Епилепсия - тема 5

  • 42 090
  • 459
# 390
Mama Ani имам един въпрос към теб в един от първите ти постове прочетох че малкия има проблем с очите и с едното не вижда на 80% а с другото на 40%. Ирена също има сериозен проблем с очите, тя има частична атрофия на лявото око, а в дясното не знаем защото има ексудация и не може да се огледа зрителния нерв. Та въпроса ми е вие при кой офталмолог сте ходили и кой ви определи процентите на зрение много ме интересува това, искам и аз да посетя този офталмолог при когото сте били за да определи и на Ирена зрението, тя със сигурност го има, но не знаем колко процента е.
Виж целия пост
# 391
Сияна
 на нас ни го определиха в Русия. Но на 1 год, ще отидем в военна болница. Там ми казаха че са най добрите. Пробвай там, защото детето трябва да се упои.
Виж целия пост
# 392
Mamma Ani,за каква упойка става дума!
А относно очните проблеми тук във форума си има тема и за онлайн консултация с офтамолог!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332940.150
Виж целия пост
# 393
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=334527.150
Виж целия пост
# 394
Ванче, моля те ако имаш GSM-а на доктора да ми го пратиш на лични.Опитах да се свържа, но става някакво преплитане на номера и три пъти вместо в кабинета му, звънях на Рецепцията на хотел "Ривиера"
Виж целия пост
# 395
nikiki ,желая ви успех! Hug
Виж целия пост
# 396
Благодаря!!!!!!!!  bouquet Важното на този етап е да разберем какво й е, че времето минава, лекувахме се, без да знаем от какво, а никой нищо не казва, изследванията се разминават!Утре пак като ги пуснем, ще ги засека с първите и вторите, дано не е още по-объркано Tired
Виж целия пост
# 397
ЧРД на Дебора на tedka*!!!
Да е жива здрава и да раздва много мама и тате!!!
 newsm59  bigdance2 nbirthday
Виж целия пост
# 398

Честит рожден ден на Дебора,
да расте здраво,велело,усмихнато и много щасливо дете за радост на мама и тати   party023
 bdbaloni smile3510 bdbaloni Tada
Виж целия пост
# 399
 baloni newsm59  party006Дебора  newsm51да си здрава,щастлива и винаги обичана newsm18  party002
Виж целия пост
# 400
 happy bdДЕБОРА! Да си жива , здрава и много щастлива!  bigdance2
Виж целия пост
# 401
Много се извиявам, че нахлувам в темата ви. Аз не съм съвсем за тук, но не знам кого да попитам, а лекарката ми мога да я попитам чак в сряда.
Миналата седмица, след ЕЕГ, смениха диагнозата ми от Мигрена на Епилепсия и ми предписаха да пия Топамакс 100. Проблемът е, че откакто започнах лекарството чувствам световъртеж, напрежение в главата и леко разконцентриране на зрението. Също така съм станала ужасно зла и кисела.
Исках да попитам дали някое от вашите деца се лекува с това лекарство и има ли проява на гореспоменантите симптоми или някакви други???
Ще съм благодарна за всичко, което може да споделите с мен, защото съм много изплашена...
Виж целия пост
# 402
                           newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59
                            nbirthday ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕБС!ТЕДЧЕ ДА ТИ Е ВСЕ ТАКА ЧАРОВНА, ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА! nbirthday
 party023          party023           party023            party023            party023           party023             party023           party023          party023        party023          party023         party023                 party023           party023           party023            party023            party023           party023             party023           party023          party023     
Виж целия пост
# 403
 newsm59 newsm59 newsm59 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен. Полежелвам на малката много здраве, щастие и късмет и много да ви радва bdbaloni
Виж целия пост
# 404
 newsm59       nbirthday      party023

Честито и от мен на рожденничката. Tada
Да е жива и здрава и само радости да носи на мама и тати.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия