ТРАНС... срещата на АПРИЛки'08г. епизод II

  • 28 214
  • 729
# 15
   Това са моите предложения, като едното съвпада с на Сиса. Аз ги търсих още преди празниците. Сега ще разгледам и на "колежката" предложенията. Аз нямам претенции за дата, само дето се надявах за 18-ти, че да имам извинение за пред свекитата, щото иначе ще искат сигурно да се натресат на РД на Самуил, а така щях да имам извинение, че няма да сме в града  Mr. Green.

Априлци
http://www.maragidik.com/  - хотел Марагидик
http://www.hotelaprilci.com/hotel/index.htm - Хотел Априлци
http://www.panoramabg.info/index.php - Хотел Панорама

http://www.ehotels-bg.com/component/option,com_estateagent/act,o … /id,33/Itemid,16/ - село Чифлик/Троян

http://parkhoteldryanovo.com/accommodation.php - Парк хотел Дряново

http://www.fenerite.bg/fenerite-hotelinfo.html - Хотел Фенери- Кметовци
Виж целия пост
# 16
Колежке прегледах и твоите предложения Grinning
 Хареса ми най-много http://www.hotelaprilci.com/hotel/index.htm - Хотел Априлци много красив ми изглежда и има детска площадка Peace
Аз съм била 2 пъти в Дивата с.Чифлика /4-то предложение/ хубав е хотела,но не мисля,че е подходящ за деца,малка е градината /почти я няма/ няма люлки и тем подобни подходящи за малки деца ,а  басейна се ползва от цялото село и околията и е голяма навалица и денем и нощем /пияни тинейджъри/Имам снимки от там,но само на хартия...не мога да ви ги покажа Rolling Eyes
Ми така...аз си "заплювам" Марагидик,Априлци и Панорама ми хареса  Grinning
Ще сложа и твоите проедложения при моите и така да са на едно място ,да се откриват по-лесно Peace
Виж целия пост
# 17
 И  аз се записвам на мен най ми допадат: От предложенията Марагидик и Априлци    Simple Smile
Бях изпуснала и Панорамата става тъкмо видях че и там има полянка с детски парзалки

Искам и да попитам защо всички дати започват от неделя ,неможели да включим и съботата че на мен малко ще ми е трудно да отделя мъжо от работа 3 дена както сте писали понеделниците и вторниците,неможели да е срещата даречем петък ,събота и неделя   Thinking
Виж целия пост
# 18
Маги какви понеделници бе душа,ти за коя година гледаш календара Grinning Всички дати започват от петък...събота и неделя Peace

Защо никой не ми отговаря на въпросника ?Crossing Arms
аз ще си отговоря сама Grinning

Цитат
1.Устройва ли ви решението,което взехме срещата да се състoи в центъра на България и по точно във/около Велико Търново?
2.Какъв хотел предпочитате,по тих и закътан / в някое селище/ или на пъпа на града?
3.Каква стая ви устройва-единична,двойна ,апартамент или друга?
4.Колко нощувки предпочитате?


1. Устройва ме!
2. В някое село,близо до гора!
3. Двойна!
4. 2 нощувки /петък и събота/
Виж целия пост
# 19
1. да
2. първото
3. двойна
4. две
 Ар ю хепи????
Виж целия пост
# 20
леллеееееее  ooooh! какъв съм заплес аз гледам МАРТ месец  ooooh! ooooh! извинявайтеее

на въпросите :
1. дА устройва ме
2.В някое село,близо до гора!
3.двойна
4.за 2 нощувки( и аз съм за петък и събота)

ужас и аз съм тая в анкетата дето отговори никоя дата не ме устройва  ooooh!
Виж целия пост
# 21
За срещата - казвам ви, ни дъжд, ни буря ще ме спрат! Там съм - много искам да се запозная с всички  Hug
Сис, отговарям ти на въпросника!  Hug

1.Устройва ли ви решението,което взехме срещата да се състoи в центъра на България и по точно във/около Велико Търново? - Да, устройва ме
2.Какъв хотел предпочитате,по тих и закътан / в някое селище/ или на пъпа на града? - Тих и закътан, да ни е по-спокойно
3.Каква стая ви устройва-единична,двойна ,апартамент или друга? - двойна стая
4.Колко нощувки предпочитате? - две нощувки

Аз съм за датите 15, 16 и 17 май - не че на другите дати няма да дойда, но в началото на май планираме кръщене, та ще ни дойде повечко... но както реши групата, няма само с мен да се съобразявате  Hug
Виж целия пост
# 22
Предварително ви се извинявам,че всеки 2 пост ще е мой Blush ама такава съм си!Като се запаля по нещо....аз отговорих за 15,16 и 17 май понеже тогава ще е по топло,а седващия уикенд са абитуриентските балове  Crazy
Ако знаете колко искам тази среща да се състои Grinning
Виж целия пост
# 23
1. Устройва ме!
2. В някое село,близо до гора!
3. Двойна!
4. 2 нощувки /петък и събота/
Виж целия пост
# 24
Сис, мерси за труда ! Отново! Вие с Еммата и Бис, направо умора нямате Simple Smile
А сега по темата Simple Smile
Аз съм писала в анкетата 8,9,10 май,но може и други дати, стига да няма абитуриенти и да е през май, защото ще правим рожден ден и кръщене през април и няма да успеем и 3-ти ангажимент да поемем  Mr. Green
На въпросите:
Преписвам от Ванииван дословно Simple Smile
1. Устройва ме!
2. В някое село,близо до гора!
3. Двойна!
4. 2 нощувки /петък и събота/

Претенции нямам кой знае колко големи, надявам се и цената да не е много солена.Сега нямам време да прегледам основно предложенията,разчитам на вас  Hug
Виж целия пост
# 25
Да се включа и аз,принципно гласувах за 8,9 и 10 май,наистина е добре след  всичките празници-лични и национални.
1.Устройва ли ви решението,което взехме срещата да се състoи в центъра на България и по точно във/около Велико Търново?- Да
2.Какъв хотел предпочитате,по тих и закътан / в някое селище/ или на пъпа на града?- около града
3.Каква стая ви устройва-единична,двойна ,апартамент или друга?-двойна
4.Колко нощувки предпочитате?- една или две(нямам претенции)
 Нямам никакви претенции всъщност  ,където и когато  кажете ще се опитаме да бъдем там.

Виж целия пост
# 26
Здравейте малки, големи и още по-големи момичета и момчета!  Hug

Сис, много благодаря за инициативата и ентусиазма, с който си се заела да ни организираш.   bouquet

Ето и моите отговори на въпросите:
1.Устройва ли ви решението,което взехме срещата да се състoи в центъра на България и по точно във/около Велико Търново? - Да
2.Какъв хотел предпочитате,по тих и закътан / в някое селище/ или на пъпа на града? - По-тих, по-закътан, по-уютен с достатъчно пространство и зеленина за малките и големите разбира се   Mr. Green
3.Каква стая ви устройва-единична,двойна ,апартамент или друга? - Двойна стая
4.Колко нощувки предпочитате?
- 2 нощувки, предвид времето и разстоянието

Хотели от тези които досега сте изброили - Марагидик на първо място /струва ми се особено подходящ/, х-л Априлци на второ

За съжаление все още не мога да кажа дати, но веднага щом съм наясно ще гласувам и за това.

Поздрави на всички! И дано успеем да се организираме, ще бъде страхотно, сигурна съм!  Heart Eyes  Wink
Виж целия пост
# 27
1. Устройва ме!
2. В някое село,близо до гора!
3. Двойна!
4. 2 нощувки /петък и събота/
И аз клоня към тези отговори!  Peace
Виж целия пост
# 28
Привет и от мен! Стане ли въпрос за ходене, аз съм винаги готов! Peace
Още не съм говорила с мъжо, но гласувах за датите, 15,16 и 17 май. Тъкмо и нашия рожден ден ще е минал.
Сега да ви кажа, от личен поглед Wink, Бръшлян-а в Трявна, не е подходящ. Той е само апартаменти, и къщички. Апартаментите добре, но къщичките са със спалня, детска и трапезария, т.е за голямо семейство. Балювата къща,..мислехме да ходим там за Никулден, но след прочетените коментарии в нета се спряхме. Базата била доста зле, а наблизо минавала и жп линия, от която се тресял целия хотел. На Фенерите на съм нощувала, но дворът е много подходящ за деца, както малки така и по-големи. Има детски кът с парзалка и т.н.
1. Устройва ме!
2. В някое село,близо до гора!
3. Тройна!
4. 2 нощувки /петък и събота/, ако мъжо се "опъне" може да дойдем само за една нощувка. Peace
Виж целия пост
# 29
Хайде и аз да се запиша, въпреки че е много рано Blush
1.Устройва ли ви решението,което взехме срещата да се състoи в центъра на България и по точно във/около Велико Търново? - определено да Peace
2.Какъв хотел предпочитате,по тих и закътан / в някое селище/ или на пъпа на града? - нямам претенции
3.Каква стая ви устройва-единична,двойна ,апартамент или друга? - апартамент, защото сме 4 броя Laughing
4.Колко нощувки предпочитате? - лично аз 2, но всичко зависи от "началството" Wink
Априлци, според мен не е много подходящо като дестинация, ако ще се съобразим да е по средата на картата, въпреки че там мога да не ползвам хотел Sunglasses
"Бръшлян" според мен е чудесен избор. Вече писах в отчетната защо, само ще допълня, че в хотела всичко се води апартаменти, но повечето са си нормални двойни стаи със спалня Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия