Как да организираме сами детското тържество?

  • 114 094
  • 471
# 150
чудесни идеи   bouquet
Виж целия пост
# 151
Дойде момента и аз да изляза от рамката на детските клубове. Нищо лично към партитата там, просто на мен ми идва в повече това безкрайно бързане, да не превишим 2-та часа и точно, когато стане най- интересно - трябва да си тръгнем.
И затова тази година ще минем на варианта наемане на зала и тематично парти, без наети аниматори, а снаши си усилия  Peace
Друг вариант е РД на Витоша с много пързаляне, чай и торта Simple Smile

Благодаря ви за страхотните идеи, аз още не мога да си го избистря в главата, как точно ще изглежда Simple Smile и кой вариант да избера Simple Smile

Това, което знам със сигурност е, че иска Принцеско парти Simple Smile
Виж целия пост
# 152
Мина купона при нас, обаче аз имах нужда от реанимация, затова се забавих с разказването.
Накратко: 16 деца и 18 възрастни (броя и нас четиримата).
Ядене: за децата сандвичи, солети, сладки, еклери; за възрастните - освен това и салати и мезета. Сандвичите бяха около 250 (филийки от франзела) - изядоха се до последните две чинии, които си ги ядохме вечерта.
Тортата беше домашна, свекърва ми й е майстор, умопомрачаващ размер (1 м. на 50 см., височина около 20 см), правоъгълник с истинско барби отгоре, закрито с торта и вместо дреха - крем. Ще сложа и снимки, ама сега не мога.
Игрите: конец с бонбони, сляпа баба, ходене по въже, пукане на балони, рисуване на картинка, по двама скачане в чували, пукане на балони с дупе, надуване на балони (едни мънички, дето не може да се надуят), после ядене на торта без вилица и без ръце. Купонът стана страхотен, не им се тръгваше на хлапетата, а много и от родителите се включиха в игрите и стана още по-весело. За ситнежите (имаше на по 2 годинки 3 дечица) имаше състезание с колите на сина ми, оцветяване на картинки (предварително бях  разпечатала). Имаше подаръци за децата, наградки, нарисувах им лицата с бои (от тези за лице). Започна в 10 ч. духнахме свещичките в 13 ч., а последните деца си тръгнаха към 18 ч.
"Няма по-хубав рожден ден, мамо" - това ми беше наградата на мен. Определено не може толкова да се забавляват децата в клуб, като време, храна, игра и като пари също. Цялото приготовление ми излезе около 300 лева, като за родителите имаше и алкохол следобед.
Виж целия пост
# 153
Страхотно е удоволствието да си измислиш всичко сам, но когато нямам време Rolling Eyes...Наех си професионалист и всичко беше толкова весело...Горещо я препоръчвам 0898 58 78 91 Ирена - Бургас , клоун - аниматор...

Ех,Помполина.... и аз като теб  в началото започнах...
Файда няма,ако не си платиш за реклама тук...
Така, че или напиши нещо по темата или Ирена от Бургас да си преосмисли PR-стратегията Peace
Виж целия пост
# 154
Мина купона при нас, обаче аз имах нужда от реанимация, затова се забавих с разказването.
Накратко: 16 деца и 18 възрастни (броя и нас четиримата).
Ядене: за децата сандвичи, солети, сладки, еклери; за възрастните - освен това и салати и мезета. Сандвичите бяха около 250 (филийки от франзела) - изядоха се до последните две чинии, които си ги ядохме вечерта.
Тортата беше домашна, свекърва ми й е майстор, умопомрачаващ размер (1 м. на 50 см., височина около 20 см), правоъгълник с истинско барби отгоре, закрито с торта и вместо дреха - крем. Ще сложа и снимки, ама сега не мога.
Игрите: конец с бонбони, сляпа баба, ходене по въже, пукане на балони, рисуване на картинка, по двама скачане в чували, пукане на балони с дупе, надуване на балони (едни мънички, дето не може да се надуят), после ядене на торта без вилица и без ръце. Купонът стана страхотен, не им се тръгваше на хлапетата, а много и от родителите се включиха в игрите и стана още по-весело. За ситнежите (имаше на по 2 годинки 3 дечица) имаше състезание с колите на сина ми, оцветяване на картинки (предварително бях  разпечатала). Имаше подаръци за децата, наградки, нарисувах им лицата с бои (от тези за лице). Започна в 10 ч. духнахме свещичките в 13 ч., а последните деца си тръгнаха към 18 ч.
"Няма по-хубав рожден ден, мамо" - това ми беше наградата на мен. Определено не може толкова да се забавляват децата в клуб, като време, храна, игра и като пари също. Цялото приготовление ми излезе около 300 лева, като за родителите имаше и алкохол следобед.


Олелеееее.....1,50 м. торта Shocked.Вие за Гинес може да кандидатствате с такива размери Simple Smile.
Поздравления за свекърва ти!
Вие наистина сте имали Рожден (цял) Ден!Това му е хубавото у дома, че няма бързане и съобразяване с това, дали след вашия рожден ден има друг и помещението трябва да се изчисти и приготви.Обаче за реанимацията мога да си представя какво имаш в предвид!

Когато ти остане време, качи  някоя и друга снимка ( особено на тортата Heart Eyes).
Виж целия пост
# 155
D.Stoyanova, супер звучи!! Нямам търпение да споделиш снимки като ти остане време!
Виж целия пост
# 156
Изчетох темата на един дъх и останах възхитена от предприемчивостта и ентусиазма на майчетата, разписали се тук.
Тъй като аз съм много бедна откъм идеи разчитам на вашата помощ и идеи за предстоящия 8-ми Рд на Самуил. Мястото е осигурено. Сравнително широко е. не мога да избистря концепцията в главата си. Как да направя интрото?Ще има игри и победителят ще получи правото да спука балон, в който пише следващата задача/игра и накрая ще стигнат до кофчеже с парички/за ядене/ или някакви подаръци. Не искам участниците да са пирати,а да са добрите, които са по петите на пиратите и накрая откриват откраднатото от пиратите имане. Какви да са участниците според вас?Не искам да питам синът ми,защото ще разваля изненадата! той ще се радва на всякакво тематично парти!Приемам идеи за игри на закрито.Но най-важна ми е самата концепция.От посрещането до финала.Моля ви, помогнете с идеи и предложения!
Виж целия пост
# 157
Хм,сега се сетих, че най-много ще се радва на футболно парти, защото тренира и е адски забавен.
Но пък за него си нямам абсолютно никаква идея!
Виж целия пост
# 158
Герка, то от добрите, които са по петите на лошите пирати до футболно парти има голяма разлика!

За да се получи максимален ефект от партито те съветвам да попиташ Самуил, кое от двете неща ( пират или футболист) ще са му по-интересни.
След това може да умуваме как да стане, че да се получи като изненада със страхотен ефект.
Виж целия пост
# 159
Питах го!Иска футболно! Sad Така между другото го "изфинтирах", така че не се усети много, много.
Но нищо няма да му казвам за сега,защото ако не събера достатъчно идеи за футболно ще прибегна до нещо по-традиционно. Обаче много ми се иска да го изненадам точно с това, което желае!
Виж целия пост
# 160
Футболното е лесно - аз имам едно парти Звезден Футболен Отбор - можеш да си доразвиеш фабулата - но общо взето да се върти на отбори, рожденикът е капитанът, може да се включат игри с любимите футболисти и аксесоари с тях и накрая черешката на тортата е Купата на Купите, която отборът печели. Има доста аксеоарчета за купуване и правене, но пък винаги става перфектно за мъжко парти. Както във всичко друго детайлите и хората правят нещото успешно.
Виж целия пост
# 161
Футболното е лесно - аз имам едно парти Звезден Футболен Отбор - можеш да си доразвиеш фабулата - но общо взето да се върти на отбори, рожденикът е капитанът, може да се включат игри с любимите футболисти и аксесоари с тях и накрая черешката на тортата е Купата на Купите, която отборът печели. Има доста аксеоарчета за купуване и правене, но пък винаги става перфектно за мъжко парти. Както във всичко друго детайлите и хората правят нещото успешно.

Абе лесно, не е толкова лесно. Те откъслечните идейки ми се въртят , но цялостната концепция не мога да я измисля. Ясно, че ще има игри, щафети, но как да представя целта..и много други въпроси.
Надявам се valinia_ruska  да се включи по същество когато може1
Виж целия пост
# 162
Хубавото за начало е че имаш място (широко ), където да организираш футболното парти.След като направите списъка с гостите е време и за поканите.Хубаво е самата покана да е под формата на билет за футболен мач.Ако си на "ти" с компютри можеш да сътвориш сама подобна,ако ли не помоли някой твой познат, който би могъл да ти направи подобна услуга ( използва се програмата Фотошоп).Аз имах някъде в моя компютър подобна и като я намеря ще ти я пратя.Вътре шеговито можеш да напишеш "Начало на футболния мач ( парти)", "Шампионската лига ще се проведе на стадион (адреса, на който ще е купона)","Рефери на мача (примерно твоето име!)","В полувремето(можеш да напишеш някакъв горе-долу час) ще има сладка изненада( демек тортата)" и "Второ полувреме до ( можеш да посочиш час, в който родителите да дойдат да ги вземат).Ето ти една примерна покана ( не като билет за мач!):
http://www.yatego.com/us-superstore/pdf,4ad34abf46cf0,8-x-fuЯball---einladungen----kindergeburtstag

Ако гостенчетата са примерно тези, с които Самуил тренира футбол,  можеш да напишеш в поканите, да дойдат направо с екипите на тържеството.Така и костюмарската част си я решила и няма да ти се налага да купуваш някакви футболно трико примерно.

За декото....ще развихриш фантазията си.Ако синът ти има някакъв любим отбор, намери от тези  клубни шалове, които се продават и окраси с тях,може и някоя и друга футболна тениска на любимия отбор да поставиш някаде неглеже да виси ( но така, че да се вижда), трябва и навременно да погледнеш къде се продават балони под формата на футболна топка.На този сайт има подобна и дори можеш да направиш онлайн поръчка с доставка до дома :

http://www.kuku-bg.com/products.php?pcatid=72&catid=72&i … amp;currentPage=2

Поогледай се и за други артикули, които би могла да използваш като декорация ( това е и въпрос на пари!).

За всяко дете- гостенче можеш да приготвиш някакъв малък подарък.В торбичка можеш да сложиш свирка,малък ключържател с футболна топка, молив отново с подобен мотив и т.н.Сама реши, дали да им го дадеш в началото, когато пристигнат или в края на тържеството.

Утре ще ти напиша още, че сега и аз отивам на парти ( но не футболно Grinning)


Виж целия пост
# 163
Страхотна си! Hug
Виж целия пост
# 164
Чичко Гугъл дава доста идеи http://www.google.bg/search?sourceid=navclient&aq=2&oq=f … tball+party+ideas
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия