Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви проблеми споделят майките във форума?
Какви са някои от съветите, които майките споделят помежду си?
Какви са някои от темите, които майките обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви проблеми споделят майките във форума?
Майките във форума обсъждат различни проблеми, като например натрапчиви обаждания от роднини и приятели, стрес преди раждането, трудности с капките против колики, оплаквания от влага и черни петна след ремонт, неочаквани посещения в болницата, проблеми с хемороиди и запек и загриженост за здравето на бебетата.
-
Какви са някои от съветите, които майките споделят помежду си?
Майките споделят съвети за справяне с проблеми като хемороиди и запек. Те препоръчват използването на крем Pilex за лечение на хемороиди и приемането на Duphalac сироп за облекчаване на запека. Освен това те обсъждат опита си с хомеопатични лекарства като Arnica и Nux vomica, както и използването на прясно мляко като естествена превенция срещу запек.
-
Какви са някои от темите, които майките обсъждат във форума?
-
Какво представлява разкритието и какво означава, когато е 2-3 см?
-
Какво представлява тапата и какво означава, когато тя падне?
.Дари прави малко магарии,но като няма кой да става посред нощ за да й угажда,се надявам да й отминат капризите за вода,биберон,кукла...

,днес е за два часа-само да пекне малко слънчице....
.моето спря още на 6-7ден и сега пак започна.дали не е МЦ
чак главата ме заболя, нищичко не разбирам - то 42 дни след раждане, пък 180 дни, пък остатък до 315, ама нали сега имаме 410... уфффф, ще звънна до офиса да ме светнат, че...хал хабер си нямам дет се вика...
Много дебеличък, с гънчици, както си трябва
Кога ли и моят мишок ще заприлича на нещо различно от кокали в кожа?
, мисля че е добро постижение без колани и упражнения
то твоето дете готово отгледано бе
моята като мишка
Ние , дето още се носим 2 в 1 и не се знае каква форма ще заемем след раждането , какво да кажем 
, предния път нито съм ползвала колани, нито упражнения съм правила, нито пък диети и бързо се възстанових, дано и сега да е така.