Преса за "вафли"

  • 110 265
  • 487
# 195
Ами попитай ги ,излиза 34 лв. с доставката и идва за по малко от два дни,аз я поръчах в четвъртък следобед и в събота сутрин бяха при мен пресите  Peace
Виж целия пост
# 196
А дапитам как се плаща? Може ли линк към пресите?
Виж целия пост
# 197
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=S … 9#ShippingPayment
Ето това е линка,плаща се чрез Пейпъл с дебитна/кредитна карта.
Виж целия пост
# 198
И с българските ли може или само на мастър кард?
Виж целия пост
# 199
Аз плащам с виза електрон. Ако имаш нужда от нещо, ще помагаме, само казвай.
Виж целия пост
# 200
Totally*Av4e, колко платихте за доставка, какви са тези допълнителни 5 паунда Each Additional Item newsm78
Виж целия пост
# 201
Totally*Av4e, колко платихте за доставка, какви са тези допълнителни 5 паунда Each Additional Item newsm78

Цената на пресата е 8.99 паунда, а доставката 5.99 паунда. Тези 5 паунда, за които питаш, са за всяка допълнителна бройка. Т.е. ако поръчаш две, или три, и т.н. за всяка следваща бройка цената за доставка е по 5паунда. Но в една поръчка. Намалят по 99 стотинчици.
Виж целия пост
# 202
Мерси, *Av4e, аз си го преведох това Each Additional Item, ама нали съм нова в онлайн пазаруването и не схванах логиката  :Lil: за коя всяка допълнителна бройка става въпрос, но сега вече знам     bouquet.
Виж целия пост
# 203
Момичета спяла съм се на две преси понеже аз съм малка и не мога от други страни в БГ я няма ЕВТИНАТА преса...
http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025117
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026799
 Praynig Praynig Praynig Praynig Кажете коя е по-добрата!

Аз имам Ровентата от 1-вия линк. Много е хубава.Имам я от една година,в началото се правех всеки ден,сега по рядко но си е пушка.Много си я обичкам,страшна работа ми върши,прически квито щеш.За другата не знам нищо.
Виж целия пост
# 204
А колко паунда  е доставката......в сайта пише 2.99 ? Simple Smile И мога ли да поръчам с карта ДСК Макс Confused
Виж целия пост
# 205
А колко паунда  е доставката......в сайта пише 2.99 ? Simple Smile И мога ли да поръчам с карта ДСК Макс Confused


Не знам за кяо питаш. Ако е тая от И-бей, доставката е 5.99 паунда. Вероятно ти гледаш цената за Англия 2.99.
Виж целия пост
# 206
Да, да.....разбрах вече за България колко е Simple Smile И как мога да я поръчам?
Виж целия пост
# 207
Регистрираш си картата (дебитна или кредитна) тук и след това поръчваш пресата като плащаш през Пейпъл Peace
Виж целия пост
# 208
Момичета,може ли да помоля тези от вас,които имат тази преса http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=S … 9#ShippingPayment  ...за снимки,но на самата преса,с приставките... bouquet
Виж целия пост
# 209
Аз ще мога най-рано утре да покажа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия