Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 Тема № 10

  • 12 545
  • 275
# 255
и аз искамммм парола, като отида на наши снимки, не откривам албумаааа, ПОМОЩ  Embarassed
Виж целия пост
# 256
много яки снимки ще взема и аз да кача
Виж целия пост
# 257
може ли и на мен парола, моля baby_neutral
Виж целия пост
# 258
Благодаря ви за успокоението  Hug Дано не навреди на бебчо  Praynig Rolling Eyes
Виж целия пост
# 259
 Djenni26 като влезеш в наши снимки в ляво пише потребител пишеш julskimami под него парола изчерпала си лимита си и немога да ти я пратя изтрий нещо
Виж целия пост
# 260
Mambina и на мен са ми излизали може да е защото сега кожата ти е по чуствителна
Виж целия пост
# 261
Хайде и аз да се запиша вече стига само съм ви чела.Първа бременност  в 14г.с съм.Днес ми казаха и пола ще е момче.
Виж целия пост
# 262
Amanda добре дошла и честит ти мъж Hug
Виж целия пост
# 263
Еййй, нямате изчитане бе мацки  Mr. Green

Аз днес ходих по доктори и съм доволна. Минах при ендокринолога да си пусна изследвания, че е добре да си следя тези проблеми през бременеенето. После бях на консултация качила съм 1 килограм, кървно дакорах като косминавтъ 125/80, а това ми е най-голямата фобия от пустото високо кръвно. Пуснаха ми и изследвания урина и кръв за ПКК, васерман и австралийския антиген. Следващия месец ще са вагиналните екстри  Flutter Видях и човечето, много е мъничко и маха с ръчички и изобщо ми стана ужасно мило.

По въпроса с казването аз и двата пъти информирах нацията и международните информационни агенции в мига, в който видях двете черти, идеше ми да крещя и го направих. За мен бременеенето не е някаква тайна конспирация, ами трябва да си споделя радостта с всички. И понеже и двата пъти се оказва, че работя от вкъщи и работодател контретен нямам и за това не ми се налага служебно да крия.

За снимките, наистина има прекрасни мамчета в албумчето, големи красавици сте, аз няма да качвам, че да не ви развалям имиджа  Crazy

Берушка, ние също не сме бракувани и живеем в грях един вид  Mr. Green, но по-бракувани от това да имаме общо жилище и едно дете и друго на път не виждам аз. А го играем чичо Скруч, пестим парите от масрафа по сватбата  Money

Днес така ми се прияде риба, че беше неудържимо, сега мъжлето ще пържи, а аз потривам ръчички. Хайде стига съм досаждала, отивам да полегна, че ми се затварят очите.

И не на последно място да похваля мъжлето, спечелил е томболата на една компютърна фирма и от днес сме с нов цифров фотоапарат, дано така да ни върви през годината  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 264
и аз искамммм парола, като отида на наши снимки, не откривам албумаааа, ПОМОЩ  Embarassed
И аз.......... ooooh!
Виж целия пост
# 265
Ии голяма е зараза тоя албум, качих и аз снимки.
На някои са им са се изтрили имената, например на Галето, не знам що така. Знам, че е тя щото разглеждах албума когато първия път беше нашумял...

Момичета не знам къде е това наши снимки дето го виждате, аз намирам албума като напиша името и паролата - той е един единствен и се казва ПРЕДСТАВЯНЕ. Като кликнете на текста или на картинката влизате в него...
Виж целия пост
# 266
Искам и аз паролата на албума  Blush
Виж целия пост
# 267
абе, хора, това (албума) в началната страница на нашата тема ли е или на сайта??????????????????   Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 268
Влизате в сайта www.snimka.bg , в дясно въвеждате потребителското име - julskimami , а отдолу паролата. После е лесно с оперирането в сайта  Peace

Amanda,кога ти е терминът ?
Виж целия пост
# 269
sisko ти съвсем се обърка  Wink Линка към албума е в началото на нашите отчетни теми, понеже албума си е само наш и чужди хора не може да го гледат, така де  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия