Някои се кърмят вече, а останлите чакат ЯНУАРСКОТО човече:):):)

  • 15 922
  • 290
# 195
здравейте,
аз вече ще се оправям сама-майка ми си замина Confused,добре поне че Евгени е кротък и си спи през нощта Heart Eyes.Дари прави малко магарии,но като няма кой да става посред нощ за да й угажда,се надявам да й отминат капризите за вода,биберон,кукла...
sladur4esta,направо ти завидях за коремчето-моето не е било така от преди да забрененея с Дари-откакто родих тази гигантка съм все едно бременна в петия месец.това ми е болна тема-сега ще слагам колан,а и съм се замислила за пластика-полудявам като го видя този корем Sad Sad Sadто не е само отпусната кожа,но и самите ми мускули са преразтегнати Outta Joint
извеждате ли вече бебоците навън-вчера Евгени вися 1час на терасата и спа като къпан Wink,днес е за два часа-само да пекне малко слънчице....
ааа,и да питам-имате ли още течение след раждането newsm78.моето спря още на 6-7ден и сега пак започна.дали не е МЦ newsm78-много бързо ми се струва,а от друга страна два дена сякаш ме боля яйчник,а аз си мислех,че е от операцията.....явно съм готова за трето hahaha Sick
Виж целия пост
# 196
Добро утро! (то ден вече де..)

Дребзито сега задряма и викам да ви драсна някой ред да се оплача и аз  Laughing Опитвам се сега да си попълня разни декларации, приложения и молби за отпуски  ooooh! чак главата ме заболя, нищичко не разбирам - то 42 дни след раждане, пък 180 дни, пък остатък до 315, ама нали сега имаме 410... уфффф, ще звънна до офиса да ме светнат, че...хал хабер си нямам дет се вика...

Сладурчеста,... завидях ти за корема, да знаеш... Моят още един отпуснаааат... и забравих да питам доки кога мога да слагам колан, че нали съм с разрезче.. (е, тя принципно каза да си живея живота както преди, демек, че не ми пречи тоя разрез, ама знам ли...  newsm78). А Никола вече е заприличал на човек  Wink  Peace Много дебеличък, с гънчици, както си трябва  Simple Smile Кога ли и моят мишок ще заприлича на нещо различно от кокали в кожа?  Rolling Eyes

Ааа - и още нещо да ви се оплача... Гърдите ми отначало дето бяха препълнени, твърди и болезнени... сега са меки не като мекици, ми като... и аз не знам кво... снощи даже нищо не тече от едната...  Sad Но го отдадох на това, че вчера хич не бях спала, та като дремнах тая нощ май има резултат - почна леко да пуска пак... Така че сега отивам да ям и после да спя! (ако мога...)

Хубав ден, момичета!!!
Виж целия пост
# 197
Моя доктор категорично забрани ползването на колан след раждането- каза, че възстановяването няма да е по-бързо, дори напротив- трябва да оставим на тялото само да си свърши работата
Влязох да раждам със обиколка на корема 96, в момента "талията" ми е 81 см  Flutter, мисля че е добро постижение без колани и упражнения

Сънич, прекрасни снимки, браво  Hug то твоето дете готово отгледано бе  #Crazy моята като мишка  ooooh!
Виж целия пост
# 198
Привет и от мен!
Ох,снощи пак не можах да спя изопщо и сега съм като разбита.Вече много ми тежи корема и не мога място да си намеря.Да идва другата седмица и да се свършва вече..........то не че после ще спя повече де,ама поне да ми олекне.
Браво на Мим и Сладурчеста!Ами то хич не ви личи,че сте раждали бе момичета!Аз това май никога няма да го постигна.......
Като ви чета и кърменето си е сложна работа........ама за сега съм твърдо решена да не се предавам и да се кърмим,пък ще видим какво ще се получи в действителност newsm78
Приятен ден на всички.......мамчета с бебчета и мамчета с коремчета! smile3525
Виж целия пост
# 199
Наминавам не бегом да ви зарадвам с една прекрасна новина: ЛЕНО си има момченце! Родило се е тази нощ, 53 см. и 3450 Кг- манекен!!!
Нека това толкова чакано бебе бъде радост и гордост на родителите си и расте здраво и щастливо!!!
 Hug  bouquet
Виж целия пост
# 200
Честито на Лено...Мила пожелавам ти  много радост, щастие и здраве!!!



Виж целия пост
# 201
Стига сте се хвалили с тия килограми и кореми  #2gunfire Ние , дето още се носим 2 в 1 и не се знае каква форма ще заемем след раждането , какво да кажем  newsm78 Ще си дърпаме ушите , ей! ( Иначе браво на Сладурчеста и на Мини , а и на всички други майчета , дето бременността е минала покрай тях , без да ги докосне   bouquet )
Виж целия пост
# 202
Честит малък принц на Лено!
Да е жив и здрав и много да радва мама и тати! А на мама - бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 203
Честито бебче на Лено! Отърва се най- накрая  Grinning
Сладурчеста, поздравления за фигурата.  Peace И аз так се надявам бързо да се възстановя  Praynig, предния път нито съм ползвала колани, нито упражнения съм правила, нито пък диети и бързо се възстанових, дано и сега да е така.
Бели Ружи, пожелавам бързо оздрвяване на каката! На мен много ми беше криво Гого като беше болен и си мислех как ще тръгна да раждам и ще го оставя неизлекуван. Благодаря ти за обяснението за нои.   bouquet Най- накрая си проверих болничните и пише, че е " по случая са започнати плащания"  newsm44
 
Виж целия пост
# 204
По въпроса за НОИ - току що говорих с тях и ми казаха, че днес правят превод по първият ми болничен към банката, тоест до два дни би трябвало да имам парите в сметката. Болничният ми е подаден на 23.12., а е с начална дата 11.12. Сега ще бъде изплатена частта за декември, а тази за януари може би ще е в края на месеца - ако благоволят.
Виж целия пост
# 205
И на мен сега само парите за декември ми превеждат, по сумата се ориентирах.
Виж целия пост
# 206
Честит мъж на Лено и бързо възстановяване
Виж целия пост
# 207
Пфууу, само моя болничен още е неподаден май, проверявам си редовно в сайта, ей сега ще звънна в нашето счетоводство, така разчитам на тези пари  Rolling Eyes /както всички тук де/ дано няма някакъв проблем
за изплащането- и на мен ми обясниха в темата за майчинството, че плащат месец за месец, а не на база дни в болничния
Виж целия пост
# 208


Честито и на мама Лено, да е много здраво и послушно момченцето им, перфектни мерки, браво  Hug!
Виж целия пост
# 209
Някое от родилите майчета или пък тези, които имат предишен опит - ползвали ли сте слинг?
Замислила съм се живот и здраве като се роди бебока да ползвам, защото от картинките ми се струва по-удобно от кенгуруто, което ползвах с дъщеря ми. Но от друга страна тези, които видях по разни сайтове ми се сториха доста скъпи като за парче плат с халки newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия