Къде в ПЛОВДИВ???-4

  • 162 410
  • 1 490
# 1 095
здравейте момичета   bouquet
искам да попитам къде се премести точно складовата база на чиполино и бейби макс,тази която беше срещу митницата.харесах си количка лятна на бейби макс и искам да проверя там на каква цена е,благодаря предварително на отзовалите се  Hug
Виж целия пост
# 1 096
здравейте момичета   bouquet
искам да попитам къде се премести точно складовата база на чиполино и бейби макс,тази която беше срещу митницата.харесах си количка лятна на бейби макс и искам да проверя там на каква цена е,благодаря предварително на отзовалите се  Hug

На 4-ия километър в посока София, от лявата страна.
Виж целия пост
# 1 097
здравейте момичета   bouquet
искам да попитам къде се премести точно складовата база на чиполино и бейби макс,тази която беше срещу митницата.харесах си количка лятна на бейби макс и искам да проверя там на каква цена е,благодаря предварително на отзовалите се  Hug

На 4-ия километър в посока София, от лявата страна.

къде там  newsm78 много пъти съм минавала но нищо не съм забелязала
Виж целия пост
# 1 098
здравейте момичета   bouquet
искам да попитам къде се премести точно складовата база на чиполино и бейби макс,тази която беше срещу митницата.харесах си количка лятна на бейби макс и искам да проверя там на каква цена е,благодаря предварително на отзовалите се  Hug

На 4-ия километър в посока София, от лявата страна.

къде там  newsm78 много пъти съм минавала но нищо не съм забелязала
Макском.
Виж целия пост
# 1 099
благодаря ти gargamela  ще проверя да видя какво има Peace
Виж целия пост
# 1 100
Момичета, къде мога да намеря телефончета на Чико? Моля, ориентирайте ме ...
Виж целия пост
# 1 101

Момичета ,аз пьк си тьрся бельо  #Cussing out И това ,което тьрся вече не знам в кой магазин не мога да открия. Искам бикини,които не са от чиста дантела или памук. Искам бикини от микрофибьр или коприна. И никьде не мога да открия или явно аз не знам кьде да тьрся. Кажете кьде сте виждали подобни и ако може да не са по 50 лв.
Виж целия пост
# 1 102
Ако те устройва 20 лв - виж в Триумф.
Серията Слоги май беше името, имат точно такива - има няколко разновидности
Макар че точно памучните на Слоги са уникални, но са спряни от производство
Каквото където имаше изостанало го изкупих. Stop
Виж целия пост
# 1 103
здравейте момичета   bouquet
искам да попитам къде се премести точно складовата база на чиполино и бейби макс,тази която беше срещу митницата.харесах си количка лятна на бейби макс и искам да проверя там на каква цена е,благодаря предварително на отзовалите се  Hug

На 4-ия километър в посока София, от лявата страна.

Аз мисля, че Макском е на Голямоконарско шосе, пак е на път за София (изхода за магистралата), но не знам да му казват 4-ти километър. На четвърти километър е например Техномаркет Европа, но това е на Пазарджишко шосе. По нататък по Пазарджишко има и 9-ти километър, но не знам някой да нарича така местата по Голямоконарско. Или може би греша?  Peace
Виж целия пост
# 1 104
здравейте момичета   bouquet
искам да попитам къде се премести точно складовата база на чиполино и бейби макс,тази която беше срещу митницата.харесах си количка лятна на бейби макс и искам да проверя там на каква цена е,благодаря предварително на отзовалите се  Hug

На 4-ия километър в посока София, от лявата страна.

Аз мисля, че Макском е на Голямоконарско шосе, пак е на път за София (изхода за магистралата), но не знам да му казват 4-ти километър. На четвърти километър е например Техномаркет Европа, но това е на Пазарджишко шосе. По нататък по Пазарджишко има и 9-ти километър, но не знам някой да нарича така местата по Голямоконарско. Или може би греша?  Peace
Точно на Голямоконарско е - по пътя за магистралата - към Сф се пада вляво.. Доста голямо е, няма как да не го видиш Simple Smile
Виж целия пост
# 1 105
duhi, честит рожден ден!
Много здраве, любов и... парички!

Виж целия пост
# 1 106
 Blush  Благодаря  Hug

Изловихте ме  Laughing

Виж целия пост
# 1 107
Честито и от мен!
Страхотна е почерпката!
Виж целия пост
# 1 108
Момичета, търся детска пластмасова масичка, проверих в Метро и Хиполенд, ако някъде сте мяркали, моля за съдействие  Hug




































Виж целия пост
# 1 109
В Баумакс пластмасовите масички са на промоция 16 лв и столчета  8 лв, но не знам докога. А аз си търся от другите масички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия