Клуб на Готините Баби - 58

  • 36 493
  • 451
# 135
Честит бабин ден, мили момичета!

Яжка, мерси за кафето и баницата, амммм страхотно изглежда!

Приятен ден и лека работа!

Виж целия пост
# 136
Добро утро и от мен! Hug
Бързам да се обадя, че като ида на работа незнам дали ще успея Flutter

Честит бабин ден, мили бабчета!
ДА сте живи и здрави,
все така всеотдайни към деца и внуци!




Яге, аз си грабвам от баничката и си пийвам и кафенце! Wink Grinning

Мастерче, вижадам те на клона.Как си? Heart Eyes

Хубав ден, момичета! Hug
Виж целия пост
# 137
Ку-куу....Добро утро!  Hug Hug Hug

ЧЕСТИТ БАБИН ДЕН(баби и още не баби)! НА ВСИЧКИ ВИ ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ,РАДОСТ, УСПЕХИ!


Жаки,Римар,добре съм  Hug
Само дето ми е високо кръвното пак....Вие ми се свят,ама ще се оправя.Дъвча здравец пак....
Абе аман от тая мойта чувствителност! Все бели ми докарва ....
Виж целия пост
# 138
  Честит бабин ден!   http://www.sibir.bg/blog/801005/?blogPage=blogPreviewArticle&artID=241875  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 Не съм спала от мисли.И аз си имам ядове големи.Оля е добре.Няма да пиша скоро,не ми се пише.
Мастерче Heart Eyes
Виж целия пост
# 139
Честит Бабинден , мили приятелки!
Живи , здрави и много щастливи! Да се радваме на още внучета!


 

На НЕ бабите , да сте живи и здрави и вие дружки.  Hug Hug Hug

Аз снощи пак изпълнения имах.  Blush
Легнах си , ма като почна един световъртеж , едни вълни и изтръпвания , едно бели петна пред очите , последвани от сиви метални , неспокойна бях , изтръпва ми лявата ръка... бе един ужас.   Мерим кръвно всичко е ОК , дойде докторката и направи много обстоен преглед - около 30 мин. Каза , че тревожност няма , предполага , че почва да ме гони криктиката. 
И аз за това си помислих , та сега ще трябва да видя да Ода по доктори да махнем това напрежение , че ме влудява и от това имам стягания отзад на врата , около очите има болки при спазъм на врата. Въобще разглобявам се май. 
Чуството е отврат , незнам вече какво да пия за успокоение на нервното напрежение.
Е , оплаках ви се. Извинете , ма поне да ми олекне малко. 

Щпунц , дано да се разреши проблема и да е всичко наред.   bouquet

Яжка , знам че при ПЗ се задържа и резултата е - втори ден ПЗ +200гр.  Crazy

Лек и хубав ден.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 140
ЧЕСТИТ БАБИН ДЕН ,БАБЕТКИ -КОКЕТКИ!ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВНУЦИТЕ И НИЕ ДА ИМ СЕ РАДВАМЕ И ДА ДОЧАКАМЕ И ПРАВНУЦИ!!!


                                 Хайде,пийнете и с мен по едно кИфенце!!!

Виж целия пост
# 141
    Честит бабин ден на всички готини бабетки!
Благодаря на всички за пожеланията - и аз за моренцето си мечтая. Дано ме огрее.
Дидия, Яжка, благодаря ви за инфото за леглото-кола. Ще се възползвам.
Контузените - мажете с някакъв мехлем за травми - по-лесно е.
И мене много ме е страх от падане - пу-пу-пу!
Весел празник днес на всички ви.
Виж целия пост
# 142
Вмъквам се набързо Sunglasses

Жабче, и аз си помислих, че може да е менопаузата.Ама тези вълни са отвратителни.Не искам да те плаша, но мама я държат вече 10 години. Crazy Дано намериш точното лекарство за успокоение Hug

Шпунц, дано скоро решиш проблемите Peace

Майче, стягай се от сега за морето.Слагай в касичката всеки ден помалко Wink

Дидка, аз със кеф ще пийна още кафенце, че съм много заспала още Tired
Виж целия пост
# 143
За менопаузата  майка ми навремето се спаси от тези вълни с ментови капки.По 30 капки сутрин на гладно или с вода или в 1 ч.л. захар.
Това Й го каза една бабка на пазара.Никога не е имала вълни и я благодлава цял живот тая женица....
Виж целия пост
# 144
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БАБЧЕТА КРАСИВИ,
ДА СМЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ, МЛАДИ И ЩАСТЛИВИ,
ДА  БЪДЕМ  БЛАГОСЛОВЕНИ,
С ЛЮБОВ И НЕЖНОСТ НАДАРЕНИ,
С УСМИВКА ВЕЧНО  ОЗАРЕНИ!
ДА НИ СА ЗДРАВИ ВНУЦИТЕ, ДЕЦАТА,
ДА НИ СТИГА И ПАРАТА,
ДА НЕ СЕ СТИСКА ТАЗ ДЪРЖАВА,
ПО-ЩЕДРО ПЕНСИИ ДА ДАВА,
ДА ХОДИМ БОДРИ И НАПЕТИ,
А НЕ ОТ ГРИЖИ ВСЕ ОБЗЕТИ,
ЗА ПАРНОТО, ТОКА И ГАЗТА,
ЗА ХЛЯБА, ОЛИОТО И МАСТА,
ЧЕ НИКОЙ В ХУБАВАТА НИ ДЪРЖАВА,
МИЗЕРЕН ЖИВОТ НЕ ЗАСЛУЖАВА!
ДА СМЕ УСМИХНАТИ, ДА СЕ ОБИЧАМЕ,
НЕ ОТ ПРОБЛЕМИ, А ЗА ЗДРАВЕ НИЙ ДА ТИЧАМЕ!
                       ХУБАВ ПРАЗНИК, МИЛИ МОИ!
                       НАЗДРАВЕ!



     newsm51 newsm51 newsm51 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Виж целия пост
# 145
Шпунц, дано да си решиш проблемите и да ти свърши притеснението!
Казвай да помагаме, кой с каквото може!
На първо време със стискане на палци  с положителните си мисли, с обичта си към теб, дано да можем да ти помогнем!
Жабче, отивай на лекар миличка, медицината е напреднала и за всичко има лекарства, важното е да имаш поставена диагноза. Аз не усетих кога навлязох в "тази критическа възраст" и дали съм излязла!
Нищо не мога да те посъветвам от личен опит.Всичко стана "от раз".
Дано следващия път като пишете, да сте се отърсили от проблемите!
Обичаме ви, и искаме да сте весели, каквито ви знаем!
Виж целия пост
# 146
Честит бабин ден,да сте здрави и щастливи и все така всеотдайни баби  bouquet  bouquet  bouquet.
Виж целия пост
# 147
Ходих на доки и той рече:
Мента , глог и валериан на капки по 30 капки от трите няколко пъти на ден.
Даде ми и транксен и всичко от китайската медицина да си продължа да пия.
Още е рано да се установи дали е критика или не , поне и другия месец трябва да се наблюдавам.  Peace И за капак , неАм кръвно , десет пъти го мериха -100/80.  Crazy
ГолЕм майтап , просто ми варира и това е , но симптомите са за високо , а то ниско.  Laughing
Е те това е , да сте в течение, че не се знае от кво може да се надебелее.  Mr. Green

Мериииии , БЛАГОДАРЯ ТИииии.   bouquet  bouquet  bouquet
Много се зарадвах на пратката. Голяма изненада.  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Нямам думи да опиша радостта си.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 148
                    Успях да ви прочета!
                    Жабче,пий по една лъжица майната му на всичко и ще се оправиш.И хич недей да мислиш за критиката ,млада си още.Не бързай.Понеже живеем много спокойно за това кръвното ни не стои на едно място.
                    Шпунц,и аз съм с теб в кюпа.И аз цяла нощ не спя и мисли,коя от коя по-гадна.  Mr. Green И на мен не ми се пише и само от време на време решавам да ви изчета,че се поуспокоявам с вас.На мен освен проблемите определено ми действа и времето.Като е такова и настроението ми е същото.Стискам си сама палци и си давам кураж да изляза от тоя гаден момент,но дано всичко се оправи,че .... не знам.Треперя вече от всичко. Sad
                    Танче,добре,че си ти да ни развеселиш с римичките ти.И днешното стихче е в 10-ката.За теб!
Виж целия пост
# 149
Ку-куууу,къде сте бей?
Малко смях за разведряване на настроението?

Жена подава в полицията заявление, че мъжът й е изчезнал.
Полицаят пита:
- Какво да му кажем, ако го намерим?
- Предайте му, че майка ми се обади и каза, че няма да ни идва на гости.

-------------------------

На улицата момиченце се обръща към случайна минувачка:
- Бихте ли ми помогнали? Не мога да отворя вратата към нашата градина.
- Ще ти покажа как да я отваряш, момиченце, за да можеш утре да го правиш сама - казва жената и отваря вратата.
- Разбира се, но утре боята ще е вече изсъхнала...
----------------------

Един мъж се прибира в тях и гледа един чука жена му:
- Ти кво правиш бе?
- Слушам музика!
Решил и той да пробва. Легнал на гърдите на жена си и слуша, ама нищо не се чува и пита:
- Защо нищо не се чува?
- Ами като не си вкарал жака как ще чуваш!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия