Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво да правя, ако не ми бъде предоставена рецепта за лекарство, което свършва?
Какво е Депакин сироп и какви са неговите предупреждения?
Може ли високата доза на Depakine да доведе до възбуда и други симптоми?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво да правя, ако не ми бъде предоставена рецепта за лекарство, което свършва?
-
Какво е Депакин сироп и какви са неговите предупреждения?
Депакин сироп е лекарство, използвано за различни медицински състояния, включително епилепсия. Предупрежденията за лекарството включват възможността за развитие на хепатит. Въпреки това, невролозите могат да препоръчат приемането на Депакин при наличие на хепатит, като организмът сам трябва да се справи с болестта.
-
Може ли високата доза на Depakine да доведе до възбуда и други симптоми?
Високата доза Depakine може да причини възбуда и други нежелани реакции като често събуждане през нощта, нервност, намален апетит и често плачене. Препоръчително е да се консултирате с невролог на детето, за да определите дали симптомите са свързани с дозата на лекарството и да предприемете необходимите корекции.
-
Какво е радедорм и защо е трудно да се намери в аптеките?
-
Какви са препоръките за предписване на лекарства на деца с епилепсия?

Днес правихме ЕЕГ-ужас.Оказа се,че най-вероятно от Ривотрила сме се влошили.Сега трябва да го спираме и да почваме Ламиктал.И започват едни схеми на спиране на едното и почване на другото направо ще се побъркам.Ами ако и това лекарство се окаже неподходящо?
А на последък ми правеше впечатление,че малката започна трудно да помни-това също било от Ривотрила.Сега вече не знам какво да очаквам,съвсем се отчаях
.Единственото което ме радва е че мога да споделя с вас-хора които могат да ме разберат.
. До окончателното му спиране ще минат месеци, може би. Но с надеждата ,че после нещата ще се оправят, ще го даваш още малко. Дано новата терапия подейства отлично
Вярвай! 