Камъни в бъбреците

  • 355 459
  • 752
# 360
Бихте ли ми казали,колко е доплащането(дарението)
Виж целия пост
# 361
Бихте ли ми казали,колко е доплащането(дарението)

Преди три години в Доверие беше 80 лв. + 4,80 еднодневен престой. Сега нямам представа. Ако някой има по -актуална информация да сподели.
Виж целия пост
# 362
Ако въпроса е към мен няма никакво дарение, всичко е клинична пътека. Поне според моя случай беше така, заплатих само за стенда 50 лв, това беше всичко. Отидох с направление и после той всичко ми даде, направленията за рентген и кръвни тестове.
Виж целия пост
# 363
Ако въпроса е към мен няма никакво дарение, всичко е клинична пътека. Поне според моя случай беше така, заплатих само за стенда 50 лв, това беше всичко. Отидох с направление и после той всичко ми даде, направленията за рентген и кръвни тестове.

Това е чудесно. Дано се възстановиш бързо и споделяй тук как вървят нещата. А при кой лекар ходи? И с литотриптер ти разбиваха камъка, нали?
Виж целия пост
# 364
Да, с литотриптер ми го разбиха, е 2 пъти, понеже първия път не се разби хубаво, беше останало малко парченце. Главния лекар се казва Д-р Роглев, той ми сложи стенда, вторият след завеждащия отделението д-р Давидов.
Не мога да скрия, че още ме наболява, но това е в рамките на нещата. Simple Smile
Виж целия пост
# 365
Да, с литотриптер ми го разбиха, е 2 пъти, понеже първия път не се разби хубаво, беше останало малко парченце. Главния лекар се казва Д-р Роглев, той ми сложи стенда, вторият след завеждащия отделението д-р Давидов.
Не мога да скрия, че още ме наболява, но това е в рамките на нещата. Simple Smile
преди 5г.разбивах в "Токуда" с направление и ме накараха да направя дарение от 160лв.,затова питам сега колко е станало?
Виж целия пост
# 366
Аз пак казвам, не са ми казвали нищо за дарение, не съм и плащала. Кои са тия дето са ви искали?
Виж целия пост
# 367
Аз пак казвам, не са ми казвали нищо за дарение, не съм и плащала. Кои са тия дето са ви искали?

Е как кои, плащаш в касата на болницата. Има установен ценоразпис. Понеже и моето инфо беше от преди 3 години  и за това попитах и аз.

dgidgi може да има промени в здравата каса. Нали всяка година променят пътеките.
Виж целия пост
# 368
Различните д-ри в отделението,също са на различни такси,дарения...
Виж целия пост
# 369
Аз пак казвам, не са ми казвали нищо за дарение, не съм и плащала. Кои са тия дето са ви искали?

Е как кои, плащаш в касата на болницата. Има установен ценоразпис. Понеже и моето инфо беше от преди 3 години  и за това попитах и аз.

dgidgi може да има промени в здравата каса. Нали всяка година променят пътеките.
разбиването е по пътека,но има и доплащания(изкл. Пирогов)
дарението е за отделението,в което лежиш(в случая урология),плащаш долу в банката,без бележка,няма изписване,епикриза и болничен лист.
wandererka ,явно са те "изпуснали" Joy
Виж целия пост
# 370
dgidgi няма такова нещо. Платих на касата ,дадоха ми бележка после и епикриза- при изписването. Пренощувах една вечер, на другия ден ме прегледаха преди да ме изпишат. Говоря за болница Доверие.
Виж целия пост
# 371
vela ,за "Токуда"иде реч.
Виж целия пост
# 372
vela ,за "Токуда"иде реч.

Плачат за жалба в Здравната каса.
Виж целия пост
# 373
Здравейте на всички. Аз лично съм претърпял 4 бъбречни кризи и 3 разбивания с литотрипция. Последно бях в болница януари месец. Оказах се с 8 камъка в левия и с 6 в десния бъбрек /куриоза е че до този момент нито един лекар не ми беше казал че имам толкова много. Всички казваха 1-2 в левия и 2 в десния/. Най-големия беше 36 мм. лекарката която ме прегледа беше категорична че това е бъбречно-каменна болест от поне 20 години. Сега месец май съм с 2 в левия и 1 в десния. Това са най-големите които останаха. Всички останали изчезнаха. Ще повторя лечението и мисля да приключа с проблема. Доцентката която ме гледа на ехо преди лечението и след него не можа да повярва че за 1 месец съм стопил най-големия наполовина а останалите по-малки са изчезнали. Открих един дядо който прави прахчета за бъбреци. Само не трябва да се пият директно че нарушават емайла на зъбите. Започнах да ги пия докато бях в болница с камък 4 мм в десния уретер и след 2 дни камъка излезе наполовина 2 мм. пазя си го още. Пие се 1 месец и след това се почива минимум 1. Това е докато ги стопиш напълно. Ограничение за сол и храна няма. След това за да не образуваш,  просто профилактично всеки понеделник пииваш една капсулка сутрин и една вечер /така се пият/. Всичко ми излезе 42 лева. Странични ефекти няма никакви. Ако някой се интересува давам мейл: center_ss@yahoo.com. С долна черта между думите.
Виж целия пост
# 374
Здравейте! На баща ми са му предписали Уралит, но са му казали, че го няма в БГ. Някой да е успял да си го набави от някъде?  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия