На море в Гърция

  • 203 583
  • 726
# 405
gadamer,  имаш ли саит на мястото където сте запазили във Вурвуру?
Виж целия пост
# 406
Някой има ли отзиви за istion club, май натам съм се насочила  Simple Smile ето и линкче http://astralholidays.bg/2005/main.php?pkt=5882&htlm=2
Виж целия пост
# 407
Някой има ли отзиви за istion club, май натам съм се насочила  Simple Smile ето и линкче http://astralholidays.bg/2005/main.php?pkt=5882&htlm=2
Браво! Много добре изглежда. И цените са много прилични. Само не видях има ли цени за двама възрастни и две деца?
Виж целия пост
# 408
май дават цени само за двама възрастни с едно дете
Виж целия пост
# 409
Ох, и тук да попитам...
Мъж ми ме агитира да ходим за седмица на почивка на о. Тасос, но на мен ми се вижда дълъг пътя (в Ямбол живея). С две хлапета на 3 години и 4 мес. които не искат да стоят в столчетата за кола и постоянно мрънкат за нещо, пътуването не е особено приятно. Та се замислям за нещо по-близо, около Александрополис, Макри, Платанитис или Фанари...но нищо не откривам в нета освен няколко хотела, а на нас ни се иска малко хотелче или вила, студио, да има дворче да играят децата и да е близо до плажа. Сигурно има много такива места, но аз вече седмица търся и на нищо не съм се спряла. Моля помагайте.
Виж целия пост
# 410
Eva Казаха ми, че от тази страна на Тасос е по - ветровито, на теб как ти се стори?
ние ходихме в края на юни не бих казала, че е ветровито, а пък и да е мисля по приятно ще е лятото.
Виж целия пост
# 411
Някой има ли отзиви за istion club, май натам съм се насочила  Simple Smile ето и линкче http://astralholidays.bg/2005/main.php?pkt=5882&htlm=2
хубав е, но имай предвид, че плажа му не изглежда точно така  Rolling Eyes а по-скоро така и така
Виж целия пост
# 412
И ние сме на Вурвуру от 28 юни до 5 юли - Top studio! Доколкото разбрах е близо до Кариди бийч, така че като се върнем ще разказвам!
Виж целия пост
# 413
 мошенници плажа му е гаден  Sad
Виж целия пост
# 414
 Grinning
мошенници плажа му е гаден  Sad
Laughing Тоя плаж на сайта им е някъде от Карибите май. hahaha
Виж целия пост
# 415
И аз пак да си подновя питането за двуетажните легла в сем. бунгала - удобни ли са, високи ли са  и пр.? Благодаря!

И аз питам за двойните легла. Че моите са на 9 и половина, дано не е тясно.

Чадърите категорично ли са платени? И какви са цените? На нас ни трябват поне два newsm78
Виж целия пост
# 416
И ние сме на Вурвуру от 28 юни до 5 юли - Top studio! Доколкото разбрах е близо до Кариди бийч, така че като се върнем ще разказвам!
Да близо е до Кариди, но иначе е на една гола поляна, близо до пицария  Peace
Виж целия пост
# 417
Момичета, препоръчайте ми някое симпатично хотелче, за романтичен уикенд с милото. НЯкъде на брега....да избягам за малко от БГ Heart Eyes И разбира се не много далече -  ще пътуваме с кола  Peace
Виж целия пост
# 418


Здравейте момичета,
след доста мислене решихме да сме в селото Metamorphosi в Ситония. Някой да е бил там?
Пише, че е малко селце...
Виж целия пост
# 419
В петък заминаваме натам, ако не ти е късно като се върнем след 10 дни ще разказвам  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия