruhling/Fruhling_basteln.html
http://bastel-tipps.de/
http://bastel-tipps.de/de/?GSS=0263d5502ea80f63aff7a153373797f6
http://www.kidsaction.de/clips/fruh.htm
http://www.oebv4kids.at/ostern/basteln.html
Извинявам се ако нещо се повтaтарят

А ето и няколко неща от последните дни:
шапка
корона
картина
Виж целия пост
# 147
момичета, не съм раглеждала последните ви творби, ще наваксам довечера, надявам се. Embarassed

ето малко и от нас : пиле, вдъхновено от "Пилето -беглец" тук и следващите две

и снимки на куклите от спектакъла "Тримата братя и златната ябълка" - от тук нататък
Виж целия пост
# 148
 iviche, smile3501 браво на вас. Страшно ме впечатлиха нещата, които сте направили.
 Аз напоследък съм доста заета и почти нищо не правим с Ники, но и той и не проявява особено желание. Явно в градината като правят апликации и рисуват и вкъщи гледа с други неща да се занимава. Ще снимам да покажа поне нещата, които там правят. Трябва обаче да му предложа да направим кукли от дървени лъжици - може и да го заинтригувам, а и имам доста неупотребявани такива.
Виж целия пост
# 149
здравейте,
 вчера търсих сайтове с лесни киригами за деца, но нещо не се справих. Другото, което ми се иска да се занимаваме тези дни е да направим мартенички за бабите и за приятелите, срещали ли сте интересни идеи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия