Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са най-добрите превръзки за родилки?
Как се затопля зехтинът за бебето?
Какви са препоръките за бебешка козметика?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са най-добрите превръзки за родилки?
Форумът споделя опит с различни видове превръзки за родилки. Една майка споделя, че най-добрите превръзки, които е намерила, са големи памперси, които са вършили страхотна работа, особено през първите 2 нощи. Друга майка предпочита нощните превръзки на марката Always, които са й били препоръчани от приятелка, родила преди 2 месеца.
-
Как се затопля зехтинът за бебето?
-
Какви са препоръките за бебешка козметика?
- Формулата споделя различни препоръки за бебешка козметика. Една майка споменава, че е закупила голям сапун на Клоран, който мирише на бебе и планира да го използва за цялото тяло на бебето. Освен това тя споделя, че за дупетто на бебето използва паста от Клоран и дефламол, като последният е бил препоръчан от лекар. Друга майка предпочита козметиката SebaMed Baby, тъй като се продава в аптеките и има зимен крем, който я удовлетворява. - Препоръчително е да изберете естествена бебешка козметика, като например продуктите на WELEDА. Освен това SEBAMED е добър избор за майки, които търсят медицинска козметика, особено ако имат проблеми с кожата на бебето. - При избора на козметика за бебето е важно да се вземе предвид типът кожа на бебето. Някои деца може да са чувствителни към определени продукти. Препоръчително е да изберете козметика, която е подходяща за чувствителната кожа на бебето. Относно крема и олиото за тяло, те се използват за масаж след къпане, като масажът се препоръчва да започне след първия месец всяка вечер. След всяка смяна на пелената се препоръчва прилагането на крем, особено ако има проблеми с подсичането.
-
Кои са най-добрите нощници за родилки?
-
Какво представляват лохиите след секцио?
Ще си раждам в Севлиево най вероятно нормално при шефа на АГ отделението ни
За шишетата няма да се притесняваш аз си взех ама на Bfree щото тия лимонадените ме притесняват малко понеже като дръпнеш да го извадиш от устата на детето се вади и биберона от шишето и става голям мундарлък
някога мнооого отдавна през Май 2008 и аз влизах в тях успешно то и сега така де ама до коленете
Дано да ми мине до сряда,но едва ли...




Друго си е човек да излезе малко, пък като си оправиш и прическата е друго нещо 
Много здраве, любов и късмет. Здраво и послушно бебче и много грижи за двама ви от страна на любимия
Дано серумът да ги заличи...
Вчера бях решила да прикоткам съпругът в леглото, обаче той понеже ми знаеше "коварните" планове и с много усилие на волята се фръцна от спалнята и ме остави сама с моя сексапил
Любимият като ме видя и от вратата ме почна:" Ама ти твърдо си решила да раждаш днес! Ами вземи размести и диваните, ако искаш! Нали съм ти казал, преди 20ти не отивам никъде, ако искаш хващай влак, автобус или стоп" 