Козметика Ланком,Клиник

  • 47 900
  • 263
# 135

All About Eyes на Clinique e любимият ми крем за около очите  newsm53
попива много бързо, освежава, подмладява  smile3521
Виж целия пост
# 136
Мен не ме подмлади Laughing Нищо особенно не е този крем. Не ми харесва.
Виж целия пост
# 137
Мен не ме подмлади Laughing Нищо особенно не е този крем. Не ми харесва.
Аз съм много доволна от него. Ползвала съм крем на Vichy и не бях доволна.....беше много лепкав и ме дразнеше, докато от този се чувствам супер и изглеждам 10 години по млада.  smile3521 А на теб защо не ти хареса и кой крем ти харесва?
Виж целия пост
# 138
Да бързо попива, не лепне и добре хидратира.Но само това. Този на снимката ми харесва. Избистря тена около очите ми, заличава малките бръчки
Виж целия пост
# 139
Имам пудра на Estee Lauder – доволна съм. Кремове не съм ползвала .Embarassed 
Заинтригува ме, би ли споделила дали попива бързо и дали лепне защото за мен това е много важно, също миризмата. Кремовете на Clinique които съм ползвала с изключение на моя фаворит за около очите ми миришат неприятно.
Виж целия пост
# 140
Много бързо попива.Не лепне. Незнам на колко си години, но този се води анти ринкъл.
Daywear Plus е много хубав дневен крем. Харесва ми и Advanced Night Repair . Тоника за мазна кожа съдържа глина и много хубаво матира.
Незнам какво друго те интересува.
Виж целия пост
# 141
И аз съм доволна от All About Eyes на Clinique . Пробвах най различни и все се връщам към него.
На ЕЛ съм ползвала и ми хареса този:


Виж целия пост
# 142
Другата седмица мисля да си купя някой на Estee Lauder и тогава ще мога да изкажа някакво мнение. За съжаление винаги пазарувам придружена от синът ми и не мога да прочета и погледна всяко кремче , а изборът е толкова голям.
Виж целия пост
# 143
http://www.test.de/themen/gesundheit-kosmetik/test/-Anti-Age-Cre … /1027737/1031537/
Виж целия пост
# 144
Бихте ли ми препоръчали крем за лице на Клиник за нормална към суха кожа, на 32 год съм. Супердефенс-ът дали е подходящ?
Зависи какъв ефект търсиш? Борба с първите бръчки? Заличаване на петна, червенина, пори, пъпки...? Овлажняване?  newsm78
За борба с първите бръчки и за овлажняване
Виж целия пост
# 145
Бихте ли ми препоръчали крем за лице на Клиник за нормална към суха кожа, на 32 год съм. Супердефенс-ът дали е подходящ?
Зависи какъв ефект търсиш? Борба с първите бръчки? Заличаване на петна, червенина, пори, пъпки...? Овлажняване?  newsm78
За борба с първите бръчки и за овлажняване
Препоръчвам ти да спреш цигарите като начало smile3503
Виж целия пост
# 146
Аз не пуша  Simple Smile
Виж целия пост
# 147
Бихте ли ми препоръчали крем за лице на Клиник за нормална към суха кожа, на 32 год съм. Супердефенс-ът дали е подходящ?
Зависи какъв ефект търсиш? Борба с първите бръчки? Заличаване на петна, червенина, пори, пъпки...? Овлажняване?  newsm78
За борба с първите бръчки и за овлажняване

Бих предпочела пред Супердефенса новия на Клиник Youth Surge SPF 15

Виж целия пост
# 148
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 149
Бихте ли ми препоръчали крем за лице на Клиник за нормална към суха кожа, на 32 год съм. Супердефенс-ът дали е подходящ?
Зависи какъв ефект търсиш? Борба с първите бръчки? Заличаване на петна, червенина, пори, пъпки...? Овлажняване?  newsm78
За борба с първите бръчки и за овлажняване
Аз ползвам доста неща на клиник, но не съм стигнала до серията за първите бръчки. Чувала съм много хора са доволни от repairwear. Имам вкъщи подробен наръчник на клиник и погеднах, че е подходяш за твоя тип кожа. Все пак те съветвам горещо на направиш теста в сайта, където накрая ще ти препоръчат продукти подходящи за теб. Това е най - доброто решение, защото незнаеш кой какво ще ти препоръча... http://www.clinique.com/#
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия