Кога спряхте да гладите нещата на бебето?

  • 10 799
  • 312
# 60
Дрешки до към 7м., бельо и до днес.
Виж целия пост
# 61
Изобщо не съм гладила.
Виж целия пост
# 62
Гладя всичко,не сьм си и помисляла да спирам Rolling Eyes

и аз така  Peace
Виж целия пост
# 63
Гладя всичко и на децата и на нас! Рядко пропускам примерно някой анцунг или поларена дреха.
Виж целия пост
# 64
ако се съберат много дрехи гладя, ако не - за 1-2 дрешки не ми се разпъва маса....
Виж целия пост
# 65
Гладих първите два месеца после спрях  Embarassed
Виж целия пост
# 66
Като на върши шест месеца спрях Peace
Виж целия пост
# 67
Докато навърши годинка
Виж целия пост
# 68
Спрях когато вече ми писна .Но доста дълго беше. 1ironing
Виж целия пост
# 69
ми още не съм.
И не смятам да спиртам нявгаш.
На 11 и на 5, но години са моите "бебета" Wink
Виж целия пост
# 70
Аз спрях на 3 -4 месеца с гладенето.  Понякога гладя дрешки, сега зимата ми се случва, защото съхнат много бавно Peace
Виж целия пост
# 71
Бебешките и детски дрехи винаги ги гладя,не ми харесва да ги гледам намачкани!
Виж целия пост
# 72
И аз все още гладя, но повече от естетическа гледна точка, иначе и аз не обичам това занимание... Whistling
Виж целия пост
# 73
Аз също гладя всичко  и дрехите на бебето и нашите.
Отнема време, но ми е по спретнато.
Виж целия пост
# 74
Аз спрях да градя дрешките му когато стана на 8-9 месеца. Които се налага ги гладя и сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия