


Всички дати започват от петък...събота и неделя 


какъв съм заплес аз гледам МАРТ месец
извинявайтеее


ама такава съм си!Като се запаля по нещо....аз отговорих за 15,16 и 17 май понеже тогава ще е по топло,а седващия уикенд са абитуриентските балове 







, Бръшлян-а в Трявна, не е подходящ. Той е само апартаменти, и къщички. Апартаментите добре, но къщичките са със спалня, детска и трапезария, т.е за голямо семейство. Балювата къща,..мислехме да ходим там за Никулден, но след прочетените коментарии в нета се спряхме. Базата била доста зле, а наблизо минавала и жп линия, от която се тресял целия хотел. На Фенерите на съм нощувала, но дворът е много подходящ за деца, както малки така и по-големи. Има детски кът с парзалка и т.н.





Препоръчани теми