Отчет на набор 2003 - 41!

  • 15 807
  • 292
# 75
viki_hrisa  страхотна малка госпжица си имаш.А пък Габи има същата шапка.
Madi голям мъж вече цели 6 год.
Irka супер са малките дами.
Виж целия пост
# 76
Моята е 122 см 23кг.
Тя пак е болна  ooooh! .Кашля много и и е запушен носа -борим се .Дано се разминем с АБ Praynig Praynig Praynig


ЧРД на Свилен -много здраве !

Много хубави снежни снимки Hug
Виж целия пост
# 77
Тя пак е болна  ooooh! .Кашля много и и е запушен носа -борим се .Дано се разминем с АБ Praynig Praynig  Praynig
Дано и' се размине! fingerscrossed А не си ли мислила за хомеопат?След поредица изпити АБ,водя Дани вече при такъв. Tired
Виж целия пост
# 78
Тя пак е болна  ooooh! .Кашля много и и е запушен носа -борим се .Дано се разминем с АБ Praynig Praynig  Praynig
Дано и' се размине! fingerscrossed А не си ли мислила за хомеопат?След поредица изпити АБ,водя Дани вече при такъв. Tired
Ами мислила съм обаче в нашия град няма класически хомеопат Thinking
Виж целия пост
# 79
здравеите и от нас моята принцеска е 120см и 22кг на мен ми се струва слаба.много е капризна за яденето                                                                                                                                                                  ЧРД на Свилен да е жив и здрав и много да ви радва newsm59 newsm38
Виж целия пост
# 80
Кристиян е 20 килограма. За последната година не е наддал изобщо, само расте на височина. Доста е слабичък.
Утре ще ходи на гости при свекърите и мисля да си почина максимално, въпреки бебето. Цял ден ще лежа и ще пия чай от липа (мразя го)! Нищо няма да барна.  Sunglasses В събота пък ще се подготвям психически за неделята, когато ще си дойде и ще ми къса поне два дена нервите, защото ще е разлигавен до нетърпимост, както всеки път.
Добре дошли на cvetimira и наборчето!
Виж целия пост
# 81
Утре ще ходи на гости при свекърите и мисля да си почина максимално, въпреки бебето. Цял ден ще лежа и ще пия чай от липа (мразя го)! Нищо няма да барна.  Sunglasses
А така, Peace за каузата "И аз съм човек".
Аз искам да се оплача,че тая седмица пак са малко деца в групата  на Дани.Преди обяд са си  в тяхната,а следобяд по другите. ooooh! Омръзна ми да обикалям по етажите,ама като има безхаберни родители и не си водят децата,останалите "страдат". Rolling Eyes Не може от 25 деца да идват само 5-6,при положение,че не са болни всичките все пак?!... Crazy
Виж целия пост
# 82
От първа страница се вясвам чак тук,ама всичко прилежно си прочетох Joy
Ирка,ей тая снимка не знам защо,ама много ме развесели..http://www.snimka.bg/album.php?album_id=57766&pid=1110631
Нинджата в крайна сметка си остана в къщи!Доволен е!Има и угаждане,има и решаване на задачки,има и филмчета,има и спане!Аз сама си признавам,че съм майка-звяр Laughing
За носа да ви кажа...вече забравих къде четох за тази прословута"сребърна вода".Като първи скептик на родината,едвам се навих да купя едно шишенце!Останах изключително доволна.Трепе бактерии до край! Peace
Къде се изгуби Росито23?
И на края -да честитя на нашия рожденик!6 години не са шега работа,ей!Само,дето хората бяха казали,че първите 6 или7 години са най-важни!Тъй както вървят при нас нещата..май хората бая ще се побутват и ще си викат-а,бе нямаше ли тази нинджа майка да го възпита Joy Joy Joy
 newsm59  party023 Желаем на Свилен здраве и щастливо детство!



п.п.
Мамче,явно аз съм от "безхаберните" родители,дето не си пращат децата на градина Wink При нас бройката продължава да е 31 на куп.Кой болен-кой здрав....
Виж целия пост
# 83
Мамче,явно аз съм от "безхаберните" родители,дето не си пращат децата на градина Wink При нас бройката продължава да е 31 на куп.Кой болен-кой здрав....
еееее,31 е къде по приемлив брой от 6!Бих казала,че дори е пренаселено при вас. Joy Joy
Имаш предвид rosito123?И аз я мислих тия дни... Rolling Eyes
Но ви казвам вече Лека нощ,и до утре!  sleepuu
Виж целия пост
# 84
Добър вечер и ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СВИЛЕН.ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО ЩАСТЛИВ.
Виж целия пост
# 85
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СВИЛЕН!  newsm59
ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!   bigdance2  bigdance2
Виж целия пост
# 86
ЧЕСТИТ 6-ТИ (!!!) РОЖДЕН ДЕН НА СВИЛЕН И ОТ НАС С ПАВКАТА!
 newsm59
Благодаря за комплиментите. ДзверОт е 119,5 см.  Joy Записах го 120.  hahaha
Всички болнички бързичко да оздравяват!
ВикиХриса, аз пуснах Симеон за пръв път сам на училище в шести клас!
Виж целия пост
# 87
сврачето, голям смях си беше тогава! Laughing Тя Лъчка игра, игра с децата, измори се, легна си и си заспа под масата без проблем, пък ние и децата си продължихме празника! Laughing Така де, то първия РД си е за майката най-вече.


viki_hrisa , Вики е много сладка. Чак сега видях снимките.

Сега я премерих Дени- 106см. 18кг. Не е май от високите.




Виж целия пост
# 88
Тя пак е болна  ooooh! .Кашля много и и е запушен носа -борим се .Дано се разминем с АБ Praynig Praynig Praynig
Бързо оздравяване!!!  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 89
Охо, дошло пак време за мерки и теглилки Simple Smile Утре ще се отчетем и ние.

Ирка, пратете насам малко сняг, де Laughing
Тук днес беше само -19, но сняг няма. Румен само си мечтае за бой с топки и за огрооомен снежен човек. Засега само на картинка си ги гледа милия Simple Smile

И малко на патерици...
Чести Рожден Ден на Свилен!
Да е жив и здрав!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия